Zrzeszenie Hodowców Trzody Chlwewnej

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kura503, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Bardzo możliwe, jak go ochrona na zewnątrz przetrzymała 8)
     
    marmlada lubi to.
  2. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    kolejna niedziela bez prezesa? to już chyba taka nasz tradycja będzie...xD
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Kłaniam się niziutko Panu Prezesowi i Śmietance Towarzyskiej foruma w postaci wszystkich vice oraz innych utalentowanych, piastujących urzędy.
    Zapoznawszy się z wątkiem oraz Regulaminem proszę o przyjęcie na członka Zrzeszenia. Jestem szczęśliwą posiadaczką:
    - 9 szt chlewów zwykłych
    - 4 szt megachlewów
    Chwilowo mogę być zwykłym członkiem ale gdyby uroczy Pan Prezes zauważył mnie w ciemno to się zgodzę.
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Bacowa, nadajesz się jak najbardziej. Nawet na szóstego vice. Ale dzisiaj Prezes przyjmuje. Gdzież on jest? o_O
     
  5. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Bacowa...Prezesunio przyjmnie cie napewno. Poszukaj sobie jakiejs funkcji..bo zwyklych czlonkow tu nie mamy, tylko "piastujacych" funkcje
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Och.... kangoo, onkapinka dziękuję bardzo za poparcie:inlove:

    A jeżeli chodzi o stanowisko to tak wysoko nie mierzę, żeby być szóstą vice, ale mogę być np. osobistą kierowcą naszego Prezesa
    Dopilnuję, żeby się nie błąkał po łąkach i dowiozę na czas aby godnie urzędował w godzinach urzędowania.
    Czekam z niecierpliwością na decyzję Prezesunia w podstawionej limuzynie (beemka rocznik 1975).-.-8)
     
    smieszki lubi to.
  7. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    A ja sie o Prezesa martwie...nie ma go i nie ma...nie , ze sie zarazil...czytaliscie najnowsze doniesienia swiatowej prasy? Grozny wirus juz w Polsce!!
    [​IMG]
     
    smieszki lubi to.
  8. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    A kto odpowiada za błędy założycielki wątku? Pani od polskiego?
     
    smieszki i onkapinka lubią to.
  9. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Po pierwsze PRIMO-nie zalozycielka a zalozyciel, mimo ze Kura jest rodzaju zenskiego.
    Po drugie PRIMO- proponuje dodatkowa funkcje w zrzeszeniu-Doradca d.s. bledow, lub jak kto woli Cenzor
    Mysle , ze ta osoba, miala by najwiecej do robotyxDxD
     
    smieszki lubi to.
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Upss.... to ja się waham.:eek:
    A który to Prezes, bo nie znam osobiście.
    Wydaje mi się, że coś panowie mają zmieniony wyraz twarzy>:(:wuerg:>:(
     
    onkapinka lubi to.
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    ooo widzisz... to dlatego Prezesa nie ma tu tak długo. Po prostu nie miał osobistej kierowcy xD
     
    bacowa70 i smieszki lubią to.
  12. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Aaa.. to przepraszam kura(ka) :p

    Chcesz komuś świnię podrzucić? :D
     
    onkapinka lubi to.
  13. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Witam hodowców:p przed snem se zajrzałam poprawić humor,a przy okazji popieram Twoją propozycję ,Grześ nadawałby się na stanowisko-Cenzor co ma cięty jęzor-jak najbardziej,jestem ZA :p:D;)
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tez sie przychylam i juz zanotowywuje jak na "protolanta" przystało xD
     
  15. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Witam wszystkich, co tam u wszystkich hodowców?
     
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Jaaaaa??????????-.- Nie no...jakze bym smiala:p. Jesli juz to takiego malenkiego...milusiego prosiaczka
    [​IMG]
    To ja tez ...popieram moja propozycjexD
    Notuj, notuj...Grzes-Cenzor8)
    No i przeglosowano jednoglosnie. Nie ma juz odwrotu
     
  17. Luba

    Luba Stały bywalec

    Witam :) event z łukami i strzałami ,moze ktoś miał ochote na drób?:eek:Mam nadzieje ,że nie ma jeszcze sezonu polowania na kaczki czy inne ptactwo?o_O
    Było nie krakać o niedzielnym "tradycyjnym" rosole:p w każdy razie Prezes nieżle weekendował lub .. gorsza opcja -wyparował ???;)
    Jak kura ma rogatą dusze to czasem dla kaprycha i byka sobie strzeli;)
    Akurat Grzesie mi się kojarzą z wafelkami ,to ten jęzor cięty niech sobie ma, ale niech cenzorzy i korektor używa z białym ..lukrem :p
     
  18. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Grzesiu wychyliłeś się to masz, objąłeś oficjalnie stanowisko Cenzora :p Zgłoś się do ochrony po identyfikator bo będziesz za drzwiami stał xD
     
    Ostatnie edytowanie: 1 września 2014
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    PUK PUK ..... przepraszam, że pytam czy jest już Pan Prezes Kura Pięćsettrzeci?
     
  20. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Witam hodowców, wracam po urlopie i melduję się na stanowisku. Co do pana Prezesa Kury, to chodziły po forum różne brzydkie plotki o niedzielnym rosole:eek: ale ja w nie nie wierzę i w ramach protestu w weekend robiłam zupę brokułową ;):p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.