Zady i walety nowego forum

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Dzień dobry. Połapałam się w nowym formunie szybciej niż myślałam:p
    Zaawansowane ustawienia, rss inne takie mnie nie teges, natomiast faktycznie brakuje działu do rozmów o całym świecie poza farmą. Zazwyczaj jest to normą, żeby bez obaw o offtop pogadać. Istniejące kluby są pełne zapewne wspaniałych ludzi, ale wtrącić się w ich sprawy jest dla mnie niewykonalne i pewnie nie tylko dla mnie. Nie jestem duszą towarzystwa i nie potrafię ot tak zagadać. Sypanie dookoła postami, żeby "wejść w oczy" też nie dla mnie. :oops:

    Miłego dnia
     
  2. Angel

    Angel Komisarz forum

    Witam:D

    NiuszNiusz post Twój sprowokował mnie do założenia takiego >>WĄTKU<<
    Zatem zapraszam do rozmów o wszystkim poza farmą, wątek oczywiście dla wszystkich.;)



    W temacie, jak już tu jestem.;)
    Mnie się forum bardzo podoba.:D
    Myślałam, że będzie gorsze, ale wyszło bardzo fajnie. Nie jest podobne do innych forów gier BP i ma to swoją zaletę, bo jest bardziej przejrzyste, niż tamte fora.:)
     
  3. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

    Mnie się nowe forum podoba:) Graficznie ładnie wygląda, ma więcej opcji niż stare. Swoją drogą pewnie jeszcze wszystkich nie odkryłam, ale podczytuję innych graczy i się dokształcam;) Z początku pewne elementy nie działały, no ale czasem tak jest, że wychodzi dopiero w praniu:p Fajnie, że wzięto pod uwagę sugestie graczy i m.in. zrobiono coś z nikami, żeby się mieściły (jeszcze nie wszystkie ale jest o wiele lepiej niż na początku). Pewnie jeszcze trochę zajmie usuwanie i poprawianie niedociągnieć. No i wróciły łowieczkixDxDxD
     
  4. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    A Grzegorz Ci poważnie odpowiada :p

    No i nie wiem, co napisać. Czy to celowa prowokacja, czy zwykła literówka. Może niech to zostanie w sferze domysłów :)

    Wręcz przeciwnie. Marudźmy. Jeżeli będziemy siedzieli cicho, uznają, że wszystko nam się podoba. A ktoś właśnie spsuł ikonkę emotek w edtytorze i po kliknieciu w nią nie otwiera się lista buziek >:(
    Ach, widzę, teraz wylądowały na dole. Hm. Jakieś to takie nie wiem jakie... Może i dobre, bo na liście nie było za wiele miejsca... Chyba kwestia przyzwyczajenia się.

    Mnie też się podoba. Ale widzę pewne rzeczy, które by można usprawnić/zmienić. W skali szkolnej dałbym 5-, ale do 6 sporo jeszcze brakuje 8)
     
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    A mnie się bardzo podoba funkcja Calendar , jak ktoś nie jest na bieżąco z OO , tylko dlaczego nie Kalendarz ?-.-
     
  6. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    to już na tym forum miłym nie można być? :p
     
  7. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To już na tym forum tajemniczym nie można być? :p
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Znalazłam waleta xD
    Tego, chciałam powiedzieć: zaletę xD

    Na stronie głównej, na samym dole po prawej, jest skromna lista linków pod rdzennie polskim tytułem "Today's events" (do kierownictwa: a tego to ja tłumaczyć nie zamierzam, jak jest takie na forum, to i mnie wolno tak napisać 8)).
    I tam jest lista aktualnie trwających wyprzedaży... tego, chciałam powiedzieć: eventów xD
     
    amdep lubi to.
  9. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To jest aplet związany z równie polskobrzmiącym calendarem, do którego BA wpisują te cuda :)
    Ale zad też jest - mimo kilku różnych prób nie udało mi się zmusić foruma do tego, żeby mi przysłało jakiekolwiek powiadomienie na maila :(
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2014
  10. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    mój pierwszy post na nowym forum :D

    Jestem bardzo zadowolona z wyglądu i funkcjonalności tego forum, w czasie oczekiwania na nowe forum obawiałam się że powstanie troszkę lepszy klon "nowego forum" które znam z zoo. Ale to forum o wiele bardziej mi się podoba, jest czytelniejsze, kolory są świetnie dobrany a ten pasek z prawej na stronie głównej ze statystykami, moimi danymi itp jest rewelacyjny.

