kryształowe wodospady

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Lunari78, 12 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    w których komnatach są posągi do wodospadów mam odblokowaną większość ale jednego posągu nie mogę znaleść przeszkałam i nie mam tego pomnika o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2020
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kryształowe wodospady składają się z 6. stref. Dwie z nich mają swoje posągi [za 40 złotych bananów (w pomieszczeniu 1, za posągiem pola 3) oraz za 80 złotych bananów (tuż za poprzednim posągiem strefy, w komnacie I)], kolejne dwie odblokujesz wykonując zadania w dwóch misjach i ostatnie dwie można wykupić w SklepoRamie za farmarki.
    Zerknij proszę do Poradnika, tam jest wszystko dokładnie opisane.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    no niby większość mam odblokowane ale tego posąga ze sterefą nie mogę zlokalizować no nie ma :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2020
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zaraz pierwsza strona w świątyni małp Zaznaczyłam na czarno
    [​IMG]
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    agucha31 - dziękuję za pomoc :)

    Lunari78 - czy udało Ci się znaleźć ten brakujący posąg?
     
  6. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    teraz tak przewijanie komnat żle działa dzięki
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli to przewijanie komnat źle działa po przełączeniu gry na Unity to zgłoś to proszę zgodnie ze schematem w odpowiednim wątku: Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów.

    A skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.