gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry:)
    Greciuniu cale swoje bardzo krotkie zycie uwazamy ale nie w kajdanach i z mandatamio_O.Okolo 2 miesiace temu mialem typowe obiawy grypy,stan podgoraczkowy,bole w kosciach itd.itp.,przerabiam to od kilkudziesieciu lat:).To czas aby zastosowac terapie babci Jadwigi,mojej ukochanej i ja jej wnuczkiem.Przed snem zagotowalem mleko,dodalem 3 lyzki miodu + 3 duze zabki czosnku,no dobra i dla poprawy smaku 3 zoltaka z cukrem,co by smaczniej byloxD.2 razy w nocy sie przebieralem,mokrusienki.Rano"dajcie mi konia":D.Wiosna i jesienia jest atak roznych wirusow grypy i grypopodobnych roznie dzialajacych na ludzi,o czym pandemiczne wszelkie media milcza,oszukujac,budujac nieistniejace zagrozenie,siejac strach i panike i glownie antagonizmy:(.Zamkneli w domach conajmniej 2 mln.ludzi 70+ i dzieciaki ze szkol w ilosci nieokreslonej?:(.Juz nie jestem Greciu buntownikiem,mam przylbice na brodzie i nosze:).Ewencik z tych lepszych i juz mam 20 gierek ale czekam do 200,chcialbym dojsc do cylindra,ostatnio zdobylem 1 drzewko florenowe:(:).No kurna,do zdobycia jest+- 300 florianow,dla mnie kosmosxD
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dziś mam wyjątkową prośbę i mam również nadzieję,ze ten mój post nie zostanie usunięty..

    Na wstępie wyjaśnię..że to co ostatnio dawał węgierski Oracle zostało usunięte bo podobno nie podobało się w innych krajach.. Czy Waszym zdaniem potrzebne są przepowiednie, podpowiedzi do nadchodzących wydarzeń czy też nie powinny się ukazywać? Czy to co pojawia się np. na węgierskim forum szkodzi graczom?
    Dla mnie jego podpowiedzi zawsze były cenne i powodowały,że nie mogłam doczekać się eventów. Odkładałam pieniądze na zakupy, do których zachęcał. Pisał tak,że zachęcał do gry.
    Wiem,że np. w naszym kraku wyrocznia nie daje podpowiedzi bo nie ma na to czasu tak jest i w innych krajach..doceniam więc to co robi węgierski moderator..mając inne prace znajduje czas żeby sprawić farmerom na całym świecie odrobinę radości..
    JövendölőMáriusz - bardzo Ci dziękuję za to co robisz. Jesteś dla mnie wspaniałym moderatorem. :inlove::inlove:


    Drodzy Farmerzy oceńcie sami zaistniałą sytuację, ale najpierw przeczytajcie co pisze sam JövendölőMáriusz, który moim zdaniem został źle oceniony.

    Tak, było trochę sprzątania, chociaż tego nie zamówiłam.
    Dostałem też małe umycie głowy, nie dlatego, że miałem łupież.
    (Gdybym był białym krukiem, to by mi się nie przytrafiło)
    : D
    Byłem więc trochę cicho i po kilku dniach zastanowienia postanowiłem wyjaśnić powód. Chociaż mogą zostać uciszeni na zawsze.
    Na początek chciałbym przytoczyć cytat:
    „Faktem jest, że nie mamy dość siły, aby zapobiec niesprawiedliwości. Ale nigdy nie może być tak, że nawet nie protestujemy przeciwko temu! ”
    „Mogą być chwile, kiedy jesteśmy bezsilni, aby zapobiec niesprawiedliwości, ale nigdy nie może być taka chwila, kiedy nie będziemy protestować”.
    -Elie Wiesel


    Krótko mówiąc, historia jest taka, że moje hs zostały usunięte, ponieważ miałem jedną lub dwie własne negatywne opinie na temat nagród w wydarzeniach. Oczywiście nie z braku szacunku, nie chciałem też tym krytykować twórców gry, ale jak już widzisz, że coś w danym momencie jest jeszcze słabe, to nawet jeśli nie mam na ten temat chwilowej opinii. Ale to nie znaczy, że wygrane nie mogą jeszcze zmienić się w pozytywnym kierunku! Jeśli dom jest jeszcze w połowie wybudowany, a ja mówię: „Niestety, nie nadaje się jeszcze do zamieszkania, ale mam nadzieję, że do czasu oddania go stan się zmieni”. wtedy nie jest to negatywna krytyka, ale bieżący raport o stanie, co oznacza, że pracownicy nadal pilnie nad nim pracują. Miałem też opinię, w której uznałem nagrodę za żart. Nie wiem co z tym zrobić Prawie ze śmiechu wyplułam kawę na klawiaturę, ale to znowu nie oznacza, że nagroda nie zmieni się w pozytywnym kierunku lub że twórcy gry nad nią nie pracują. Co więcej, rzeczy, które widzisz wcześnie wśród gwiazd, zwykle zawsze zmieniają się w pozytywnym kierunku, a gracze są zadowoleni z tej zmiany, gdy widzą, że stała się lepsza niż to, co widziałem we wczesnej fazie.

