Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sambapati2

    sambapati2 Forumowy żółtodziób

    Rozgrywam ostatnie plansze, mimozy ponad 3000 zostało "na wszelki wypadek" w stodole. Wątpiłam, czy się uda, ale po poczytaniu Waszych wpisów nie było tragedii - nie zainwestowałam realnej gotówki, ale ponad 100mln sianogroszy wydałam na krokusa - w celu znalezienia ulepszeń. W końcu się udało, i to mi pozwoliło skończyć event - baaardzo dużo sadzy mi brakowało wcześniej.
    Nauczenie się plansz poszło szybko z F5, potem już zawsze miałam po 135 z gry.
    Fakt, że poszło mi ok. 2000 SN z moich chomikowanych zapasów, ale warto było :)
    Dziękuję za inspirujące wpisy, gratuluję tym,co się udało, łączę w bólu z tymi, którzy jednak nie zdobyli tego, co zamierzali...
     
  2. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    yessss zdobyłam 2 !!!! Było trudno od piątku z zegarkiem i budzikiem w ręku do teraz. Zużyłam wszystkie zapasy. tzn ... 100 realną na SN, bardzo dużo tego nawozu na sadzę na zwykłe roślinki, na nawóz też poszło dużo SP w hodowli do hm chyba to się nazywa misje. I tu też sianogrosze do cna wydane ;( . Florenki na SN ,.... w nocy też budzik ... i wystawiam trochę zapasów na targu może ktoś coś kupi

    I jestem goła i wesoła ale mam 2 FLORENKOWCE
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja mam jeszcze posiane zielsko,za 47 minut będzie -chcę SN ze 147 i może się uda i SP :p Trudno,źle sobie rozplanowałam od początku :( Ale jednego florenka dziennie mieć będę :inlove:
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratki zdobywcom drzewek...
    Ja mam dopiero 10 160 po prawej stronie, więc żadnego drzewa nie zdobęde :(
    Gram "znajdz 10 przedmiotów" i zdobywam najwięcej 95pkt w jednej grze.

    Pnącze zdobyte :)
     
  5. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    co to krokus ?????
     
    hiacynta lubi to.
  6. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    I tu jeszcze przed eventem, były misji weekendowe i w każdej była skrzynia bonusów, a były to proste misje, kalendarz jest z zapasem miesięcznym i można było się przygotować na event, wiedząc jaki fajny był w poprzedniej edycji :)
     
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Tak czytam niektóre komentarze z podtekstem "bez szans na zdobycie czegokolwiek", "event trudny", "jak tak można" i robi mi się tak zwyczajnie przykro.
    Kurczaczki no, to tylko i aż gra. Cieszy, bawi, czasem irytuje.
    Nie jest to gra pt. "poświęć real i siedź 24h przed kompem, inwestuje realną kasę bo inaczej nici z zabawy" - każdy ma jakieś tam swoje cele czy to robienie eventów jak ten czy misji w stodole, czy zbierania SG, jedni inwestują złotówki, inni od lat tego nie robią.
    Hmmm ja wykorzystałam tylko bonus +3 z eventu, inne wspomagacze nie obrodziły na kole, zapasów bonusów w stodole nie miałam.
    Uruchomiłam calusieńką fantazję na sposoby zdobycia SN, wyczyściłam stodołę z owoców (bo owocowy targ) i wyzerowałam farmarki, aby kupić SN, otworzyłam wszystkie zachomikowane skrzynki i wykręciłam wszystkie zachomikowane wejściówki, spłukałam się z innych dóbr ze stodoły i SG bo wyciągałam kropelki zielone z misji w spółdzielni.. Zapasu SN na start miałam około 1500 sztuk (uzbierane z koła i eventów wcześniejszych), SNZ miałam około 700 sztuk.
    Do tego eventu nie dołożyłam ani złotówki. Zresztą raczej staram się nie inwestować ciężko wypracowanych realnych pieniążków na piksele.
    I gdyby nie ten wątek, to zwyczajnie poddałabym się. Bo po 70 rozegranych grach średnia punktowa na poziomie 100 (problemy z netem, z kompem i z zapamiętaniem gdzie i co). Ale zaglądając tutaj - tyle podpowiedzi, serdeczności.. Wstyd było się do starań nie zabrać.
    Tak patrząc z boku, jak zaczynałam grę były eventy których naprawdę nie było szans ogarnąć, teraz jest ciut łatwiej, tylko trzeba mieć strategię na grę, pomysł i jakiś swój plan. I wniosek mój taki: gdybym mogła zacząć jeszcze raz event od początku, mając na stanie 1500 sztuk SN i 700 sztuk SNZ to przy dobrym planowaniu zrobiłabym całość, bez inwestowania realnej kasy i bez bonusów z koła. No ale jako lama stulecia, nie przemyślałam tego dobrze.. Teraz tym bardziej jeden zdobyty florenowiec cieszy jak dwa.

