Zła_Kobieta

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Zła_Kobieta, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Może napisać podanie do pani małż? ;)
     
    becia1989 lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chyba chwilę temu widziałem tu jakiegoś posta, ale zdążył zniknąć zanim zdążyłem go zalajkować :D
     
    becia1989 lubi to.
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    Na maraton się nie piszę (za długo i za zimno), 28 stycznia mam zawody u siebie, tak więc na te inne nie zdążę....
    ... no i obawiam się, że niespodziewanie będę miała gości, bo mam ozory i zamówienie na bogracz (a o tym już nawet w Kocku wróbelki ćwierkały)
    A szkoda. :cry:
    Po 25 lutego już nie będę aż tak związana sobotnimi zawodami więc postaram się pouprawiać turystykę krajoznawczą
     
    becia1989 lubi to.
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Pewnie na wiosnę znowu coś gdzieś zmontujemy :)

    Nie wiedziałeś, że trzeba szybko czytać posty, bo tak szybko znikają? :music:
     
    becia1989, bacowa70 oraz MOD_Zgredek* lubią to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przywieź. Nie będziemy narzekać xD

    Na tej samej stronie znalazłem plan na marzec. Z tego tylko Brzeszcze jest poza zasięgiem komunikacji miejskiej. A szkoda, bo piękna nazwa biegu xD
    [​IMG]
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wiadomość z ostatniej chwili.
    Zła Kobieta poczyniła przygotowania na jutrzejsze, a w zasadzie dzisiejsze spotkanie :)
    Kto nie przyjdzie, ten się nie dowie, jak smakują ZŁE faworki :D
    [​IMG]
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    tyle pracy, to może zajrzysz do mojej piwniczki na lampkę dobrego wina i chwilę rozleniwienia ;)
     
    becia1989, MRT_Greg oraz ma-ter lubią to.
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ta Twoja piwniczka dobrze zaopatrzona, ale zdradliwa strasznie jest ;)xDxD:cry:
     
    alekar, becia1989 oraz ma-ter lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Udanego spotkania wszystkim, jestem z Wami myślami, zamiast zając się moimi "gościami"
    znowu mnie ominęło...:oops:
     
    becia1989, Zła_Kobieta oraz ma-ter lubią to.
  10. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Bardzo dziękuje raz jeszcze - faworki są ( w zasadzie były :D ) pychota, kto nie próbował może żałować ;)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie często człowiek ma okazje poznać tak wspaniałych ciepłych i miłych osób ,było mi bardzo miło i cieszę się że mogłam Was poznać .
    Serdecznie dziękuję za sympatyczne spotkanie :)
    i przepraszam za mnie :( mam nadzieję ,że nikomu nie sprawiłam przykrości .

    Złej faworki pyszne najlepsze, koniecznie musicie spróbować :)
     
  12. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    a nie mówiłam (pisałam), że Ci się spodoba spotkanie w realu :D
     
    becia1989, agniecha$ oraz Zła_Kobieta lubią to.
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie przepraszaj, tylko pisz, kiedy następny raz :)
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszystkim za przybycie, spotkanie i pogaduchy. :)

    Spotkanie było udane :) Mam nadzieję, że następnym razem również dołączysz :)

    Cieszę się, że smakowały. :)

    Nikomu nie sprawiłaś przykrości. Raczej radość :)
    Szkoda tylko, że tak szybko uciekłaś, ale może następnym razem zostaniesz dłużej :) Przecież już nas znasz :)
     
  15. profesja

    profesja Okazjonalny autor

    co tam faworki... niech żałują że nie spotkali Złej

    Czerwona zostaw mi na jutro jednego faworka ;)
    No ja nie wiem czy ciepła byłam bo trochę zmarzłam zanim do Was dojechałam:D Fajnie było Cię poznać, szkoda tylko, że tak krótko z nami byłaś
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Trzeba było brać więcej :p
     
    becia1989, ma-ter oraz agniecha$ lubią to.
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeszcze niczego nie tknęłam :)
    IMG_20170129_231426.jpg
    Dziękuję raz jeszcze :)

    yyy... a za co tu przepraszać? Nie plułaś na nas, nie kopałaś pod stołem, po twarzy nikt nie oberwał... :p Fajnie było Cię poznać i mam nadzieję, że następnym razem też przyjmiesz zaproszenie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2017
  18. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dobry :)

    cieszę się, że bez perypetii dojechałaś do domu Emi:)
    Nie ma za co przepraszać, było przesympatycznie :)
     
    becia1989, agniecha$ oraz ma-ter lubią to.
  19. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    I ja się cieszę, że ponownie mogłem ujrzeć Wasze gębiszcza :D
    Krecik kazał przekazać, że pół nocy nie mógł zasnąć, wciąż rozpamiętując ponowne spotkanie z Krewetką, nie wspominając, że z drugiej strony mógł przytulić się do Nory ;) Poza tym był nieco poirytowany faktem, że jego pudełko z faworkami okazało się być puste. Po przyjeździe do norki, rozpakował autko, następnie obwąchany i przeszukany przez Kangurzycę, poszedł obrobić gospodarkę, a po powrocie, gdy zasiadł do konsumpcji, okazało się że nie ma do czego. Powtórzę jego słowa:
    - Przyszedłem do norki, siadam w fotelu, otwieram pudełeczko i patrzę zdziwiony. A tam nic. Nie chciałem mówić Kangurzycy, by jej nie robić przykrości. Ona też zresztą słowem nie wspomniała, więc najwyraźniej nie zauważyła w ogóle ich (faworków) nieobecności.

    Tak czy siak biło mi w ryło... się znaczy... było mi miło i mam nadzieję na rychłą powtórkę. Krecik dodaje, że szczególnie naciskać będzie Norę i Tańczącą z Miotłami ale ma zamiar usiąść koło Agapantki, bo najwyraźniej brakło jej wczoraj zwierzaka u boku. Choć nie wiem jak to sobie wyobraża, że w swoim pobliżu nadal będzie chciał mieć Norę i Krewetkę...

    ... najwyżej tę ostatnią weźmie na kolanka :D
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    bez perypetii się nie obyło :D ale opóźnienie wyniosło tylko pół godziny, co to jest przy porannych dwóch :D
    Bardzo miło było, Grześ, będziemy najwyżej dyżury pełnić :)
     
    becia1989, ma-ter oraz MRT_Greg lubią to.