    Chodzi o to, że są obcokrajowcy, którzy ocenili, że robię tutaj rzeczy, które mogą zaszkodzić grze i graczom. Oczywiście mają do tego prawo, a także do wyrażania swoich obaw. Nie jestem na niego zła. Z drugiej strony, zamiast naszych liderów, bezstronnie zapytałbym graczy, przede wszystkim krajowych i zagranicznych, czy moją dotychczasową pracą ich zdaniem wyrządziłem krzywdę grze, czy im. Myślę, że to uczciwy sposób decydowania, czy mamy problem.
    Wracając do tego, co wydarzyło się w plotce.
    Niektórzy widzieli kilka zdjęć, które również musiały zostać usunięte ze mnie.
    Historia ich pojawienia się również warta jest krótkiego wyjaśnienia, dlaczego je przywiozłem.
    Anno, kiedy zaczynaliśmy zamknięte testy jedności, publikowanie szczegółów na temat samej jedności lub czegoś bliższego, np. Zdjęć, było tabu. Jednak tamte dni zwróciły moją uwagę na wideo na You Tube nakręcone przez moderatora o samej jedności.
    Wtedy też okazało się, że forum, na którym ten film wideo został opublikowany . Nie podgrzałem się, zapytałem, czy może z nami zejść. Ale ponieważ tabu jest tabu, pomyśleliśmy, że lepiej nie pokazywać się z nami. Przez miesiąc zastanawiałem się, dlaczego ty i gracze z innych krajów odwiedzający ten kraj nie mogliście wiedzieć lub zobaczyć rzeczy, które gracze gdzie indziej mogliby wiedzieć lub zobaczyć. Więc wziąłem głęboki oddech i przyniosłem go tobie i innym zagranicznym graczomobrazy jedności. Możesz sprawdzić daty hszs.
    Obecny przypadek z obrazami jest tak duży, że przyniosłem kilka obrazów z programu, który jest obecnie tak samo tabu, jak jedność. W każdym razie nie ma co do tego tajemnicy, kiedyś był to klient. Twórcy obiecali coś innego, zastanawiam się co? Program, klient. Dlaczego mieliby obiecać? Nowe komputery dla osób ze słabymi maszynami? Jest to tak oczywiste, że niezrozumiałe jest dla mnie ponowne zaszyfrowanie rzeczy. Zresztą to czy program będzie dobry czy nie, czy zadziała czy nie będzie zależeć od tego czy przywiozłem jakieś zdjęcia. Nie opublikowałem programu.
    Zdjęcie skrótu ze Straw Pali, zgadywaliśmy, że nie będzie to Kaczor Donald.
    Obraz przedstawiający stan instalacji programu z logo Farmerama, obraz zakończenia instalacji, również z logo Farmerama. Jakie logo by to miało na sobie? Jak wspomniałem, był to możliwy klient, a gracze również podejrzewają, że moderatorzy nie testują laptopów czekających na dystrybucję. Tak więc wraz z wydaniem obrazów gra nie została uszkodzona, a program nie został uszkodzony.
    :)
    Wreszcie. Oczywiście ten hsz można również zgłosić lub usunąć. Ja też mogę zostać ukarany. Jeśli nie mogę już być białym krukiem, będę krukiem siedzącym!
    : D

    - - - -
    Post Mariusza już usunięty i jest wypowiedź węgierskiej TL.
    Już drugi raz piszę na ten temat jako lider zespołu. Nie przyszedłem cię teraz powitać. :(

    Widzieliście w ostatnich dniach, że ten temat jest poddawany dość gruntownej cenzurze i nie tylko Mariusz, ale na przykład oglądane są moje pisma.

    Wydaje się, że są teraz delikatne tematy, których my, Węgrzy, nie możemy poruszać.
    Nie chodzi o to, czy się z tym zgadzamy, czy też akceptujemy, że ktoś inny jest wolny od czegokolwiek innego niż my, ale czy staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby dobrze wykonywać swoją pracę. I spełnia oczekiwania każdego. Czy to odpowiedzialny lider siedzący w centrum, czy to kolega zagranicznego moderatora, czy to Węgier, czy zagraniczny gracz.

