Kody bonusowe

Temat na forum 'To Ci się może przydać' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Lepiej i dlatego jest ten wątek :)- jako dział dla kodów :)
    https://board-pl.farmerama.com/threads/kody-bonusowe.10541/#post-2327767
     
  2. gosisid

    gosisid Zaawansowany

    Ja znowu chciałam się zapisać do newslettera ale nie przychodzi mi link aktywacyjny na pocztę także u mnie tez nici z kodów.
     
    natasza) lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gosisid na poprzedniej stronie dostałaś odpowiedź:
    Czy potwierdziłaś adres email powiązany z kontem w grze zgodnie z poradnikiem?: >>KLIK<<
     
  4. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    A co jesli ktos ma nieaktualny (stary) email, a nie moze go zmienic bo do zmienienia maila trzeba to potwierdzic na starym, ktory juz nie istnieje :(
     
    madzia6310 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  6. shania52

    shania52 Okazjonalny autor

    Nie chcę być złośliwa ale proszę kliknij sama na https..... i znajdz mi tam treść kodu

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 stycznia 2021
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    shania52 nie masz nawet powodu do złośliwości bo pod podanym linkiem napisane jest między innymi:

    ...."Dlatego postanowiliśmy, że wątek zostanie przeniesiony do działu To Ci się może przydać >KLIK<..."

    Gdybyś kliknęła w ten zielony KLIK, to zostałabyś przeniesiona we właściwe miejsce.
     
    AnnDżelina i gosiagosia60 lubią to.
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Mam to samo, ciągle wysyłane jest na nieistniejące konto i nie ma jak potwierdzić.
     
    alka044 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  10. shania52

    shania52 Okazjonalny autor

    Szanowna pani SMOD_Atena nie raz tam byłam KLIK czytałam, mnie chodzi o jasność a nie szukanie w e-mail lub sms.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    shania52 kody bonusowe udostępniane są w różny sposób (w dziale ogłoszeń, drogą mailową lub na portalach partnerskich np. Facebook) i czasami jeśli chce się otrzymać taki kod to trzeba wykazać odrobinę chęci i zajrzeć do takich miejsc.
     
  12. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    szkoda bo 1 x Dzięki za pomoc (+) jest wart miliony! :( walcz!
     
    _Sabrina lubi to.
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dzięki za pomoc - nie był z maila - wszyscy mogą go dostać, z okazji urodzin Farmeramy.
    Jest czas do północy jeszcze.

    Jeśli użyjecie kodu:

    11BDAY

    do Waszych kont zostanie dopisany item: Dzięki za pomoc (+).

    Kod jest ważny od teraz (26 stycznia 2021) do czwartku, 28 stycznia 2021 r. do godziny 23:59 i można z niego skorzystać jeden raz na danym koncie.
     
    kwiat11111, gosiagosia60 oraz marmlada lubią to.
  14. bali1234

    bali1234 Okazjonalny autor

    Wszystko jest fajnie. Tylko skąd człowiek weźmie dane, które są wymagane w tej procedurze.
    Jeżeli konto email zostało założone wiele lat temu i bardzo dawno nie było wykorzystywane, to skąd weźmie człowiek wymagane dokumenty.
     
    alka044 lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    bali1234 napisz proszę zgłoszenie do PT zgodnie ze wskazówkami z poradnika a otrzymasz odpowiedź i wszystkiego się dowiesz.

    Posty, w których nie ma podanego kodu czy też podpowiedzi, rady/wskazówki jak z niego skorzystać lub też nie jest zgłoszony jakiś problem odnośnie kodów, będą usuwane aby niepotrzebnie nie zaśmiecać tego wątku.
     
  16. gosisid

    gosisid Zaawansowany

    Oczywiście że tak, ale nie dostaję maila aktywującego przejrzałam każdy folder, nigdzie nie ma a próbowałam kilka razy.
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli sprawdzałaś skrzynkę odbiorczą na adresie, który podałaś podczas rejestracji konta i nie ma maila z linkiem w żadnym folderze, w tym Spam i pokrewne np. Społeczności, Oferty, itp... to spróbuj jeszcze dodać niżej podane adresy do białej listy aby filtry nie blokowały wiadomości z BP: >KLIK<.
    Jeśli i to nic nie da to napisz w tej sprawie do Pomocy technicznej.
     
  18. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Aktywny autor

    a ja mam nieaktualny adres e-mail i nie mogę zmienić na nowy -nie wiem jak to zrobić...bo wiadomość przychodzi na stary adres a ja nie znam hasła i kiicha
     
    alka044 lubi to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    LaDy-DaGa kilka postów wyżej jest odpowiedź co można zrobić:

    Każda poczta ma też opcję odzyskiwania zapomnianego hasła.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty, w których nie ma podanego kodu czy też podpowiedzi, rady/wskazówki jak z niego skorzystać lub też nie jest zgłoszony jakiś problem odnośnie kodów, będą usuwane aby niepotrzebnie nie zaśmiecać tego wątku.

    anny53, fredzia69 w związku z powyższym Wasze posty usunęłam.