Kody bonusowe

Temat na forum 'To Ci się może przydać' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zapraszamy do dzielenia się kodami bonusowymi z ogłoszeń, Facebooka, portali partnerskich, itp. Aby wątek był czytelny, prosimy o umieszczenie daty ważności i źródła.
    Informujemy, że nieaktualne posty mogą zostać usunięte.

    Pamiętajcie, że niektóre przeglądarki mogą nie akceptować kodów w podanych przez nas postaciach. Należy wówczas wykorzystać inne metody, np. małe litery lub kombinacje wielkich i małych liter.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
     
  2. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Zajrzyjcie na pocztę przypisaną do gry, na którą przychodzi Wam newsletter. Ja znalazłam taką wiadomość:
    "Twoje zwierzaki wiedzą, jak zorganizować wystrzałowe przyjęcie, i zapraszają cię nie na jedno, ale aż na trzy przyjęcia. Pomóż im z dekoracjami i świętujcie razem „Imprezę urodzinową” FARMERAMY! Skorzystaj z darmowego kodu poniżej, a otrzymasz 3 x imprezowa wejściówka, 20 x supernawóz oraz 1 x chutney marchwiowo-jabłkowy"
    Kod jest indywidualny dla każdego gracza, przypisany do konta. Ważny do 3 lutego 2021.
     
  3. jolcia2323

    jolcia2323 Zaawansowany

    Witam co mi po kodzie jak wpisuje to nie znaleziono kodu pisałam małymi , dużymi i mieszanymi nie przyjmuje to co zrobić
     
    Ewusia51 lubi to.
  4. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Zaznacz kod bez gwiazdki, następnie użyj CTRL C i wtedy skopiuje, zamiast wpisywać wklej używając CRL V.
    Powinno pomóc, na przyszłość pytania zadawaj w tym dziale: ..::klik::.. tutaj zaśmiecasz wątek.
    PS. Jak przeczytasz usuń swój post, ja usunę swój (chyba że wcześniej zajrzy tutaj moderator).
     
    bytu51 i deaemeka lubią to.
  5. norek1976

    norek1976 Forumowy żółtodziób

    gdzie dokladnie przyszla ta wiadomosc
     
    kobuma lubi to.
  6. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    na adres mailowy

    Zajrzyjcie na pocztę przypisaną do gry, na którą przychodzi Wam newsletter.
     
    HotFarmer3387 lubi to.
  7. gosisid

    gosisid Zaawansowany

    u mnie na poczcie niestety nic nie ma
     
    Miodzio222 lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gosisid kody wysyłane są tylko na potwierdzone adresy email do Graczy, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zajrzyj proszę do poradnika: Newsletter.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    annaorlowska, psotka41 Wasze posty usunęłam, nie zaśmiecajcie proszę tego wątku. Jeśli macie jakiś problem z kodem to zapraszam tutaj: Pytania ogólne. Sprawdźcie proszę czy ktoś już nie poruszył tego problemu, jeśli nie to otwórzcie swoje wątki w w/w dziale.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    anny53 skoro zapytałaś w dziale pomocy to tam otrzymałaś odpowiedź : #13, tutaj Twój post usunęłam.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  12. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    Nie wszyscy czytają wszystkie ogłoszenia więc podaję tutaj dzisiejszy kod

    11BDAY
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I jeszcze z FB HAPPYBDAY21 (26.01-27.01 do 23...)
     
  14. morelka1

    morelka1 Czeladnik forum

    nie wiem gdzie moge znalezc ten kod?
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    morelka1 w poście, który cytujesz jest napisane między innymi:

    "Zajrzyjcie na pocztę przypisaną do gry, na którą przychodzi Wam newsletter. "

    Kilka postów niżej: "kody wysyłane są tylko na potwierdzone adresy email do Graczy, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zajrzyj proszę do poradnika: Newsletter."
     
    monia1125 i iza_79 lubią to.
  16. p7771

    p7771 Czeladnik forum

    wczoraj potwierdziłem swój adres emil zgodziłem się na przesyłanie i nadal nic nie mam???!!!
     
  17. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    prawdopodobnie zaległego kodu już nie otrzymasz(też tak miałam) ale każdy następny otrzymasz.
     
    Miodzio222 i AnnDżelina lubią to.
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Newsletter został wysłany na adresy mailowe zarejestrowane w systemie z automatu 20 stycznia, kolejne jak będą, zapewne otrzymasz, ale wstecz to nie działa.
     
  19. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    HAPPYBDAY21, 11BDAY - załadowałam dzisiaj, u mnie działa. Dzięki! :)

    kody indywidualny wysyłany na maila znajdziecie w SPAM.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2021
    bona53, HotFarmer3387 oraz QAtaner77 lubią to.
  20. shania52

    shania52 Okazjonalny autor

    Witam.A nie lepiej było by napisać kod w dziele służącym dla kodów a nie umilać życie graczom którzy i tak mają dość gry słabo działającej.Mogło by wyglądać to tak np.treść kodu (.....) i ważność kodu(.....)