Opinie Prace konserwacyjne, problemy z grą

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Witajcie farmerzy,

    Aby nie tworzyć na forum bałaganu, podczas trwania prac konserwacyjnych i innych przerw w dostępie do gry, będziecie mogli rozmawiać o nich w tym temacie.:)

    Wasza Ekipa FARMERAMA


    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 września 2023
    krasnoludek10 lubi to.
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

  3. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    I jak do forum się zalogować, jeśli nie można wejść na grę, może mi ktoś to wytłumaczy, chwilowo gra zadziałała to się szybko zalogowałem.
     
    anja1547, kaya60 oraz niedzwiedzpn1 lubią to.
  4. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    No i to mi się podoba xDnie mam na myśli oczywiście żadnych zombie czy innych DDoS-ów:pale myślę,że taki temat to miód na serca zdenerwowanych i zniecierpliwonych graczy,przynajmniej tak mi się wydaje i dziękuję za niego w imieniu własnym i innych podobnie myślących :inlove::p

    A a'propo to w związku z tymi częstymi ostatnio błędami,niemożnością zalogowania się do gry,a teraz jeszcze atakami zombi,może najwyższy czas przywrócić logowanie na forum bezpośrednio z adresu,co na to nasza ekipa??8)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2014
  5. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Wydaje się mi, że ekipa zapomniała, że założyli ten wątek, bo gra się sypie, błąd na błędzie a oni rozmawiali z nami w Ogólnych, zamiast nas tu odsyłać xD

    edit:
    no ale zobaczcie... WojchillA polubił wszystkie ogłoszenia o błędach, nawet to o atakach zombie... o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2014
    NASTKA.BURAN, marmlada oraz aweva55 lubią to.
  6. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    kangoo, doprecyzuję - odsyłałam do działu rozmów na aktualne tematy. Przepraszam, że wątku na tacy nie podałam... -.-8)
     
  7. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    o_Ooooooo,a ja nie spojrzałam na datę i myślałam,że ten temat dopiero otwarty,taka dłoń do nas wyciągnięta :pale znowu się za bardzo ucieszyłam :(
     
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    a nie szkodzi
    ja go znalazłam sama :)

    a widzisz, Ewcia... dłoń wyciągnięta od początku istnienia forum a my nic, tylko się czepiamy :(
     
  9. -klaudia88-1988

    -klaudia88-1988 Zaawansowany

    Piszę tutaj,bo poprzedni wątek dotyczący problemów z grą został zamknięty i nie udzielono mi odpowiedzi-.- czy w związku z problemami z grą event zostaje przedłużony? bo nie natrafiłam na taką informację w OO,ale jeden z graczy coś na ten temat napisał,ale nie wiem czy tyczyło się to tego eventu czy po prostu kiedyś była taka rekompensata,gdy wystąpiły problemy z logowaniem.
     
    GreenHills lubi to.
  10. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

  11. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Ito należało by zrobić jak najszybciej, ale właśnie takie rozwiązanie jest ekipie na rękę, bo nie muszą wysłuchiwać gorzkich żali i odpowiadać na niewygodne i trudne pytania, gracz nie pyta, to nie ma problemu, a skoro nie może sie zalogować, jego problem >:(>:(>:(>:(>:(>:(
    Widać jest mu to na rękę, czysta kasa, czysty zarobek, za kombajny i super nawóz zakupione. :music::music::music::music: i nie tylko.


    Powinno być do wtorku 21.10 przy tej ilości błędów i zastojach, dlaczego my gracze mamy za to odpowiadać.
     
  12. -klaudia88-1988

    -klaudia88-1988 Zaawansowany

  13. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Odmulacz, damy radę podejrzewam skończyć wcześniej... :)
    Klaudio, kwestia wprawy ;)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na wloskim temat problemow z logowaniem jest troche szerzej opisany
    link
    tlumaczenie...
    Chcemy Was poinformować, że aktualnie wszystkie gry BP są pod atakiem DoS ( hackerów, którzy atakują nasze serwery i uniemożliwiaja polaczenie z nimi) i stad te problemy z logowaniem. Nasz Team pracuje nad definitywnym rozwiazaniem prablemu.
    Chcemy zakomunikowac, że nie musicie obawiac sie o wasze konta i hasla ani o dane zapisane w pamieci gry, poniewaz one sa zabazpieczone.
    Rozumiemy wasze niezadowolenie i obawy, dlatego jutro otrzymacie oficjalne szczegolowe wyjasnienie problemu.
     
  15. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Znaczy sugerujesz gra padnie wcześniej i to dokumentnie :eek:xD bo ja z moim systemem pracy do 14.10 się z takimi przerwami, zbiory raz dziennie, nie wyrobię.
     
  16. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Mam nadzieję, że poradzą sobie z tym problemem i nie padnie... ;) Może jakoś uda Ci się sprężyć...?
     
  17. Markosja

    Markosja Forumowy żółtodziób

    Nie mogłem się zalogować i mam chwasty!!!!!!!
     
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    chwasty pojawiają się dobę po dojrzeniu roślinki,a problemy z logowaniem trwały w sumie 2-3 h
     
  19. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja boje sie wyjsc z forum, bo potem nie ma sie gdzie pozalic
     
  20. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Foczunia,a Ty wiesz że mnie już nawet chwasty po godzinie nie zdziwią,teraz wszystko jest możliwe,jak już nas jakieś zombiaki atakują :p

    nana290159 ja też co chwila odświeżam,żeby mnie nie wywaliło,co za stres :eek: