Dalszy problem z grą

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by paladyn09, Aug 12, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Ateno ,ale takie ataki zawsze budzą obawy.Firma musi Nas uspokajać co nie znaczy ,że jako osoby biorące udział w grze nie martwimy się oto , że celem tych ataków niekoniecznie jest tylko destabilizacja gry.Tak jak wcześniej pisałam pośrednio może być chęć przejęcia kont graczy lub zmuszenie BP do zamknięcia gry.Tak czy inaczej nie wygląda to dobrze.Mam nadzieję,że BP się nie podda.Życzę miłego dnia.
     
    krasnoludek10 and tamako like this.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja rozumiem doskonale, sama wszędzie tam gdzie płacę online zwracam uwagę na zabezpieczenia i kupuję tam gdzie to bezpieczeństwo jest zapewnione. Bank również ma swoje zabezpieczenia podczas transakcji, wierzę też że dla BP bezpieczeństwo danych osobowych Graczy jest na pierwszym miejscu, ale trzeba być jednak samemu też ostrożnym i zabezpieczać swój system, uważać jakie strony się odwiedza czy na klikalne linki, emaile, itp....
    Co do płatności kartą (ze strony payback):
    Jak zadbać o bezpieczeństwo płatności kartą?
    Płatność kartą przez internet jest bezpieczna, jeśli przestrzegasz kilku ważnych zasad. Gdy dokonujesz transakcji online:
    • nie rób tego w miejscu publicznym, aby nikt nie mógł podejrzeć twoich danych i haseł, przeczytaj czym jest skimming;
    • nie dokonuj płatności na urządzeniach innych osób lub ogólnodostępnych komputerach;
    • podawaj swoje dane i płać tylko wiarygodnym firmom. Sprawdź, czy strona, z której korzystasz, ma certyfikat SSL (symbol kłódki przy adresie witryny);
    • używaj dodatkowych zabezpieczeń, takich jak 3D secure, nawet jeśli płatność miałaby potrwać z tego powodu chwilę dłużej.
    Wypracowanie takich nawyków pozwoli ci uniknąć ataków ze strony cyberprzestępców.

    Również miłego i spokojnego dnia życzę.
     
    krasnoludek10 and tamako like this.
  3. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Dzięki.Ja o swoje płatności jestem spokojna,zadbałam o zabezpieczenia razem z moim bankiem,nie jest łatwo zatwierdzić u mnie płatność,ale w grze mam odnawialną płatność Premium i te dane są przez stronę gry dostępne dla osób chcących wyłudzić dane.Pozdrawiam

    Oddzieliłam cytat i Twoją odpowiedź,
    SMOD_Atena
     
    Last edited by moderator: Aug 14, 2023
    krasnoludek10 and tamako like this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli sama dbasz o bezpieczeństwo i BP również o tym zapewnia co jest między innymi ujęte w OWH (firma jest do tego zobowiązana) to też płatności i dane muszą być bezpieczne.
     
    krasnoludek10 and tamako like this.
  5. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Gra dalej się zawiesza .
    Mam pytanie po co informujecie i kolejnych eventach z zamiarem ich uruchomienia skoro z istniejącymi nie możecie sobie poradzić ?
    Zastanówcie się co znowu będzie się działo .
    Mało problemów obecnie jest ?
    Pytam po raz trzeci.
    Czy nie lepiej wyłączyć grę na jakiś i czas i dokonać porządnych poprawek a nie informować że programiści pracuję nad błędami.
    Nie róbcie z nas idiotów w i tyle.
    Może ktoś wreszcie pomyśli nad tym rozwiązaniem.
    Chyba że mój wątek zostanie usunięty z informacją iz nie jest to wątek dyskusyjny.
    Pozdrawiam wszystkich
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na takie pytania nie otrzymasz tutaj odpowiedzi. Firma wprowadza różne wydarzenia wg jakiegoś planu, koncepcji, itd... i tam zapadają decyzje co, kiedy i jak a my przekazujemy Graczom informacje jakie otrzymamy.
    Zadaj swoje pytania, zgłoś sugestie i wątpliwości w wątkach do rozmów, skąd takie opinie są zbierane i przekazywane do Centrali, np. tutaj: Prace konserwacyjne.
     