    Podzieliliśmy się naszymi poglądami i argumentami z kimś, kto może to wszystko przekazać i reprezentować. : zakochany:
    W wyniku dyskusji na temat oceny sytuacji zwracamy znacznie większą uwagę na nasze słowa.
    Nawet jeśli powiemy, że nie zgadzamy się na określone nagrody z wydarzeń, na przykład w fazie tworzenia, nie zrobimy tego.
    Bez względu na to, jak mówimy o obecnym i przyszłym stanie / sytuacji jedności, nie będziemy. O tym ostatnim powinieneś dowiedzieć się na forach innych narodów, aby sprawdzić, czy mogą tam o tym porozmawiać. Poproszono nas, abyśmy tego nie robili, biorąc pod uwagę zaostrzoną i bardzo plastyczną sytuację. Zanotowaliśmy.

    Nie ma wątpliwości, że liczba i opinia węgierskiej społeczności graczy, proszę pana, jest na tyle szkoda, że zwraca na nas uwagę.
    Nie ulega też wątpliwości, że osobowość / rola Mariusa jest akceptowana i lubiana także przez zagranicznych graczy. Niosą wiadomości, pokazują jego pisma, chwalą go na forum własnego kraju, dają mu dobry przykład. To uznanie i miłość dają nam wszystkim pozytywną energię. : zakochany:

    Już w pierwszych dyskusjach na temat wróżenia stwierdziliśmy, że węgierski wróżbita będzie przede wszystkim przyjazny graczom.
    Nasze dwie najważniejsze zasady to nie stawianie Węgrów w czołówce graczy z innych krajów, nie jest celem dostarczanie pełnych informacji.: zakochany:Rozmawiamy też o tym, co interesuje graczy. Podam konkretny przykład: nie zobaczymy obrazu rośliny zdarzenia. Bądźmy szczerzy, czy nie ma znaczenia, jak to będzie wyglądać? Ale dajemy prognozy, niejasne wskazówki, które obszary powinny zostać rozładowane podczas imprezy. Drugi jest wzięcie pod uwagę za każdym razem, że nie powodują żadnych szkód dla BP. Czy w sensie materialnym czy moralnym. Jak dotąd przestrzegaliśmy tego. Nawet jeśli obcokrajowcy nie mówiący po węgiersku czytają coś innego z niektórych pism.
    :):(

    Jestem przekonany, że - szczególnie - .. Ze względu na podwyższony nastrój jedności w końcu ucichnie, a inicjatywy mające na celu stworzenie pojedynczych „Reguł wyroczni są świadome tego, jesteśmy proaktywni i aktywni / będziemy :)

    tematem nadal działać
    Will . Máriusz przyniesie ze sobą zwykłe poczucie humoru : zakochany:xD(które niestety spowodowało najwięcej szkód, bo google nie potrafi przetłumaczyć), a nowości, które interesują graczy to jeden wyjątek od tej reguły: ... jedność Proszę o zrozumienie O zapytaj innych krajów! forach, prawdopodobnie nie ma takiego tabu jak my.
    źrodło
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2020
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem co BP się nie podoba.
    Krytyka?
    I to ze strony Ekipy?
    To musi boleć, ale powinno dawać do myślenia.
    Węgierskie podpowiedzi są (były?) ogromną pomocą w przygotowaniach do ewentów.
    A może o to chodzi?
    Farmer przygotowany, to farmer nie potrzebujący pomocnej dłoni (wyprzedaże).
    Kasa...
    *****
    Jeśli w zgadulach miały by być tylko "przepowiednie" koszyczków, to jak dla mnie mogą je wszystkie zlikwidować.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2020
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dla mnie Rysiu to zgadule są najlepszą reklamą wszystkich wydarzeń w grze a więc i samej gry.
    Zauważyłam,że ludzie boją się pisać swoich opinii żeby nie dostać bana. Ja się nie boję bo niczego złego nie robię.
    Bardzo cenię węgierskiego Moderatora bo widać,że chce zachęcić graczy do zakupów do samej gry, że reklamuje Frmeramę jak tylko może..
    Nie oceniam też źle naszej ekipy bo wiem,że pracy mają dużo. Eventów, evencików coraz więcej i coraz bardziej zawiłych a to wszystko trzeba przetłumaczyć na czas. Dlatego czasu na podpowiedzi w zgaduli brak.
    Nie mogę jednak zrozumieć działań BP..przecież oni strzelają sobie w stopę, zabijają grę. Zniechęcają nas do inwestowania i dalszej gry.
    Najpierw oceniamy wydarzenia wzrokowo oglądając grafiki a te w zgadulach jak wiemy są zawsze zachęcające.
    Zwłaszcza teraz przy zawirowaniach z przenosinami na Unity powinni szanować graczy żeby Ci się nie odwrócili bo gier obecnie jest na rynku dużo.. Ta nas trzyma po części dlatego,że jesteśmy jak jedna rodzina. Znamy się od dawna, pomagamy sobie itd..ale to może się skończyć.
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przepraszam, że się wtrącam, niewątpliwie nie jestem tu najbardziej oczekiwanym komentatorem.
    Ale napiszę, co mam do napisania i już znikam.

