Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Drodzy Gracze,

    w tym temacie prosimy o opinie dotyczące testów Unity (błędy prosimy zgłaszać w wątku do tego stworzonym).

    Tutaj również prosimy o zadawanie pytań związanych ze zrozumieniem instrukcji testowania i zgłaszania błędów.

    Zajrzyj również do:
    Pozdrawiamy,
    Wasza Ekipa Farmeramy

    .
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2020
    krasnoludek10 lubi to.
  2. halina54

    halina54 Hrabia forum

    A co ma zrobic biedny stary farmer jak nie ma pojecia co mu siedzi w laptopie?Nie wiem ile ramow czy czegos tam jest zainstalowanych?Dla mnie to wszystko to czarna magia ..oj bedzie trudno..a moze da sie grac bez tego wszystkiego i laptopek sobie sam poradzi?
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    halina54, jutro się dowiemy co Twój lapek myśli o unity;) Może nie będzie źle:)
     
  4. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Dzieki Mod_Marion ...bo sie balam ze nie bede mogla grac
     
  5. poison1989

    poison1989 Czeladnik forum

    dzień dobry,znalazłam takie ogłoszenie

    Każdy, kto użyje kodu
    OPENBETA
    otrzyma 15 x super nawóz, 1 x wzmacniacz PD rośliny akcji i 1 x chutney marchewkowo-jabłkowy zarezerwowany na swoje konto użytkownika. Kod jest ważny od środy, 30 września od 00:01 do 3 października do 23:59, można go odebrać raz na każde konto.

    wpisałam kod,ale wyskoczyło mi ,,nie znaleziono kodu,, dlaczego?
     
  6. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    witam...u mnie zadziałał...
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  7. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    U mnie też zadziałał.
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  8. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    ja tez nie moge zrealizowac tego kodu-dlaczego?
     
  9. magros

    magros Nadzorca forum

    u mnie yez zadzialal
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja wpisałam OpenBeta i zadziałał trzeba kombinować.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Spróbujcie może małymi literami - openbeta, tak też przyjmuje.
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a ja skopiowałam z forum,wkleiłam i zadziałał...
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam ;)

    nie wiem czy wszyscy zajęci są eventem ale ja sobie przełączyłam na unity,na tą chwile na + targ,mozna przełanczać miedzy farmą a wyspą, jest i działa dobrze renzo :),dzielnica rzemieślnicza jest oki ;),na minus - drzewka guawa i jabłonka maja jakiś dziwny wygląd(chyba niektóre drzewka będą inaczej wyglądać),do tego rozjechała sie fabryka zębów, długo sie ładuje gra i jak dla mnie zadługo przechodzi sie z jednej łąki na druga -kurcze jak tak bedzie to ...może być problem z bonusami czy sie zdąży obrobic całość 8)

    [​IMG]

    duży minus dla animacji,pomimo wyłączonej w dalszym ciągu działa i to pomimo przelogowania :(
     
  14. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Też przeszłam na Unity .
    Błąd występuje w pasku bocznym . Chcę postawić np drzewko , wpisuję nazwę - nie da rady wpisać .
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    od powiekszenia 80% nie da sie zebrac recznie wszystkich zagrod..poniewaz ikonka zbioru,nawozenia etc ucieka poza ramke gry
    nie moge np zebrac zagrod znajdujacych sie na prawo od zagrod juz zebranych...
    [​IMG]
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Cześć..
    Ogólnie śmiga ale mam problem z wysianiem wybranej rośliny .. nie można przejść dalej nap do krokusa od razu tablica siewnika znika
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  17. miszcz111

    miszcz111 Czeladnik forum

    Uruchomiłem. Działa. Miało się długo ładować, a ładuje się szybko. Potwierdzam błędy z poprzednich wpisów dodam coś od siebie. Nie działa potwierdzanie enterem przy zbieraniu pnącza i zakupach na targu.
     
  18. xkuba02x

    xkuba02x Okazjonalny autor

    Też tak macie, że na unity jest renzo ale nie ma sezonu ?
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  19. katmar3

    katmar3 Forumowy żółtodziób

    tez mam renzo ;)
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poczta...
    przy otrzymaniu wiadomosci nie pojawia sie ptaszek na drogowskazie,,,oraz nie ma mozliwosci odpisania na otrzymana wiadomosc