możliwość wyboru

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika saanara, 12 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. saanara

    saanara Czeladnik forum

    czy będzie możliwość wyboru gry w starym systemie i unity, po przejściu na unity tj. masakra, jeżeli już jest zmiana to powinno być na lepsze i dogodniejsze dla uczestników jest wręcz odwrotnie
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Niestety nie będzie takiej możliwości, ponieważ od stycznia ten "stary system" czyli flash po prostu znika.
    I dlatego jest ta zmiana - naprawdę nie dlatego, że się BigPointowi coś uwidziało.
    Po prostu bez przejścia na nowy silnik gra przestałaby istnieć i już nikt nigdy by się nie zalogował.
     
    SMOD_Atena i Anetta41 lubią to.
  3. juka769

    juka769 Okazjonalny autor

    Niestety u mie ta nowość bardzo żle działa. Jeśli wogóle działa.I nie otwiera się na cały ekran. i nie mogę zapisać logowania więc za każdym razem muszę pisać login i hasło. NaTargu nie można kupić paszy.A było dobrze i komu to przeszkadzało? Same trudności -grać się odechciewa:(
     
  4. myszekmiki

    myszekmiki Czeladnik forum

    MASAKRA odechciewa się tej gry
     
    jamperla lubi to.
  5. AdIm

    AdIm Okazjonalny autor

    U mnie też masakra szkoda gadać . A taka fejna gierka była:cry::mad:>:(:oops:
     
  6. samotnosclatarnika

    samotnosclatarnika Forum Pro

    GALIMATIAS.........może to ogarną?????????????
     
  7. Baxster1

    Baxster1 Młodszy ekspert

    ja od wczoraj w żaden sposób nie mogę się zalogować i tak to ma wyglądać szkoda aby po tylu latach trzeba by było przerwać grę masakra
     
    elzbieta1 lubi to.
  8. atrattiva

    atrattiva Czeladnik forum

    masz racje,tylko ze mogli przygotowac sie do tego wczesniej ,jak wiedzieli ze flash przestanie dzialac w grudniu,to mogli zaczac robic testy juz pol roku temu a nie akurat teraz ,ostatnim miesiacu dzialania.Gracze sa zli bo pozalaczali tyle eventow a grac sie nie da :-(.
     
    elzbieta1 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.