Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To super, że kod zadziałał.

    Ja mam mnóstwo pomarańczowych osłów i bobrów (z koła fortuny) i tych się na razie pozbywam bo do niczego nie są mi potrzebne.
    Wybierz sortowanie wg ilości i ustawią Ci się w pierwszej kolejności zagrody, których masz najwięcej, wówczas łatwiej zdecydować.
     
    -Gargamel-, izabell2468 oraz agniecha$ lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Najlepiej żółte
    zwykłe tez nie są złe bo można je kupić
     
  3. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    U mnei jest podobnie, mimo, że mam zaznaczoną subskrybcję Newsletter to i tak ich nie otrzymuje w tym kodów również,
    podpowiedz proszę co jeszcze można z tym zrobić??
     
  4. -tokio-

    -tokio- Okazjonalny autor

    mam wiśnie odblokowaną i co dalej bo jakoś nie można owoców zbierać , proszę o pomoc
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź wszystkie foldery, w tym Spam i pokrewne, np. Społeczności. Jeśli tylko masz potwierdzony adres email powiązany z kontem w grze, wyraziłaś zgodę na otrzymywanie informacji o grze (Newsletter), to takie wiadomości powinnaś otrzymywać. Pod warunkiem, że zgoda nie została wycofana.
    Jeżeli jednak warunki spełniasz a Newsletter do Ciebie nie dociera to może konieczne jest dodanie adresów e-mail do białej listy.
    Przy kolejnym Newsletterze (jeśli znowu nie otrzymasz) to napisz w tej sprawie do PT.

    Czy drzewo wiśni masz wyprodukowane i postawione na polu?
    Do drugiego drzewa czyli Wiśni musi być odblokowana możliwość produkcji na Ścieżce mądrości.
    Z poradnika Dolina Szarotek od A do Z:

    Produkcja danego drzewa jest możliwa o ile:
    1 - osiągnięto wymagany alpejski poziom doświadczenia, jeśli nie - na grafice drzewa znajduje się kłódka,
    2 - odblokowano możliwość produkcji danego drzewa na Ścieżce Mądrości, w przeciwnym wypadku przy grafice drzewa znajduje się mała ikonka:

    [​IMG]

    Granatowy kolor ikonki oznacza, że spełnione są warunki odblokowania drzewa na Ścieżce (odkryto dostęp do runy oraz posiadacie wymagane odznaki do odblokowania drzewa). Kliknięcie ikonki przekieruje was do właściwej runy na Ścieżce Mądrości.

    3 -posiadacie właściwą liczbę wymaganych składników do produkcji, jeśli nie - przycisk z "+" przekieruje was do właściwego okna produkcyjnego w tartaku,.

    Zapoznaj się proszę z wyżej podanym, skrupulatnie opracowanym poradnikiem, w którym znajdziesz wszystkie informacje.
     
    olgs3 i izabell2468 lubią to.
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Rysiu a skad drewno na drzewka skoro tyle utylizujesz?Możesz pomóc czy nie lepiej oddac tańszy humus?
    Może sie mylę?
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2022
    olgs3 i izabell2468 lubią to.
  7. lubawa5555

    lubawa5555 Zaawansowany

    Co mam zrobić aby zebrać drzewko - ukończyłam wszystkie etapy-żadna ikonka mi się nie podswietla?
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ryśku :) mam pytanie, bo nic na ten temat nie znalazłam w poradniku.
    Piszesz, że otrzymałeś 100 APD po 8 godz. recyklingu w 3 slotach - w pierwszym i drugim slocie możemy otrzymać maksymalnie po 25 APD, czy po zakupie Jonasza zwiększa się ilość APD w trzecim slocie.?
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    klikasz na ikonkę skrzynki z jabłkami i zbierasz
     
    olgs3 lubi to.
  10. Czarna_mamba_3

    Czarna_mamba_3 Czeladnik forum

    Recykling:
    1 poziom 25 APD 8 godzin wkład 900
    2 poziom 50 APD 16 godzin wkład 1500
    3 poziom 100 APD 24 godziny wkład 3000
    4 poziom 200 APD 32 godziny wkład 9500
    5 poziom 400 APD 40 godzin wkład 68000
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2022
  11. lubawa5555

    lubawa5555 Zaawansowany

    Niestety ale trzy ikonki są ciemne i nie mogę ściąć drzewka -to ten z prawej strony
     
  12. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    jak mogę zwiększyć pojemność na materiały do tworzenia,nie mogę wyprodukować drzewka bo magazyn zapełniony na 100 procent
     
  13. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    u mnie jest to samo,stoje od rana w miejscu,nie moge nic wyprodukowac,nic zebrac, bo magazyn pelny,oddalam do recyklingu i czekam 8 godzin , a przeciez nie bede wrzucac do kosza produktow na wyprodukowanie ktorych poswiecilam bardzo duzo godzin,jestem rozczarowana ta gra
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To co piszesz znalazłam w poradniku pod Tartakiem. Tylko te cyferki z lewej strony to nie są sloty, a poziom nastawienia produkcji - ten zielony suwaczek u góry.
    [​IMG]
    Tylko to nie odpowiada na moje pytanie.:)
    Rysiu - Cardamon uzyskał 100 APD po 8 godz. korzystając z 3 slotów jednocześnie.
     
    olgs3 i izabell2468 lubią to.
  15. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    Dzień dobry
    Nie mogę poradzić sobie z tymi Alpami.
    Wyprodukowałam morelę , sadziłam ją, a teraz nie mogę wyprodukować wiśni. Czy do tego jest potrzebne 11000 owoców moreli?
    Nic nie rozumiem.
     
    memlak lubi to.
  16. Czarna_mamba_3

    Czarna_mamba_3 Czeladnik forum

    Zmieniłam sloty na poziomy żeby nie wprowadzać w błąd
     
    izabell2468 lubi to.
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mnie dziwi, że np. graviola czy inny rambutan mają tutaj mniejszą wartość niż np. sok klonowy.
     
    kalinamala, izabell2468 oraz hlnrys lubią to.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jeden slot ale na 16 godzin i nie dostałam nawet 1 APD :sleepy:
    tylko coś z tych zielonych paczek 1 sztuka

    może to losowe ?
    aby dostać tę oznakę
    trzeba oddać 524 morele

    tylko sprawdź czy na pewno odblokowujesz wiśnie
     
    kalinamala i olgs3 lubią to.
  19. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Mam 540 owoców moreli drugi poziom jak mam wymienić te owoce na drzewko wiśni ? Niestety nie mam poziomu 3 więc nie mogę odblokować mimo zrobionej odznaki.... Muszę czekać... Brakuje 10 PD czekam na zlecenia..
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2022
    -Gargamel- lubi to.
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Nie wymienić tylko odblokować wiśnię - musisz wyprodukować odznakę za 524 szt owoców moreli i odblokować wiśnię na ścieżce, czyli odkryć odpowiednią runę na ścieżce wiśni.
     
    kalinamala lubi to.