    Mam tylko nadzieję że BP nie da zbyt szybko kolejnego tak atrakcyjnego eventu, bo zbudowanie zapasu SN potrwa u mnie z 2-3 miesiące, zakładając że robię eventy i gram w miarę aktywnie, zwłaszcza że ze stodoły został mi SN do wyciągnięcia z wymagającyhc misji wyższych poziomów i z zupy..
    Jak ktoś dotarł do tego momentu, to szacun, ale się musiałam uzewnętrznić..:p
     
  8. kamder

    kamder Hrabia forum

    Wszystkie nagrody zdobyte :)
    [​IMG]
    Do zrobienia całości wydałem 150 imprezowych wejściówek (z czego wypadło tylko raz 100% :(), ok. 2000 SN (Głównie na wypadajki) oraz użyłem +200% oraz +100% na slot złoty i diamentowy. W sumie zrobiłem 204 gry, a średnia wynosi równiutkie 135 8). Pomimo wymagalności eventu, wciąż mam spory zapas SN oraz trochę bonusów na rośliny ;).
    Zgodnie z moją tradycją, najszybszy czas był na tej planszy.
    [​IMG]
    Ciekawe, czy jest możliwe zrobienie planszy w 50 sekund.:)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Generalnie roślina Farmy, ale w tym przypadku Farmerce chodziło o uszlachetnionego krokusa, czyli takiego, który po podlaniu SN dojrzewa w ciągu jednej sekundy. W tym wątku wielokrotnie przewijały się rady dotyczące uszlachetniania krokusa np. >>tutaj<< albo >>tutaj<<, czy >>tutaj<< :)
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Moja jedyna zdobycz to pnącze.
    Rozegrane 113 gier, stan na koniec gry 10 350 po prawej stronie, do pożądanych drzew daleeko...
    SN i Zośka nie pomogły.
     
    hiacynta lubi to.
  11. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Dziękuję za szeroki odzew, sadzę i słowa wsparcia :) Pozdrawiam
     
  12. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    Dziękuję , muszę sie tego nauczyć... szklarni też nie ogarniam ... a mam 220 poziom ....
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Pięknie wszystkim dziękuje za przesłanie sadzy :) zawsze można na Was liczyć.Życzę miłego dnia
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    To i ja coś skrobnę w tym dynamicznym wątku:)
    Gram długo,co prawda z przerwą ale gram;) i jak już-to systematycznie i każdego dnia uczę się od "starszych" graczy;)
    Nie zawsze ta nauka idzie w parze z możliwościami czasowymi,ruchowymi itd. ale jednak zawsze bardzo wiele mi daje:)
    Na grę wydaję czasem realna gotówkę jak wielu tutaj;) ale nie ma to nic do rzeczy jeśli chodzi o "lepsze" z tego powodu "traktowanie w grze" czy nagrody na kole itp.:p-powiedziałabym nawet-wręcz przeciwniexDxDxD
    W tym evencie nie wydałam ani złotóweczki a...uwaga! - pomimo iż pisałam wcześniej ,że nie zdobędę żadnego drzewka z braku bonusów zarówno w stodole jak i na kole-robiłam sobie event do końca by zgarnąć ile się uda:)
    I kręciłam głową na wszelkie możliwe sposoby by popchnąć sianie na maksa,każda wejściówka zdobyta -wykręcona-(dzisiaj rano jedyny bonus 100%-dzięki niemu stało się możliwe;)),każdy zmagazynowany SN,SNZ-zużyty-ale Udało się!-1 Florenowiec właśnie przed chwilką zdobyłam:inlove: a że 1 już mam z Ts-ów,to mam 2:D
    Ostatnia roślinka do zbioru za 40 minut pozwoli jeszcze zgarnąć florenki w 141 i najpewniej pd z kolejnego kroku po prawej stronie;)
    Grałam tylko w różnice-niemal zawsze 105,czasem 95 i na początku plansz zdarzyło się kilka razy 85 i raz 70 - wiem,że grając w znajdź/90 sek-szanse są większe na większą ilość pkt i co za tym idzie-2 florenowiec wtedy spokojnie można zgarnąć;)
    Niestety moje możliwości koordynacyjne wzrokowo-ruchowe nie nadają się do tej wersjixD
    Cieszę się jednak ,iż się nie poddałam i dotarłam tak daleko:)
    Gratuluje zdobywcom i jeśli Ktoś w potrzebie sadzy-sówki pisać do mnie proszę.
     
  15. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    to ja Ci powiem, ze mozna. zrobilam w calosci event na 2 farmach. i na obu mam po 2 drzewka florenowe.
    fakt poszlo duzo sn, wiatraczkow i gralam w znajdz 10, bo inne to nie na moj wzrok i refleks.
    rozegralam w sumie ponad 600 gierek. mpzna? mozna:)
    dodam, ze od poczatku gry nie inwestuje realnej gotowki i gram tym co farma daje:):)
     
  16. olo530

    olo530 Okazjonalny autor

    lewa strona zdobyta ,z prawej 112,dalej nie dam rady a wielka szkoda florenowca...
     
    hiacynta lubi to.
  17. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Florenowce od rana stoją i cieszą oczy :inlove:
    [​IMG]
    Dla samego miecia warto było zarywać nocki i pozbyć się nadmiarów wszystkiego z Farmy xD Teraz tylko odrobić straty ;)
    Powodzenia tym, co jeszcze walczą w tych ostatnich minutach!
     
  18. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Dzięki Waszej pomocy udało się ukończyć:inlove: dzięki jeszcze raz wszystkim za cenne wskazówki! Wszystkim tym, którym udało się osiągnąć zamierzony cel, gratuluję, bo sam wiem ile pracy i zapasów trzeba było włożyć w ten event (nie wspominając już o towarzyszących nerwach, czy się uda...czy jednak nie:p). Każdemu komu nie udało się zdobyć drzewka życzę, aby w przyszłości były jeszcze do tego okazje! Nie poddawajcie się:) Muszę iść teraz poszukać trochę miejsca na farmie dla tych dwóch nowych zdobyczy, żeby w końcu móc nacieszyć nimi oko:pxD
    [​IMG]
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i finito-zakończyłam na 148 zadaniu,SN zdobyte i SP :music:I dzięki za fajną zabawę-bardzo miły był ten wątek :music:
     
  20. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    macie jeszcze sadze, polecam sie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.