Opinie Opowieści z zagrody zimowego słońca

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Marion, Nov 15, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Jeśli odebrałeś pakiet przeprosinowy, to opryskiwacz musisz mieć w inwentarzu ;)
     
  2. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z 3szt. potencjalnej dzikiej gruszy dostałam 3szt. klona palmowego XXL xD.
     
  3. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

  4. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Szczęśliwa skrzyneczka wypluła mi wspaniałe drzewko, to jest moje piąte:)
    [​IMG]

    xDxDxD bomba


    Posty połączyłem ponieważ nie można pisać postów jeden pod drugim. Korzystaj z opcji Edytuj.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Nov 19, 2023
  5. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Koniec xD się zrobiło jakoś takxD
     
  6. kowalin

    kowalin Czeladnik forum

    Może ktoś podpowie co to jest ten Asystent ogrodnika i kupiłam w sklepi

    omana i nigdzie go nie mam.
     
    dantic3 and hiacynta like this.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To pomocnik w Dolinie szarotek. Wszystkie informacje znajdziesz w poradniku:
    Na przyszłość z tego typu pytaniami zapraszam do działu Pomoc: Pytania ogólne.
     
    dantic3 and hiacynta like this.
  8. kowalin

    kowalin Czeladnik forum

    Bardzo Dziękuję
     
    dantic3 and hiacynta like this.
  9. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ten asystent ogrodnika w przypadku Doliny Szarotek to tragedia... a zwłaszcza odznaczone okienko o ścinaniu rosnących drzew w opcji drwala...
     
  10. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Nigdy go nie kupowałam a teraz jak dali za darmo używam go tylko do zbierania i sadzenia ... drzewka , które już skończyły produkcję usuwam ręcznie bo nie wiem czy nie usunął by mi wszystkich więc wolę nie ryzykować .
     
    dantic3, tamako and hiacynta like this.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zgadzam się, z tym drwalem to trzeba ostrożnie. Ja zaznaczam ostatnie okienko, potwierdzam i ścina jedynie te drzewa, które są do ścięcia (nie mają już owoców):

    dddd.png

    Ale to temat o evencie a do rozmów na temat doliny zapraszam do tematycznego wątku: Dolina Szarotek.
     
    dantic3, tamako and hiacynta like this.
  12. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Tak, wiem ale zorientowałam się za późno. Tak mnie rozbawiły te działa, że przestałam myśleć.
     
  13. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Widze, nie tylko mi sie poszczescilo: wciaz przecieram oczy ze zdumienia :)

    To moje pierwsze, wiec radosc jeszcze wieksza :):inlove::inlove::(
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zaliczone

    Piccolo tańczący

    i nowość kokia :D
     
  15. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Życzę więc takiego z każdego Picola niech się sypią. Pozdrawiam:)
     
    dantic3 likes this.
  16. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    No i wpadly muflony :inlove::inlove:
     
    bogusiania, hiacynta and dantic3 like this.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    koniec :) picolaki na razie w pasku uzbierałam jjuz cztery
     
    bogusiania and hiacynta like this.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Thread Status:
Not open for further replies.