Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alairë

    Alairë Generał forum

    Jeśli masz w całości uszlachetnionego goździka w szklarni, to jesteś w domu.
    Musisz mieć dla niego:
    - miłość do SN (zwiększa efektywność dla super nawozu o 25%)
    - wczesne dojrzewanie (skraca czas dojrzewania o 12%)
    Ja mam jeszcze - pojawiające się przedmioty (200x większa szansa uzyskania sprayu podczas żniw) i miłość ekologiczną.
    Idź teraz do szklarni i sprawdź czy masz te uszlachetnienia zanim zasiejesz.
     
  2. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Dziękuję za pomoc :)
    a jak z cebulą wiesz może? Bo w zasadzie bardziej by mi się przydało jak już to jej nasiać niż goździka ;)
     
    kybek93 i pretorianka lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Do sekundowego wzrostu wystarczy Ci aktywowanie w szklarni tylko poniższego ulepszenia:
    sekundowa cebula.png
    Miłość do SN - zwiększenie efektywności SN o 25%. Do tego pnącze kasztankowe, kerststol i biała niewinność w slotach i masz sekundowy wzrost cebuli, irysa, bawełny, czy innej rośliny, dla której zdobyłaś (i aktywowałaś) to konkretne ulepszenie:)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba na jednego florenowca szansa jest....[​IMG] Siedzę i furt liczę i przeliczam [​IMG]
     
  5. -beemwu-

    -beemwu- Forumowy żółtodziób

    Na uciułane 300 kręceń były plusy, ale +1 warsztaty, +1 zagrody, procenty też - % PD, ale ani jeden, który przydałby się do mimozy.
    Na szczęście trochę uratuje mnie bonus do stodoły. No i wypadajki - do końca brakuje 1400.
    Zobaczymy co będzie. Tym co jeszcze walczą - trzymam kciuki.
     
    kybek93, oset53 oraz BA_Marion lubią to.
  6. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Dziękuję za pomoc :)
    Czyli będę stratna tylko 8 florków ;)
    Lecę z cebulą xD
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Tutaj jest tabela którą zrobiła est-orka - a potem ponownie wstawiła Sekme
    W Nieoficjalnym Poradniku Farmeramy , można poczytać ciekawe rzeczy oraz tabelki na różne tematy - które "stworzyli" userzy :)
    A tutaj link do tego poradnika
    https://board-pl.farmerama.com/threads/nieoficjalny-poradnik-farmeramy.10622/
    [​IMG]
     
  8. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Super :D
    Bardzo Ci dziękuję za linka :)
    Wrzuciłam do zakładek, przyda się bardzo :)
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. rapv

    rapv Okazjonalny autor

    A jeśli brak pnącz
    A jeśli brak pnącza kasztankowego to, czy wystarczy tylko slot Miłość do SN (łącznie z kerststolem i niewinnością) aby zebrać po sekundzie krokus
     
    kybek93 i dantic3 lubią to.
  11. Alairë

    Alairë Generał forum

    Bosz...
    jeszcze brakuje mi 54 punkty do skończenia całości... jedna gierka.
    Czekam jeszcze na zbiór roślinki na wypadajki i zdążę przed nową planszą, mam 15 min zapasu.
    Nienawidzę tego eventu xD
    Wszystko mnie boli, kręgosłup, nadgarstek i oczy najbardziej :p
    Masakra jakaś ;)
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W przypadku krokusa można uzyskać 1-sekundowy wzrost bez pnącza (tylko w przypadku krokusa), ale wtedy musisz mieć zdobyte (i aktywowane w szklarni) dwa poniżej zaznaczone uszlachetnienia:
    krokus.PNG
    To drugie to "Kombinacja - miłość do nawozu" zwiększające efektywność SN o 9%, które niejako "zastępuje" krokusowi np. pnącze kasztankowe. Do tego oczywiście kerststol i biała niewinność w slotach:)
     