    Przerobiłam wypowiedź węgierskiej TL translatorem gugla najpierw na niemiecki, a później z niemieckiego na polski.
    Polecam ten sposób, gugiel znacznie lepiej sobie radzi z parą węgierski/niemiecki.
    Centralne znaczenie w tym tekście ma słowo tłumaczone przez gugla jako "jedność" (niem. "Einheit").
    Gugiel nie rozumie, o czym mowa (bo i skąd ma rozumieć) - a tak naprawdę chodzi o zmorę ostatnich tygodni, czyli o Unity.
    Jeśli podstawimy "Unity" w miejsce "jedności", cała sprawa staje się znacznie bardziej jasna - spróbujcie i przekonajcie się sami.
    Wg mnie (na podstawie mojej znajomości guglowego translatora oraz języka niemieckiego) cała awantura dotyczy ujawniania info o Unity.

    I tyle - raz jeszcze przepraszam za inwazję, wybacz Greciu :)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zuziu, nie tylko chodzi o Unity. Już wcześniej Mariusz był upominany po przepowiedniach o dożynkach.
    Dziękuję za Twoją wypowiedź :)
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cóż, przyznaję - nie wiem, co było wcześniej.
    Opieram się na tym oto fragmencie posta TL:

    Máriusz hozza a szokásos humorát, :inlove:xD (ami sajnos a legtöbb kárt okozza, hiszen azt a google nem tudja lefordítani) és azokat a híreket, ami a játékosokat érdekli. Ez alól egyetlen kivétel van: a unity. Kérjük megértéseteket! Erről érdeklődjetek más országok fórumain, ott nagy valószínűséggel nem olyan tabu, mint nálunk.
    Gugiel tak to przerobił na niemiecki:

    Marius bringt seinen üblichen Humor mit, :inlove:xD (was leider den größten Teil des Schadens verursacht, da es nicht von Google übersetzt werden kann) und Nachrichten, die die Spieler interessieren. Es gibt nur eine Ausnahme: Einheit. Bitte verstehe! Fragen Sie in Foren in anderen Ländern danach, es gibt wahrscheinlich nicht so ein Tabu wie wir.​

    A następnie tak na polski (tekst bez korekty, śmiało można by to napisać ładniej i bardziej zrozumiale):

    Marius przynosi swoje zwykłe poczucie humoru, :inlove:xD (które niestety powoduje większość szkód, ponieważ Google nie może tego przetłumaczyć) i wiadomości, na których zależy graczom. Jest tylko jeden wyjątek: jedność. Proszę zrozumieć! Zapytaj o to na forach w innych krajach, prawdopodobnie nie jest to tak tabu jak my.
    Nawet jeśli Marius od dłuższego czasu jest już na indeksie, TL wspomina o Unity jako o jedynym wyjątku stanowiącym owo "tabu" w tej konkretnej sytuacji.

    Zmykam, tym razem już bezpowrotnie ;)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Się rozpisałam zgadula ;)

    Tak prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem o co biega :sleepy: komu przeszkadza zgadula
    a można się domyślić

    zgadula to nie tylko pomoc dla doświadczonych graczy we wcześniejszym zaplanowaniu swoich działań pod eventy
    ale też i dla początkujących graczy
    możliwość podbudowania swojej skromnej małej farmy
    obopólna korzyść
    i świat farmermy się kręci

    no chyba że ma się kręcić tylko koło fortuny BP

    Dobrze piszesz
    nie znikaj :)


    unity tematem tabu o_O:eek:o_O
    a w czym problem
    a w jaka w tym szkoda dla BP czy graczy czy zgaduli
    a dlaczego
    a czemu to
    w ogóle czemu to ma być nadal tajemnica


    w czym ,komu szkodzi gadka o unity [​IMG]
    przecież prawdę mówimy źle to ''łazi '' albo wcale i tyle [​IMG]