    krasnoludek10 and tamako like this.
  7. ulcia50

    ulcia50 Okazjonalny autor

    I niestety problemy pozostały do dziś -ta gra miała dawać tyle przyjemności a teraz uczymy się cierpliwości:inlove::oops::mad::cry:xD
     
    krasnoludek10 and tamako like this.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sumatra74 Twój post usunęłam jako Spam, proszę powstrzymać się również od wulgarnych treści, są na naszym forum niedopuszczalne.
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. sumatra74

    sumatra74 Młodszy ekspert

    OK - przepraszam, ale wczoraj wieczór było spoko, a rano znowu nie ma animacji pól i drzew - tak właśnie mnie to denerwuje
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sumatra74 wielu Graczy to denerwuje, mnie również ale pracują nad tym w dziale technicznym i my tutaj nic nie poradzimy, trzeba czekać. Najważniejsze żeby gra była dostępna w miarę przyzwoicie.
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Do dyskusji zapraszam do wątku Notoryczne błędy i awarie. Tutaj tylko prosimy o zadawanie pytań dotyczących awarii. Kilka postów w związku z tym usunąłem.
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    czy aktualnie jest problem z grą ?
    za każdym razem jak się wybiorę do Doliny Szarotek to mi jakby zamraża konto, muszę się przelogowywać i wywala mnie z gry :oops:
     
    krasnoludek10 and ankagdw like this.
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Znowu błędy u mnie. Nie da się nic zrobic na polach.
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przed chwilą miałam problem z logowaniem
     
    krasnoludek10 and GreenHills like this.
  15. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    u mnie alpejskie pustkowie :sleepy:
    potwierdzam, znowu źle się dzieje :cry: pół godziny na próby zalogowania się .. . w końcu się udało, ale kiedy znowu wywali ?

    o o o, właśnie mnie wywaliło 8) chyba powoli zaczynam dostawać głupawki
     
    wiesi06, krasnoludek10 and GreenHills like this.
  16. ania5757

    ania5757 Baron forum

    minela 19
    problemy sie pojawily
    moja babcia by powiedziala
    żarło żarło i zdechło
     
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Od pół godziny nie mogę się zalogować . Zamulało,zamulało i padło . Chyba wkurzac się już nie ma sensu :) Zadzwiwiająca punktualność ;)
     
    wiesi06, .savante. and krasnoludek10 like this.
  18. teresa242a

    teresa242a Zaawansowany

    no niestety zaczyna się godz zero i problemy z logowaniem
    widzę że to już standard a event łaskawie przedłużono aż o 1 dzień i my gracze mamy być wdzięczni
    a dziś to już 4 dzień i problemy. kiedy to się skończy

    1 dzień który łaskawie przedłużono nie jest adekwatne do tych 3 dni +dzisiejszy
    i co z rekompensatą i kiedy i w jakim wymiarze
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. tomash_21

    tomash_21 Zaawansowany

    Dybry. I standardowo gra nie działa. Gra zdycha na około 6 h od początku eventu. Sory, ale 1 dzień przedłużenia eventu to niech w buty sobie wsadzą. . Śmich na sali. Chce się przełączyć w kliencie na inne pole i nic nie idzie wraca cały czas. Aż strach się przelogować, bo pewnie wywali kopytka do reszty

    Się odetkało. Ciekawe jak długo będzie działać
     
    Last edited: Aug 14, 2023
    krasnoludek10 likes this.
  20. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy nadal macie problem z zalogowaniem się do gry? Właśnie u siebie sprawdzam i wydaje się, że jest dobrze.
     
    krasnoludek10 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.