Opinie Zima w świątecznym domku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    do przytulenia ćma i magnolia, robię event
     
    Aisha1969 i AngelGina lubią to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Rysiu plusiki do drzew to tawerna i dzień w muzeum:)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Robię... jak zawsze :), coś przy okazji wpadnie, pnącze się przyda, mam jedną ćmę, więc przyda jej się koleżanka ;), co prawda na start będę mieć krucho z wypadajkami, bo na leśnej rosną prawie same drzewka nawozowe, ale nie zniechęcam się, w trakcie wszystko się wyklaruje ;)
     
    Aisha1969 i incasent lubią to.
  6. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    już się pogubiłam to w końcu na jakich polach siejemy event oczywiście robię dla ćmy i pnącza
     
    Aisha1969 i AngelGina lubią to.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ano jest pomieszanie z poplątaniem, jak znam życie to będzie mnóstwo protestów, bo wczoraj ludzie przeczytali poradnik i poszli do swoich zajęć, a tu znienacka zostały zmienione łąki.:(
    Na chwilę obecną wylotki mają lecieć z leśnej, a siać mamy na głównej.
     
  8. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    no właśnie ja też dopiero wyczytałam zmianę no z wylotek nici bo na leśnej zagrody oj robią z nami co chcą
     
  9. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    BP wpada już w amok z tymi eventami:wuerg:, teraz już tego samego dnia jeden się kończy, a drugi zaczyna. Ale robię, dodatkowy "+" do drzew się przyda:music:, szkoda byłoby odpuścić.

    Jeszcze item 'Wygodny pniak IV" daje + 1 do drzew na Baha.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2022
  10. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Popieram w pełni. Pnącza i itemy powinny być usystematyzowane, jeśli chodzi o czasy, np. 11h, 23h, 35h, 47h, 59h, 71h itd. tak, aby można było dostosować się jakoś do tych godzin no i w pełni wykorzystywać zdobyte własnym zaangażowaniem, również finansowym, czy to pnącza, czy itemy, czy jakieś bonusy. Zupełnie nie rozumiem, jaki cel przyświeca twórcom gry wprowadzanie nic nie dających graczom czasów. Pozdrawiam. Życzę sukcesów. Ewent w sumie łatwy, więc myślę, że każdy go zrobi :)
     
  11. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Podeślij sówkę to na G&T wyślę ci parę magnolii. Pozdrawiam.
     
    Aisha1969, olgs3 oraz incasent lubią to.
  12. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Nie zauważyłam zmiany na leśną.... ehhhh także z eventu zrezygnuję, bo na leśnej stoją same baobaby i szkoda mi ich usuwać a rano zebrane. +1 niesprecyzowane czy baha czy cała farma także podziękuję
     
    Aisha1969 i AngelGina lubią to.
  13. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    W BP to albo nie myślą, albo celowo utrudniają życie farmerom. Bo skoro misje kończą się o 14 a ewent zaczyna się o 16, to jaki byłby problem, aby ewentówkę znów siać na dzikiej, a na wypadajki dać główną? Na leśnej jest mniej pól, a ponadto tam zazwyczaj stoją zagrody i nawozowce. Rano zebrałam i nakarmiłam zwierza, więc nie będę teraz usuwać tego wszystkiego. Wypadajek dzisiaj nie będzie.
     
    Aisha1969, AngelGina oraz incasent lubią to.
  14. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Z baobabów będziesz chyba miała mnóstwo wypadajek:))
     
    Aisha1969 lubi to.
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Te drzewa zajmują 4 małe pola, więc nie będzie tego tak dużo ....
     
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    w pierwszej wersji tak bylo tyle ze konserwy mialy byc od 10 do 14 dobra nie ma co.... Ustawili tak trza kombinowac
     
    Aisha1969 lubi to.
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Nie spieszcie się jak ja ;) event od 16 ;)
     
    Aisha1969 lubi to.
  18. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    No widze,... gra smiga bez eventu ;d
     
    Aisha1969 lubi to.
  19. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Chwila przerwy, a zaraz trzeba na 200% działać.
    Magnolia i ćma.
    Do pnącza nie wiem czy dojdę, ale mi każda gałązka się przyda.
    Miałam po myszach odpocząć, ale takich fantów nie popuszczę.
    Trzeba będzie sprawdzić skąd wylotki, bo na razie chaos mi się w głowie zrobił.
    Po aktualizacjach i konserwacjach może być różnie.
    A jak ktoś ma magnolię niepotrzebną albo ćmę, to chętnie przygarnę podczas GT.
    Kto chętny, czekam na sówki :) hi, hi, nie bójcie się, piszcie :)
     
    Aisha1969 lubi to.
  20. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    coś długa ta konserwa :D
     
    apulisia72 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.