Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Witaj w klubie ;)


    Event trudny i to było wiadomo od początku. Dlatego większość postawiła na bonusy (swoje i/lub z koła).
    Ja wykręciłam w pierwszej dobie 2 x +100% i jakieś pojedyncze +1, plus wyciągnęłam swój bonus +100% dla roślin. Zwykłych chyba wykręciłam z 300-400, z imprezowych może ze 100. A że nie potrafię chomikować wejściówek na koło :p wszystkie wejściówki wyciągnęłam ze skrzynek :)

    A gdyby event był łatwy,to nagrody też były marniejsze i żadnego florenowca byśmy w nim nie ujrzeli :p
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam deszczowo:)
    Moje też zmieniły miejsce. Do tej pory stały w ogrodzie a dzisiaj popłyneły na wyspę :)
    [​IMG]
     
  3. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    skończyłam wszystko. u mnie poszło jakieś 4 tys SN, Zośki niewiele bo bonusy z Koła (wykręciłam ok 100szt) dopisały -w tym 200% na 24h ze skrzyni bonusów z tego eventu. Aktualnie mam komputerowstręt...
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Czasem zbioru, Jak każde inne drzewo xl rośnie krócej
     
  5. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Dzień dobry :)
    U mnie zaliczonych 155 gier, pkt. 20925, średnia 135, więc do końca brakuje mi już tylko 49 gier.
    Został mi ostatni zasiew mimozy, no i te nieszczęsne wylotki, które skutecznie mnie blokują :(
    Muszę zdążyć do jutra do 14-stej, bo nie mam ochoty na Świątynię drzwi ;)
    Event wymagający, ale jak dla mnie warto :)
     
  6. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Jak wiesz, gdzie się znajdują przedmioty, ale masz problem z refleksem: Podziel sobie każdą planszę na 3 części. Staraj się najpierw klikać przedmioty z jednej, potem z drugiej. Zajmie wtedy mniej czasu, bo będziesz tylko delikatnie przesuwać myszką.

    A jak masz problem ze wzrokiem, wydrukuj sobie obrazki, naucz się na pamięć.
     
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki.No to mi na nic,bo się nie zgra z zośkowymi :(
     
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    ..........troche szkoda bo na tyle lat grania chociaz jedno drzewko florenowe by sie przydalo,ale coz ..oczy juz nie te...z lewej strony 109/110 czyli pnacze jest ale z prawej tylko 8716 punktow czyli srednia 70..gdzies sie gubia te rzeczy, malo czasu...i zielonych kropelek tez brak zeby podgonic rosliny i wypadajki...mowi sie trudno
     
  9. borsuk1974

    borsuk1974 Forumowy żółtodziób

    Witam serdecznie.Proszę o pomoc mam uruchomione +200%za żniwa na 24 godz oraz krestol i białą niewinność super pola z jednego zgarniam 54 szt rośliny ale jak zbierać wypadajki na pozostałych polach co to jest ten kasztan czy chodzi kasztanowy cesarz i w jaki sposób tą szklarnię uruchomić zeby rośliny te 1 sekundowe można było siać i na jakich polach te rośliny 1 sek.dodam że mam sporo sn i snz jednego i drugiego po 20 tys
     
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  10. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Jak wspominałam, jestem z Ciebie bardzo dumna :) Dzielna Dziewczyna :)
     
  11. czenia

    czenia Młodszy ekspert

    a czy ktoś ma plansze przy grilu bo jaszcze nie widziałam

    dzięki za odpowiedz ,tak myślałam bo ja nie kupuję rzędów na wyprzedarzach a szkoda.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 czerwca 2020
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Zerknij na stronę 2 tego wątku. Gracz Cardamon wkleił plansze
     
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tzw. kasztanek" to rząd chmur z eventu "Święto kasztana" a bonus to:

    Co 96h z pnącza otrzymamy:
    - 50 PD x level
    - 45 TPD x level
    - o 5% większą efektywność super nawozu przez 6h


    jak masz uszlachetnienie rośliny np.. goździków - "Miłośc do SN" ( bonus - Zwiększa efektywność super nawozu o 25%), to przy użyciu bonusu z rzędu, białej niewinności, kerststolu i podlaniu roślin super nawozem, rośliny rosną 1 sekundę nawet na super polach i przeważnie dają 100 % "wypadajek".
    Obecnie jest też w grze nowy rząd chmur "Urodzinowe życzenie", ma identyczne działanie jak "kasztanek" czyli zwiększa efektywność SN o 5 % i posiadacz obydwu takich rzędów po ich aktywowaniu nie musi wkładać do slotu kerstestolu, tylko białą niewinność lub aktywować naprzemiennie.
    Jest jeszcze opcja dla Graczy nie posiadających żadnego z w/w rzędów. Mam na myśli uszlachetnienia dla krokusa:

    krokus.png

    Po zdobyciu i aktywacji uszlachetnień 6 i 7 czyli Kombinacja - miłość do nawozu i Miłość do SN - posiany krokus na super polach podlany super nawozem przy aktywnym kerststolu i białej niewinności również rośnie sekundę. Jest to jedyna roślina z taką możliwością zbioru.
    Zerknij do poradnika, w którym znajdziesz też tabelę z innymi bonusami, które już nie do sekundy ale też znacznie skracają czas różnych roślin: Szklarnia i uszlachetnianie roślin. Warto też korzystać z różnych produktów alchemika, które skracają czas wzrostu roślin z kategorii Kwiaty, Warzywa, Zboża lub Inne: Tabele - przetwórnie.
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cztery doby za nami, a ja mam pierwszego florenowca ..... tyle, że taki bardziej potencjalny jest.:pxD

    [​IMG]
    Idę uczyć się nowej planszy.:cry:xD
     
  15. dosias

    dosias Generał forum

    u mnie równe 19000 punktow, sadze cały czas cebule na sp której mam juz dosc, uszlaachetniam krokusa i za pierwszym razem wpadło mi ulepszenie 3 od prawej wiec tylko jeszcze jedno i krokus w nastepnych takich ewentach bedzie szedł
     
  16. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Piekło zamarzło...
    i nigdy nie mów nigdy.
    Gdy zacząłem grać drzewo florenowe było legendą, podobnie baobaby.
    Nie do zdobycia.
    A teraz?
    [​IMG]
    Uczyłem się planszy tak długo, że lewa strona wyszła ze średnią 134,1 pkt.
    Potem było już słabiej, oczy zmęczone, ale to już nie miało znaczenia.
    5 tys. SN to pestka, gdy w zapasie jeszcze 30k.
    Idę odpocząć do parku pomimo deszczu.
    Powodzenia walczącym.
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    400 wejściówek i jeden koszyk luksusowy,,florenowiec w marzeniach,,proszę pogłaszcie mnie po główce,,wszystko jedno czy ze współczuciem,,czy z obrzydzeniem:eek:
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ponad pół godziny trwało, ale się nauczyłam.:D

    [​IMG]
     
  19. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Zajmuje więcej miejsca niż zwykłe i daje SN xD
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    wielkimi krokami idzie do mnie drugie drzewko florenowe:

    [​IMG]

    gdybym wczesniej za namową tu farmerów próbowała F5 to juz byłby hamaczek ale te ciemne plansze i drobiazgi są fatalne dla oczu,w sumie sie udało i ...juz odpoczywam,bo teraz to jakiś kataklizm by musiał być abym nie zdobyła ostatniej nagrody :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.