Sezonowe pamiątki.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika lusia0234, 21 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lusia0234

    lusia0234 Czeladnik forum

    Piszę jeszcze raz zrobiłam wszystkie sezony które były do tej pory i zdobyłam wszystkie pamiątki proszę sprawdzić bo gdyby brakowało jednej to mogła gdzieś przepaść. Gram od początku gdy powstała farma. Pozdrawiam i mam nadzieję że coś się wyjaśni.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W poprzednim temacie napisałaś:
    Odpisałam, że:
    Dodam, że powyższe itemy były do zdobycia w sezonach ubiegłego roku, tak że tych z tegorocznych sezonów nawet nie bierz pod uwagę.

    Poniżej zestawienie itemów i wydarzeń, w których były do zdobycia:

    Pamiątka urodzinowa (Sezon urodzinowy)
    Pamiątkowa czaszka (Sezon czaszek)
    Pamiątka kwitnącej wiśni (Sezon kwitnącej wiśni)
    Pamiątka wiosennego świętowania (Sezon wiosennego świętowania)
    Magiczna pamiątka (Sezon magii)
    Pamiątka wypoczynku (Sezon wypoczynkowy)
    Owocowa pamiątka (Sezon owocowy)
    Pamiątka Krainy Snów (Sezon Krainy Snów)
    Pamiątka drwala (Sezon drwala)

    Jeśli w każdym z powyższych sezonów zakończyłaś mnimum 39 pułap to wszystkie itemy powinnaś mieć. Sprawdź być może brakujące wystawiłaś już wcześniej gdzieś na łąkach czy rzędach chmur.
    Jeżeli nie odnajdziesz jakiegoś itemu to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.