skutki awarii

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika syria52, 12 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. syria52

    syria52 Forumowy żółtodziób

    Mam trudności z zalogowaniem się-na polach nie pokazuje co wyrosło choć mogę zbierać-po posianiu zawiesza się łąka,itd nie mogę zebrać ,siać pokazuje się krata pól. W przypadku napraw nie mogłam odebrac nagrody musiałam kupić za floreny. Mysle o rezygnacji z gry.
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wszyscy mają kłopoty,,poczekaj,,dasz radę,,:inlove:
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    syria52, te wszystkie problemy są znane i rozwiązywane. Mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem.

    Zapoznaj się proszę z ogłoszeniami: Dodanie wersji Unity na stałe (z czasowym zachowaniem wersji Flash), Autonomiczny klient do pobrania, 48-godzine ważne testy techniczne.

    Wszelkie uwagi, zgłoszenia błędów i opinie proszę zamieszczać w odpowiednich wątkach: Otwarte beta testy - opinie, Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów.

    Jeśli chodzi o floreny wydane na wykupienie nagrody z kalendarza, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną. Zostaną Ci one zwrócone.

    Czy masz jeszcze pytania w związku z tym?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.