Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    W misji Rocki i opera potrzebny jest Waran z Komodo, powiedzcie gdzie był do zdobycia.
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Event Świat dzikich zwierząt XV i XVII, Atrakcyjne zagrody, no i Gift&Trade. Nie wiem czy z którejś skrzynki toto nie wypada, skrzynek nie ogarniam kompletnie xD:cry:xD
     
  3. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję Ci za wyjaśnienie, ja też nie do końca ogarniam, eventy robię wszystkie, zwłaszcza jak są nowości. Dziwne i jest to dla mnie zaskoczenie:cry:
     
  4. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    W lipcu ukończyłam:

    1) Chwila godna Instara
    2) Koń pociągowy
    3) Alchemik-cechmistrz
    4) Cechmistrz piekarski
    5) Zwariowana stadnina -> z tego jestem wyjątkowo dumna i szczęśliwa :inlove::D
    6) Manufaktura IV
    7) Specjalista SPA 5

    Misje hodowlane są najtrudniejsze do zrobienia, więc skuteczne kolorowanie koni cieszy bardzo mocno:D
    Dzielnica rzemieślnicza sukcesywnie rozwijana, również cieszy, w końcu robię z tym porządek:music: został mi tylko kwiaciarz, ale to to jeszcze ojjj długo potrwa :sleepy: aczkolwiek już jestem na czwartym stopniu, więc nie jest najgorzej. Cała reszta dzielnicy rzemieślniczej ładnie zrobiona na maksa :D

    Robię co mogę, ale co rusz dochodzą nowe misje, jest co robić:p
     
    hiacynta, kudlaty147 oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    pogadaj z dobrym sasiademi wyporzycz warany ja tak zrobilem a za jakis czas swoje zdobylem
     
    hiacynta, hapsak89 oraz krasnoludek10 lubią to.
  6. kitaliska

    kitaliska Forumowy żółtodziób

    Czy ktoś wie, skąd wziąć wejściówkę aby zacząć misję eventową 'Wtorek na farmie?" . Nie da się jej zacząć bo trzeba mieć dwie wejściówki. W żaden sposób nie mogę dotrzeć gdzie ją zdobyć a na dodatek nie ma opisu tej misji w kalendarzu eventowym. Proszę o pomoc !
     
  7. bonilandia

    bonilandia Forumowy żółtodziób

    Mam dokladnie to samo, tez nie mogę zacząć bo nie mam wejsciowki
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  8. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Aktywny autor

    Będzie dostępna w sobotę 8) Ten post bardzo ułatwi sprawę:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/Życie-na-farmie-system-reaktywacyjny.96687/
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz hapsak89 lubią to.
  9. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wyskoczyłam na targ i kupiłam, to jest proste, ale chce się mieć swoje. Do chwili obecnej nie mogę dość do tego jak mogłam przegapić coś takiego.
     
    hapsak89 i krasnoludek10 lubią to.
  10. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    szukalem czy nie mam zapasowych ale musialem wymienic
     
    hapsak89, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie przejmuj się, oczywiście że byłoby fajnie, ale i tak dziękuję Ci za dobre chęci. Pozdrawiam.
     
    hapsak89 i krasnoludek10 lubią to.
  12. Monikakon11

    Monikakon11 Forumowy żółtodziób

    Czy znajdę gdzieś spis misji w kolejności jak pojawiały się w grze? Mam totalny bałagan, mnóstwo misji pozaczynanych... Pomyślałam, że jak zacznę je robić od tych, które pojawiały się jako pierwsze, to może jakoś popchnę je do przodu :)
     
    krasnoludek10, hapsak89 oraz hiacynta lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    W niebieskim możesz wybrać rodzaj misji (farma, wyspa, pełnia, hodowlane).
    Czerwone strzałki rotacyjne otwierają pokazane menu.
    Ustaw 'najnowsze', a te najstarsze będą na końcu listy.
     
    krasnoludek10, hapsak89 oraz hiacynta lubią to.
  14. Monikakon11

    Monikakon11 Forumowy żółtodziób

    Super, dziękuję.
    Zrobiłam sobie najstarsze misje. Niestety "Zawody rolnicze" pochłonęły praktycznie wszystkie moje zwierzaki a i tak nie mogę jej ukończyć... Trzeba będzie zainwestować w kolejne zagrody ;)
     
    krasnoludek10, hapsak89 oraz hiacynta lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie koniecznie jest to prawda, mam całkowicie odblokowane drzewo a ciągłe problemy z wypadajkami, wysiewając te same rośliny co inni, u mnie jest zawsze mniej. Nie wierzę w to drzewo, poza tym, że ładnie wygląda nic więcej nie daje. To jest absolutnie moje zdanie.
    [​IMG]
     
    krasnoludek10, hapsak89 oraz hlnrys lubią to.
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a jaki procent posiadasz obecnie żywej legendy ? 30/30 ?
    jak tak na pewno są efekty

    wiadomo jest różnica co farma to inaczej ale runa daje moc
    zanim ulokowałam tam puchary kiepsko szedł każdy event :sleepy:
     
  18. Monikakon11

    Monikakon11 Forumowy żółtodziób

    Niby nie jestem na początku gry, ale mam wrażenie, że misje naprawdę kiepsko mi idą. Inna sprawa, że gram z doskoku. Dzisiaj tak jakoś usiadłam na dłużej ;)
    Mam straszny bałagan w misjach, wiele mam pozaczynanych i nie ukończonych ;)
    Co do drzewa, to chyba około połowę mam odblokowaną. Zbieram gwiazdki na kolejne ulepszenia ;)

    Ok, jednak nie mam połowy drzewa odblokowanego... Jak patrzę na punkty drzewa, to mam dopiero 3495. A właśnie dojrzałam ile ma całe odblokowane drzewo... Jeszcze długa droga przede mną... :)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 sierpnia 2024
    hiacynta, krasnoludek10 oraz hapsak89 lubią to.
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Powiem tak
    misje jak i drzewo na spokojnie
    nie wiem jakie masz cele w grze
    ale warto rozważyć czy wystarczy wyrwać co lepsze nagrody i robić tylko takie co w zamian za nasze zapasy dają coś konkretnego potrzebnego czy jednak idziesz na całość bez znaczenia co dostajesz
    tak samo z drzewem czy świątynią małp
    nie ma przymusu odkrywać wszystkiego jak leci

    będzie wtedy łatwiej i fajniej się grało :D
     
  20. Monikakon11

    Monikakon11 Forumowy żółtodziób

    Gram dla zabawy ;) Głównie wtedy, kiedy pracuję na laptopie. Ale tak jakoś dzisiaj spojrzałam na te wszystkie misje i nagle chciałam cokolwiek zrobić ;) W sensie skończyć jakąkolwiek misję. Jak zaczęłam przeszukiwać listę, to aż mnie zamurowało ile tego jest ;) Dzisiaj już kilka misji zrobiłam. W tej chwili prawie nic na koncie nie mam! Zwierzaków w inwentarzu tez praktycznie brak ;) Ale misje trochę poszły do przodu ;)
    Z tymi czasowymi eventami daje sobie spokój. Wiem, że ich nie zrobię. Także u mnie typowo rekreacyjne granie ;)
    Ale też chciałoby się poczuć jakąś satysfakcję ;)