  13. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    xD To chyba liczyłeś inną matematyką :D
     
  14. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Ewent u mnie wygląda tak że mam:sleepy: 6480 punktów i mam zrobionych 28 narzędzi detektywa, końca nie widać:oops: Drzewko florenowe jest dla mnie nieosiągalne :(
     
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Florenowce stoja dumnie w ogrodzie moje pierwsze .Kosztowały mnie mnóstwo sn ,zośki bo rozegrałam 300 gierek jak i nie lepiej .Praca się opłacała choć bardzo męcząca bo zarobiły już 3 floreny.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2020
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zostało mi do końca rozegrać 11 gier/plansz.
    dzisiaj już zrobiłam 70 :wuerg::wuerg::wuerg:
    ale już tak blisko..... chyba zrobię do końca z rozpędu ....:cry::wuerg::cry:
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    punktów mam 14.355 chyba sie poddam drzewka i tak nie zdobede :(brakło rosliny a i wypadalców mało -.-
     
  18. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    No to i ja dobrnęłam do końca :D:D:D moje pierwsze florenowce stoją na właściwych miejscach xDxDxD
    Życzę powodzenia i trzymam kciuki za nadal walczących:)
     
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Też przyszłam zdać relację z pola walki ; lewa strona zakończona 8) do pierwszego florenowca brakuje 4630 punktów więc jest jak najbardziej realna szansa na upolowanie, bo to ,,tylko,, coś około 34 gier
    - moja średnia na chwilę obecną 134 i jakiś ułomek procenta :D
    - z drugim florenowcem sprawa dość niewiadoma, bo choć roślina wysiana to z sadzą baardzo kiepsko , dlatego też pozwolę sobie zamieścić tych kilka rymów;:p
    Zacni kurkowi nikt się nie dowie,
    gdy pokręcicie tak należycie,
    by coś leciało, bo wciąż za mało

    czarnego prochu*, no i po trochu
    ludzie do łowów się zniechęcają,
    bo na odyńca szansy nie mają.
    U mnie też marne , lecz chyba zgarnę
    tego co bliżej zaszył się w kniei
    - przynajmniej jestem wciąż przy nadziei.
    Zostało przecie dwie doby jeszcze
    zatem jak mogę cebulkę pieszczę
    wręcz ją rozpieszczam nawożąc hojnie ,
    choć SN niczym żołnierz na wojnie
    ginie... ku chwale farmerskiej chęci
    - jeszcze z batalion przyjdzie poświęcić...
    A może nawet pułku trzy ćwierci
    tych zacnych kropel nie ujdzie śmierci,
    lecz jak to mówią ,,gdy płonie las
    na szkodowanie róż to nie czas,,
    więc nie żałuję, choć mnie ciut złości
    bo ponoć wprędce będzie gra w kości
    i z czym startować w onej zabawie

    kiedy te łowy ...do kości prawie
    mnie już ogryzły i szpik wyssały
    - ojj będę straty przez kwartał cały
    odrabiać, albo i dłużej nawet,
    no ale trudno , jakoś przetrawię
    - nie będzie nawet szkoda mi wcale
    jeżeli tylko dorwę te...graale :inlove:
    - winszuję wszystkim , którzy już radują serca i oczy owymi ,,farmerskimi graalami,, i trzymam kciuki za tych, co jeszcze ciągle na polowaniu ( czyli i za siebie też) :p

    - miłego i dobrego dnia życzę
    ----
    * - sadza
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2020
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Bogusiu u mnie tez poszło duzo SN i zośki bo jeszcze ta sadza licho leciała :( a gier rozegrałam 228 :cry:,w sobote i niedziele uczyłam sie plansz przez F5 i to dało rezultat bo przy znajdz 10 to było 80-95 pkt,kicha totalna.Myślałam,ze nie dam rady wysiac na jednym polu tyle zielska -ponad 40000(zostało ponad 5100) a jednak8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.