Opinie To pestka!

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 maja 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    a może wejdź w ustawienie gry i zrób reset.
     
  2. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Prosiaka trzeba przywołać.

    [​IMG]

    Domyślnie nie jest włączony. U mnie, edge i chrome, bez problemu.
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  3. Mobilis_A075

    Mobilis_A075 Wyjątkowy talent

    33/113. Wpadła pierwsza skrzynia bonusów
     
    hiacynta, d_anulka oraz bogusiania lubią to.
  4. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    52/113, dwa itemy wykupione + jeden zdobyty, wszystkie trzy stoją już na polach. Super pomysł z sianiem na super polach. Tylko trzeba mieć spory zapas SN. Koło trochę pomogło, w złotym slocie bonus do upraw na 100% i z 1 super pola aż 61 eventówki, na niektórych aż 67, bo zabrakło śmigiełek. Robię do oporu, bo trochę fajnych nagród się uzbiera. Powodzenia dla grających i gratulacje dla tych, którzy już skończyli :)
    Edit: na godz. 13 - 66/113 :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2026
    hiacynta, gosiagosia60 oraz Yabolek lubią to.
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    nie bardzo widzę sens dla tych nagród spinać się , także biorę wolne
     
    hiacynta lubi to.
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    u mnie 59\113 lubię karmić te stworki
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  7. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    +300% co drugi dzien plus +1 do Kwiatów i Warzyw to dobra nagroda.

    Kolo dalo +100% do plonu i dwa razy +1 do upraw na 6h. Można siać :).
    Można wykupić SN w Skleporamie (200 sztuk, koszt 260 farmarek), na jednym polu stoi ok 41 Super Pól więc na kilka razy wykupione SN za farmarki starczy. W tej chwili zbieram z jednego pola 68 eventówki (dzięki bonusom z kola i 200% w diamencie). Cala eventówka rośnie ok 3h, ranny zbiór dal coś kolo 6k eventówki za jednym zamachem.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2026
    tereska1108 i bogusiania lubią to.
  8. danagk70

    danagk70 Okazjonalny autor

    zrobiłam reset ustawień są przywołane świnki i prosiaki i nie pojawiają sie,tyle lat gram ,pierwszy raz mam takie problemy,no cóż nie będzie rzędu chmur
     
  9. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    a może zadaj pytanie w technicznych?
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    danagk70 tak jak jest napisane w poradniku:

    Podczas eventu na Głównej Łące i Dzikiej Łące pojawiać się będą 2 postacie - Prosiak Piekarski i krowa Berta. Każdego dnia dostępna będzie jedna z nich, z wyjątkiem ostatniego dnia, kiedy dostępne będą obie.

    Prosiak Piekarski
    [​IMG]
    Dostępny:
    · 07.05.2026 (14:00 - 23:59),
    · 09.05.2026 (00:00 - 23:59),
    · 11.05.2026 (00:00 - 23:59),
    · 13.05.2026 (00:00 - 22:00).

    Berta
    [​IMG]
    · 08.05.2026 (00:00 - 23:59),
    · 10.05.2026 (00:00 - 23:59),
    · 12.05.2026 (00:00 - 23:59),
    · 13.05.2026 (00:00 - 22:00).

    Więc dzisiaj tylko Berta, Prosiak będzie jutro, itd....

    Czy po zaznaczeniu w przedstawionym okienku:

    [​IMG]

    Berta się nie pojawia?
     
    hiacynta lubi to.
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    taaa sporo a już w komplecie :p
    teraz na spokojnie za wylotkami brakuje 864 szt
    nostrzyk w akcji :D
     
    hiacynta, bogusiania oraz Honorat. lubią to.
  12. danagk70

    danagk70 Okazjonalny autor

    nie pojawia się berta
     
    hiacynta lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że masz zaznaczony ptaszkiem ten mały kwadracik, tak? i szukasz tej Berty na głównej i dzikiej łące?
    Jeśli tak to spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki (od początku) lub sprawdź też inne przeglądarki i czy są w aktualnej wersji?
    Jeżeli na wszystkich będzie ten sam problem to pozostaje kontakt z PT w celu sprawdzenia konta: Pomoc Techniczna - zgłoszenie w języku angielskim lub niemieckim.
     
    hiacynta lubi to.
  14. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Kurcze strasznie od wczoraj zacina mi farmę... Czy ktoś jeszcze tak ma ?
    w temacie, działam ale ciężko cokolwiek zrobić jak tak tnie
     
    hiacynta lubi to.
  15. SiljeArgrimsdotter

    SiljeArgrimsdotter Wielki mistrz forum

    Ja chyba odpuszczę, ostatnio jakoś nie przekonują mnie te eventy... Brak mi motywacji
     
    hiacynta lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Grasz na przeglądarce? czy pamięć wyczyszczona (od początku) i wersja aktualna? Możesz też wypróbować Autonomicznego klienta.
    Zerknij bo może coś jest niekompatybilne z nową wersją Unity: Aktualizacja Farmeramy do wyższej wersji Unity.
     
    hiacynta lubi to.
  17. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Do wczoraj wszystko było dobrze. Od wczoraj zauważyłam spadek w wydajności gry.
    I to takie jest przejsciowe chwilę hula a za chwilę muli.
    No nic, zobaczymy co bedzie dalej
     
    hiacynta lubi to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A to może być wina internetu, u mnie wczoraj też pojawiał się i znikał albo szybkość bardzo spadała i gra znacznie spowolniła.
    Spróbuj może wykonać Speedtest i ewentualnie zrestartuj modem/router.
     
    hiacynta lubi to.
  19. abask

    abask Fanatyk forum

    102 imprezowe wykręcone i ani jednego bonusu do zbioru. Porażka i żenada!
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  20. kudlaty147

    kudlaty147 Chodząca legenda forum

    58/113 zielsko jest zbieram wypadajki
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.