    Powinni skupić się na tym co pilniejsze i ważniejsze dla graczy
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W zgaduli napisałaś piękny post. Wszystko co w nim jest co bym sama napisała. Tak właśnie od początku mojej gry działają na mnie zgadule we wszystkich krajach.. Posty w nich i grafiki mają moc,że chce się coś kupować mieć nie jutro a już od ręki :)
    Wyjaśnię jeszcze tu,że węgierski Moderator, który daje podpowiedzi dostał drugą karę..pierwszą jakieś dwa tygodnie temu albo i wcześniej kiedy pisał o hodowlanym w grudniu i o nagrodach dożynkowych. W obu eventach nagrody ocenił na słabe..ale czasu sporo to nagrody mogą być inne. Druga kara za pisanie o Unity i testach 24 godzinnych.
    Jeśli zamkną buzię temu wspaniałemu człowiekowi, który sprawiał nam wiele radości przepowiedniami to jak będzie wyglądała nasza zgadula? Smutno, pusto w niej będzie. Brak chęci do gry.. Czy nie mam racji?
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Chyba wszystko już zostało napisane. Zwykle korzystałam z przepowiedni węgierskiej wyroczni, były zazwyczaj trafne. Szkoda,że komuś to nie pasuje i to komuś kto jest w tej grze "decyzyjny". Nie wiem z czego to wynika . Być może z tego,że mieliśmy szansę przygotować się do eventów i sprzedaż koszyków nie była zadowalająca. Gadka o tym, że gracze z innych krajów są przez to poszkodowani to zwykłe mydlenie oczu. Jak nie wiadomo o co chodzi - to wiadomo ,że chodzi o kasę.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Powiem szczerze nie rozumiem takiego podejścia do tematu.
    BP chce tylko pochwał? :cry:Kara dla moderatora?:cry:
    To nie najlepiej o nich świadczy. Moim zdaniem właśnie głosy krytyczne dają możliwość zastanowienia się nad tym czy faktycznie robią coś dobrze. Wiadomo nie są nieomylni, często strzelają sobie w stopę, zapominają, że nie jesteśmy maszynką do robienia pieniędzy, a nawet jeśli nawet tak nas postrzegają, to powinni wiedzieć, że taka maszynka jak będzie zadowolona to więcej da.
    To co? Teraz zamkną moderatora za krytyczne uwagi, a potem nasze krytyczne posty będą wycinane?
    I co? Będzie kraina szczęśliwości? No nie, tak to nie działa.8)
     
  12. genka53

    genka53 Czeladnik forum

    Drága Greta!
    Nagy-nagy köszönet a kedves és okos szavaidért!
    További sok sikert és jó egészséget kívánok Neked és lengyel barátainknak!
    [​IMG]
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj Droga Przyjaciółko :)
    Przetłumaczę co napisałaś na j. polski.
    Droga Greto!
    Bardzo dziękuję za miłe i mądre słowa!
    Życzę Tobie i naszym polskim przyjaciołom wielu sukcesów i dobrego zdrowia!


    Dziękuję bardzo. To bardzo miłe z Twojej strony,że o mnie pamiętasz :)

    Tobie i węgierskim przyjaciołom życzę wszystkiego najlepszego. Wysokich miejsc w TOPie

    Uściski

    = = = == = =
    [​IMG]
    Brawo Kasia!

    - - -- - -
    Tak się bawią polscy farmerzy :)
    [​IMG]

    [​IMG]

     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2020
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj a co tu tak pusto. No to przyszłam troche pokrzyczeć i pokibicować :)
    [​IMG]
     
    hlnrys i gretag lubią to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj Agusiu :)
    Jakaś zmęczona jestem. Przejęłam się również aferą na skale światową z takimi samymi herbami na liście itd..
    Pewnie w BP już zatrudnili ze dwóch prywatnych detektywów xD:cry:xD:cry:xD:cry:
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj no taaa afera jakich jeszcze nigdy nie było xD:cry: Oj no tyle tych samych osób o różnym nicku tylko wygląd herbu ten sam xD
     
    hlnrys i gretag lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Te dożynki są wyjątkowe..
    Oby były jeszcze następne a my zadbamy,żeby również było miło :)
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też mam nadzieje ze beda kolejne i równie świetna zabawa bedzie :)
     
    hlnrys i gretag lubią to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Teraz wiemy na ile nas stać :) Przygotujemy jeszcze lepszą zabawę :)
    Brawo polscy farmerzy!
    [​IMG]
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jestem zaaaaa :) :)
     
    hlnrys i gretag lubią to.