    Jako jedyną uciążliwa wadę mogę wymienić to to że nie da się zminimalizować działów których nie czytam tak jak to było na starym forum i jestem zmuszona przewijać stronę główna forum od początku do końca... ale przeżyję to :) forum oceniam na 4+ i jestem z niego zadowolona :D
     
  11. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Polecenie "Do góry", znajdujące się na samym dole po prawej okna forum (obok ikonki RSS) kieruje >>TUTAJ<<. To już chyba faktycznie jest SAMA GÓRA, taki szczyt szczytów :p
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nie chodziło ci przypadkiem o wady i zalety :D ?
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    a ja jestem zawiedziona
     
  14. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Przeczytaj kilka postów wyżej: Zady i walety nowego forum

    Czymś konkretnym, czy tak ogólnie?



    - na stronie Pomoc zakładka zatytułowana Regulamin prowadzi do impressum, a nie do OWH
    + można pisać gwałtowny
    bez obawy o cenzurę xD
     
  15. amdep

    amdep Moguł forum

    Taaak, te rdzennie polskie słowa...
    Jeszcze nie sprawdziłam, jak tutaj, bo nie wgryzałam się w to Forum zbyt dokładnie :p ale na Forum RC "pod spodem" (przy edycji profilu, postów, w różnych innych miejscach) był ten obcy, zakazany do używania na Forum język, przez jakiś miesiąc, od założenia Forum.
    Pomału wszystko się wyłapało, ale mnie, wyłącznie polsko-języcznej, sprawiało to kłopot.
    Ale do tematu.
    To Forum jest ŁADNIEJSZE niż znane mi dwa fora gier BP.
    Zachowało swój styl i kolorystykę.
    A doszło to, że domyślny kolor tekstu jest zgodny z kolorystyką Forum i to mi się bardzo podoba. :)
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    a czytałeś kiedykolwiek Chmielewską?
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jeszcze nie :p A com ?
     
  18. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To widać :)

    Mychorce pewnie chodziło o to, że
    :p

    Poczytaj, bo warto. W którejś z ponad 70 genialnych powieści, jakie napisała w ciągu 81 lat swojego życia, znajdziesz odpowiedź, dlaczego ten wątek ma taki tytuł, a nie inny ;)
    Ale tego, w której, to Ci nie powiem. Przyjemność z poznawania Chmielewskiej musisz odkryć samemu :)
     
  19. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Coś narobił Zgredziochu!!? Teraz chłopak zamiast czytać lektury szkolne będzie przeszukiwał Chmielewską. A, że jak zauważyłeś trochę pozycji jest, to trochę mu to zajmie.

    To, że zajmie, to pikuś (Pan Pikuś) ale po zapoznaniu z materiałem okaże się, że "wiedzę i naukę", które są mu wpajane w szkolnych murach, w rzeczywistości można o kant pupy rozbić... A przecież uczeń nie może być mondrzejszy od nauczyciela. Polski nauczyciel (nie każdy ale wielu) do takiej profanacji swojego zawodu nie dopuszcza...

    Pozdrufko

    .
     
  20. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Jako lekturę obowiązkową do Chmielewskiej bym jeszcze dołożył kilku autorów. Choćby takiego Terrego Pratchetta, który tylko w ramach samego Świata Dysku popełnił 40 powieści, a jak doliczyć parę innych pozycji, to uzbiera się drugie tyle :)
    No i z lektury Świata Dysku można dowiedzieć się wszystkiego. Jest tam coś o nauce, prasie, muzyce, historii, religii, filmie, polityce, równouprawnieniu, przestępczości, podróżach, bibliotekarstwie, żebractwie i wielu innych dziedzinach życia. W sam raz do szkoły i na forum ;)