autonomiczny klient pobieranie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika pipcio87, 10 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krzysztof12345x

    krzysztof12345x Forumowy żółtodziób

    Jesli dziala mi Unity , czy musze pobierac Klienta ? bo juz nie wiem
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro gra działa dobrze na przeglądarce w technologii Unity to nie ma konieczności pobierania klienta autonomicznego ale w razie problemów z grą na Unity warto klienta już teraz pobrać, zainstalować i przetestować.
     
  3. Ciri_zirael

    Ciri_zirael Czeladnik forum

    Nie wiem czy pisze w dobrym temacie, ale czy tylko u mnie nie ma owoców na drzewach. Bo są gotowe do zbioru, a wyglądają jakby już owoców na nich nie było
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To znane błędy ale podziel się proszę tą informacją w wątku dyskusyjnym: Otwarte beta testy - opinie lub zgłoś tutaj: Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak włączysz w ustawieniach animacje pól, to będę widoczne etapy wzrostu.
    Tak to fachowcy mają spięte.o_O
     
    gosiagosia60 lubi to.
  6. Goska2255

    Goska2255 Czeladnik forum

    Pobrałam klienta, zainstalowałam, od 40 minut ładuje się farma. Chyba mam 48 h wolnego
     
  7. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    Latam po tym forum, jak kot z pęcherzem i szukam informacji, więc może tu mi ktoś podpowie. Chciałabym zacząć korzystać z klienta, ale loguje się do farmy przez fb. I co teraz? Jeśli pozostaje mi tylko granie na Unity to ja się wypisuje, bo mnie to całe Unity doprowadza do szaleństwa. U mnie są chyba wszystkie błędy, jakie inni już wymienili...
     
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Zainstalowałam klienta, wszystko cacy, jest ikonka na pulpicie i nic poza tym. Jak otwieram biała karta, 0 farmy a Unity się nie otwiera. Jak mam zebrać z pól? Przypominam że trwają eventy......
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  10. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    dlaczego nie mogę na pulpicie rozszerzyć gry, pobrałam klienta i mam mały obrazek farmeramy, na farmie na łące głównej mam dziką łąkę która pokazuje plony eventowe, co jest nie tak? tylko nie piszcie żeby wyczyścić ciasteczka, bo przez to czyszczenie ciasteczek pousuwam sobie inne pliki :(aż się we mnie buzuje przez tą gre.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zerknij tutaj: #133

    Doradzam też wolniejszą zmianę plansz tak aby się dobrze załadowały.
     
  12. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    Pobrałam, wszystko pięknie. Tylko, że każe mi się zalogować przy pomocy nazwy użytkownika i hasła, których nie mam, bo zawsze loguje się przez FB.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A próbowałaś wpisać dane logowania z FB?
     
  14. kłapouchy86

    kłapouchy86 Czeladnik forum

    czy ktoś może podać link do wersji unity??? inaczej się grać nie da... coraz mniej podoba mi się gra a gram ponad 10 lat... po przełączeniu na unity czy muszę pobierać klienta??
     
  15. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    Tak, mail się nie mieści - więc nie ma opcji. A kiedy próbuję wpisać hasło z FB i moją nazwę farmera wyskakuje błąd.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kłapouchy86 w oknie przeglądarki wpisz adres farmerama.com to otworzy się strona do logowania, oraz okno do pobrania klienta. Jeśli chcesz wejść na Unity to okno z klientem możesz zamknąć w prawym, górnym rogu ale warto pobrać, zainstalować i przetestować klienta przed zalogowaniem na Unity, być może u Ciebie gra będzie płynniejsza.

    LenaMadChocolate111 szczerze mówiąc to już nie pamiętam co w przypadku konta z FB, dopytam.
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To tak nie działa.
    FB generuje swoje dane logowania.
    Kiedyś testowałem oddzielanie konta i został mi filmik, jak te dane wyciągnąć.
    W ustawieniach FB trzeba znaleźć farmę, wybrać właściwości i będzie tam adres e-mail z nią powiązany.
    Potem poprosić o login wg formularza "zapomniałeś hasła"
    Oczywiście trzeba pamiętać login do powiązanej poczty.
    Film jest stary i chyba mi się uciął, ale może coś pomoże.
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys wielkie dzięki, bo ja nigdy nie testowałam gry na FB i w tym temacie zupełnie zielona jestem :oops:
     
    hlnrys lubi to.
  19. MonikaK17

    MonikaK17 Młodszy ekspert

    Wylogowałam, przelogowałam, pobrałam, uruchomiłam ponownie laptopa i nadal mam biały ekran. Co robić?
     
  20. r_bert

    r_bert Czeladnik forum

    Czy w "autonomiczny klient" jest możliwość powiększenia (full screen) okna? Jeśli tak, to jak to zrobić?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.