Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ewa49

    ewa49 Czeladnik forum

    10 lat wchodze na forum i choc malo sie udzielam korzystam ze wszystkich rad wymienionych wyzej graczy.Bardzo czesto tutaj korzystam z podawanych kodow bardzo dziekuje i nie ma mowy by forum nie istnialo pozdrawiam wszystkie farmerki i farmerow
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tyle,że to nagrody mogą się zmienić bo czasu do eventu dużo.
    Czy Tobie przeszkadzały przepowiednie /podpowiedzi Mariusza? Uważasz ,że szkodził graczom? Jeśli tak to co na tym straciliśmy ?
    Twoją wypowiedzią jestem zachwycona :)..bo ja tak właśnie odbieram informacje w zgaduli :)..Wszystkie rozpalają moją wyobraźnię i wszystko co na obrazkach chcę mieć..:)
     
  3. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    również często zaglądam do zz i korzystam z sugestii Greci i Norbiego
    którym bardzo dziękuję za to że ZZ istnieje
    nie wiem komu i dlaczego przeszkadzać może istnienie zz
    dla mnie jest to pomysł z serii co by tu można [ciach] panowie

    Wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm. Usunęłam i proszę o stosowny dobór słów,

    SMOD_Atena


    .
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 listopada 2020
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No to szykujemy się do marszu na tych co chcą zaszkodzić Mariuszowi,grabie widły i co kto ma zabieramy i ...no właśnie

    Już nie raz eventy zniszczyli (królowa) teraz już nie mają za co to za zgadulę się zabrali.
    Przyłączam się do zdania że zgadula ma zostać i węgierki Mariusz i nasza Grecia i Norbias
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nam one nie szkodzily..wrecz przeciwnie nie jeden mln sg mam dzieki nim;)
    wydaje mi sie,ze mozemy sie pozegnac z plotkami w stylu salatek;)
    bedzie dobrze jak nam powiedza gdzie bedzie sie dzialo;)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Norbi, nie mogą zamknąć ust Maruszowi bo My farmerzy na to nie pozwolimy. Chyba,że chcą żeby znów były odejścia z gry..
    Jeśli chcą zabrać to co nam pomaga, co nas zachęca do gry do zakupów tego i tamtego, a zostawią same wyprzedaże to niech sami grają w tę grę.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ewa49 Twój pusty post z samym cytatem usunęłam jako spam.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Greciu spokojnie....:)
    popatrz jak jest w niemieckiej kuli...sa sprzedawane informacje odnosnie najblizszych eventow?? chyba tak. (i tez z nich korzystamy)..jedyna roznica pomiedzy wegierska a niemiecka jest taka,ze ta pierwsza podaje zbyt dokladne informacje...i stawia czesc graczy w lepszej sytuacji
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A czy to żle przynajmniej można się przygotować i chyba nie do końca z tą częścią graczy.
    Chyba że masz na myśli tych co nie wchodzą na forum,ale to ich strata.
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Właśnie ,Mariusz pomaga graczom a więc zachęca do gry. Przecież gra nas coraz mniej więc trzeba wszelkimi sposobami graczy zatrzymać a nie zniechęcać. Jeśli będzie nas jeszcze mniej to gra padnie a tego nie chcemy.
     
  11. ziutek7770

    ziutek7770 Aktywny autor

    I ja też.
    Bez przepowiedni, to zwykłe "odwalanie roboty", a tak można sobie pomarzyć i pokombinować. Nie dajmy się !
     
  12. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Przepowiedni zabraknąć nie powinno, są one bardzo cenne, czasami jest tu więcej cennych wskazówek niż na reszcie forum. Skoro jest to dla graczy i z korzyscia dla graczy to komu to przeszkadza ze jest taki wątek?
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Norbi dobrze pisze

    Myślę że o to by właśnie jak najmniej graczy było przygotowanych nie ma znaczenia czy czytają czy nie
    ogólnie
    wtedy jest szansa na większy zakup koszyków i innych pomocy eventowych i nie tylko
    co nie koniecznie pomoże graczowi w ukończeniu eventu ale pomoże BP

    tu chyba pies pogrzebany :sleepy:
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, ciekawe, ciekawe ....
    "podobno nie podobało się w innych krajach", a przepraszam w jakich? To co? Teraz taka moda, że jak się komuś coś nie podoba, co jest niewygodne to będzie wygumkowane.o_O:cry:

    Mam wrażenie, że BP zapomniało, że my tu się bawimy, że chcemy odpocząć od codziennych problemów, że lubimy sobie pogdybać, pobudzić wyobraźnię, co to będzie, co to będzie ...
    Ostatnio skromnie wyglądają przepowiednie, prawie jedynym źródłem ploteczek jest węgierskie forum i nie wiem komu to szkodzi, ale na pewno nie graczom.
    Mam wrażenie, że to jakaś zasłonka, a tak naprawdę chodzi zupełnie o coś innego. Obym się myliła.8)
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A ja stanowczo mówię temu nie i pewnie większość tak uważa.
    Podejrzewam że trzeba by było zacząć produkcję hamaków,tyle będzie odpuszczało eventy.
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to jeden aspekt...;)
    a druga sprawa coz to za event jak m-c przed wiem i mam wszystko
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Od początku mojej gry i zaglądania do Zgaduli zastanawiało mnie skąd Wyrocznie i gracze w poszczególnych krajach mają informacje o tym co będzie w grze.
    I tak kombinowałam sobie, że BP puszcza część informacji raz temu, to znów innemu i gracze zbierają je i przenoszą na swoje fora. Pasowało mi to do pewnego czasu, później pomyślałam, że moderatorzy testujący przyszłe wydarzenia mogą część informacji (określoną przez BP) przekazywać w Zgaduli - i jeden przekaże więcej inny mniej. Nasza Wyrocznia niestety od 12 maja tego roku milczy.

    A jak jest naprawdę - skąd wychodzą plotki, które się później sprawdzają w grze?

    Mariusz (węgierski moderator) ma tych plotek szczególnie dużo, jest aktywny - i dzięki naszym graczom, a przede wszystkim Greci i my korzystamy z jego podpowiedzi. Za co należą mu się serdeczne podziękowania.:)
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wszystkiego w podpowiedziach nigdy nie ma. Są tylko takie ogólne informacje i to do rozszyfrowania a nie kawa na ławę co moim zdaniem jest zachęcające ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    oj tej lawy jest Greciu sporo..;) sprzedaje madrze,ale wszystko mozna rozszyfowac...zreszta nie raz zesmy to tutaj robili....Rakoci nie jest juz dla nas zadna tajemnica...