Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    miało byc wściekła ;) to ja pamietam :p:p a chyba mam dobra pamiec ...a moze juz nieee 8)
     
  2. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    A niech to [ciach]! Asie porobiło!
    Cenzura sprawiła, że słownictwo niewyględne osiągnęło pułap absurdu czyli umiejscawiając się gdzieś między betonem a papą, niektórym humoru i dystansu brakuje nawet na co dzień, czołowy dogryzacz stracił zęby, tralala się panoszy wszędzie jakby nikt nie potrafił porządnie przysolić a na dodatek Zetka została modem. Wedle ogłoszeń. Strach się bać. Jeee! To wszystko.

    A nie – skąd – przecież trzeba sobie zasłużyć na uwagę wełnianej czapeczki. Zatem…

    Ponieważ ominęła mnie jakże ciekawa guano burza, więc pozostało mi tylko trochę posmrodzić (nie mylić ze smodzeniem), uwzględniając jeno, że trza okno będzie otworzyć. Mod… tfu… co ja dziś tak mam? Znaczy nie tfu mod bo mod jest cacy, tylko tfu mod nie w kontekście… Mop nie będzie potrzebny.

    Zetka – ja Ci gratuluję zostania MOrDką – to forma pieszczotliwa, tak jak np. kochany psiak, mając na uwadze, że stworzenie to jest niekiedy wykorzystywane do określeń kogoś innego. Zupełnie niesłusznie. Tak więc z radością przyjąłem informację, że w końcu się zdecydowałaś. Głównie dlatego, że dość już miałem – co spotkanie – słuchania, że jak coś to coś. Jak wpadniesz na czekoladkę (oj chciałoby się, pamiętając słowa Lady Pank), to ja wpadnę w cug. Albo jakoś to tak na podobną nutę leciało. A cug, podpowiem Ci, niezgorszy. Jak wciągnie, to zabawa jest przednia. Czasem niestety trzeba wzionć ścierę i zutylizować. Niestety wtedy lubi zaśmierdzieć z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wtedy i domestos może mieć za słaby rozrzut. Ale… co to dla Ciebie!

    Tak czy siak, pozostaje mi życzyć jak najfajniejszych chwil z ekipą, którą i tak dobrze znasz, z graczami, których (sporą część) znasz jeszcze lepiej, z mundurkiem który zawsze jest idealnie dopasowany, tak że niestety siekierę widać, z menu, którego głównym daniem jest banan z czosnkiem oraz ze wszystkim tym co nie napisałem, bo szkoda mi było klawiatury. Podpowiem, że znajomość gry jest nieodzowna ale niekiedy zupełnie niepotrzebna. Są miejsca, gdzie, rzekłbym, zupełnie zbędna. Ale to już tak zupełnie na marginesie.

    Jedyne co mi wchodzi w niesmak, to fakt, że wkrótce pijalnia czekolady stanie się miejscem systematycznych zlotów byłych lub obecnych członków lub… ojej – przecież nie napiszę równie intymnego damskiego odpowiednika… aaa – już wiem! Członkiń (i przy okazji wiem już jakie świństewka będę mruczał wieczorem do małż)… ekipy FA.

    Mam nadzieję, że Morelka, Grakula i Bacowa dotrą też następnym razem a mi się uda nie spóźnić, by wtulić między nie…
    Oj… aż mi ślinka pociekła...

    ...A może to nie ślinka…

    Niestosowne określenie usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 marca 2017
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    o_OJedno udało Ci się osiągnąć.
    Spędziłam kilka dobrych minut nad twoim postem.
    Najpierw czytałam "dosłownie".
    Potem szukałam między wierszami.
    Potem spojrzałam z góry;)
    I w pamięci zostało:

    [QUOTE="MRT_Greg, post: 1413028, member: 3149"
    niektórym humoru i dystansu brakuje nawet na co dzień, czołowy dogryzacz stracił zęby, tralala się panoszy wszędzie jakby nikt nie potrafił porządnie przysolić a na dodatek Zetka została modem. Wedle ogłoszeń. Strach się bać. Jeee! To wszystko.

    [/QUOTE]

    Zostało jeszcze: guano i posmrodzić, no i ta pijalnia czekolady:D
    Na szczęście nie muszę wszystkiego rozumieć:)
    Muszę wyczaić kiedy Zła będzie, to troszkę pobrykam;), żeby szybko wprawy nabrało:D;)


    A tak swoją drogą, czy wyspecjalizuje się w czymś? Bo tak wszystko czytać, oj......:(
    A kiedy przeprowadzka?

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 marca 2017
    MOD_Zła i grakula16 lubią to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Już po przeprowadzce :)

    Tutaj zostawiam klucze pod wycieraczką, zaopatrzoną spiżarkę i piwniczkę.
    Zapewniam dostawy, żeby niczego nie zabrakło.

    Za ciepłe słowa, trzymanie kciuków i życzenia bardzo dziękuję. :)
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    trzymaj się:)
    powodzenia :D
    a toporkiem nie machaj zbyt mocno;):pxD
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zajrzałam, uzupełniłam spiżarnię i piwniczkę.
    Toporek na razie spokojny ;)
     
  7. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet drogie Panie aby ten dzień był jednym z najlepszych w tym roku dla Was :)
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Toporek czy kwiaty - wybieraj xD
    świeżo ścięte

    [​IMG]

    Dobry :)
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję :)
    Dobry :)

    Chyba nie masz wątpliwości, że toporek wybiorę :D

    Wszystkiego najlepszego, Panowie ;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2017
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech weszłam zobaczyć co słychac w oczekiwaniu na ostatni zbiór a tu toporkami straszyli :p
     
  11. Ania

    Ania Ekspert forum

    Przyszłam się przywitać a tu coś mi nad głową świsnęło :eek:uciekam.
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie toporki latają aż strach nawet przez okienko zaglądać :)
     
    antonina-farmerska i ma-ter lubią to.
  13. Ania

    Ania Ekspert forum

    Te toporki to jakieś gumowe nie ma się czego bać jednym dostałam w głowę i żyję xD
     
    agucha31 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm to dobrze wiedzieć :) Ale zobacz jak skutecznie przestraszyły ze do domku strach było zajrzeć Nawet gospodyni gdzieś sie schowała :p Albo czekała w ukryciu z jakimś w ręku :p
     
    antonina-farmerska i Ania lubią to.
  15. Ania

    Ania Ekspert forum

    Bo gospodyni porozrzucała po całym domku te toporki i teraz boi sie wejść ;)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór :)
    Gospodyni zalatana, zarobiona tak, że zapomina jak się nazywa.
    Czasami rano wstaję z uśmiechem na ustach, że będzie luźny dzień, bez gonitwy, taki leniwy. Niestety. Najczęściej wyjście z sypialni powoduje zderzenie z rzeczywistością :p

    Najostrzejsze toporki noszę przy sobie ;)
     
  17. Ania

    Ania Ekspert forum

    Kolorowych jajeczek,
    rozczochranych owieczek,
    rozkicanych króliczków,
    pyszności w koszyczku,
    a przede wszystkim
    mokrego ubrania
    w dniu wielkiego lania!:)
     
    MOD_Zła lubi to.
  18. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    [​IMG]
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo dziękuję za pamięć, odwiedziny i życzenia:)

    Również na co dzień życzę Wam i wszystkim tu zaglądającym od czasu do czasu mało trosk, a wiele radości.
    Jako wspomnienie minionych świat karpatkę dla Was zostawiam :)
    [​IMG]
     
  20. Ania

    Ania Ekspert forum

    Ciasto:sleepy: myślałam że kawał mięcha zostawisz:music: