Wylogowanie z gry

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Danusia, 2 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę Ci Ateno. Ja to się na tych instalacjach nie znam, muszę poczekać na zięcia ;):):D, ale dziwne, że gram w inne gry i nie wylogowuje, tylko w farmę nie można grać, no nawet zalogować bo już podczas logowania wyrzuca na chrome. Dobrze, że jeszcze Firefox jakoś działa. Jak on mi padnie to do soboty jestem ugotowana ;););). Tyle co ciasteczka wyczyściłam, ale to na nic :cry::cry::cry: Miłego dnia xDxDxD.xD
     
    olgs3 i babula40 lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Alicjanastka po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy przeglądarki + ewentualnie porady czy instalacja pojawi się na pewno kilka adresów, gdzie znajdziesz takie informacje a instalacje popularnych przeglądarek nie są trudne, nie zajmują też za wiele miejsca na dysku ani nie zużywają za dużo zasobów. Warto też takie przeglądarki zoptymalizować: Optymalizacja przeglądarki internetowej.
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Proponowałbym nic w ustawieniach przeglądarek nie zmieniać, wg mnie są dobrze zoptymalizowane dla siewców sałaty i nie ma co tam grzebać.
    A tu dwa cytaty z naszego poradnika optymalizacji:
    1.
    "Najprostszym sposobem na poprawę szybkości działania przeglądarki jest poprawne ustawienie wielkości pamięci podręcznej (ang. cache). W pamięci podręcznej przechowywane są niezmienne elementy stron internetowych: ikonki, tła, kursory, obrazki itp. Podczas pierwszej wizyty na stronie, przeglądarka zapisuje te informacje w naszym komputerze i gdy następnym razem odwiedzamy tą stronę, nie musi ich pobierać z internetu tylko z dużo szybszego dysku twardego.
    Zbyt mała ilość pamięci podręcznej powoduje, że zapisanych danych jest mało i przeglądarka musi dużo elementów ściągać z odległego serwera. Zbyt duża z kolei powoduje, że danych co prawda jest wiele, ale sporo czasu jest tracone na znalezienie tych właściwych. Zalecaną wartością jest ok. 50-250MB. Na kilkuletnich komputerach z wolniejszym i mniej pojemnym dyskiem twardym można ustawić wartości bliższe dolnemu progowi, na nowych - bliższe górnemu."
    2.
    "UWAGA!
    Ustawienie innej ilości pamięci podręcznej RAM niż Automatycznie nie jest polecane: może spowodować drastyczny spadek wydajności przeglądarki, a nawet całego komputera.
    "
    To jak jest z ta optymalizacją?
    Zmieniać wielkość pamięci podręcznej czy zostawić ustawienie automatyczne?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys ja już ładnych kilka lat korzystam z różnych przeglądarek, był czas, że korzystałam tylko z Firefox i to ona wówczas wydawała mi się najlepsza, sprawdzałam też polecaną przez Ciebie k-meleon i jakiś czas używałam ale akurat ta nie jest aktualizowana a więc według mnie nie jest bezpieczna, nie jestem też informatykiem a w ustawieniach po jakiejś tam dawno przeprowadzonej optymalizacji mam tak:

    ust.png

    Jak widać ani to ustawienie nie jest zalecane ani ze wskazówkami z poradnika się nie zgadza ale tak jak już wspominałam - nie mam żadnych problemów.
    Dodam, że system Win10 aktualizuję kiedy o to zawoła, przeglądarki i AFP aktualizuje się automatycznie, co jakiś czas czyszczę pamięć, itd...programem czyszczącym i jak na razie nic złego się u mnie nie wydarzyło. Pomimo, że sprzęt mam "cienki" i szybkość połączenia internetowego niską to ani na grę, ani na przeglądanie innych stron nie mogę narzekać.

    A jeśli chodzi o informacje z poradnika to są zgodne z zaleconymi w systemie:

    Zalecaną wartością jest ok. 50-250MB. Na kilkuletnich komputerach z wolniejszym i mniej pojemnym dyskiem twardym można ustawić wartości bliższe dolnemu progowi, na nowych - bliższe górnemu.


    [​IMG]

    To zdanie też trzeba dostosować odpowiednio do posiadanego sprzętu:

    UWAGA!
    Ustawienie innej ilości pamięci podręcznej RAM niż Automatycznie nie jest polecane: może spowodować drastyczny spadek wydajności przeglądarki, a nawet całego komputera.


    Jak wyżej widać u mnie jest 330 MB i u mnie to ostrzeżenie nie ma racji bytu, no ale to zależy zapewne od wielu czynników, tak że każdy musi wiedzieć sam jaki ma sprzęt i co może od niego wymagać.
     
    ***kacper*** i hlnrys lubią to.
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Teraz u mnie wyrzuca z gry a cały czas miałam wszystko w porządku :mad::oops:
     
  6. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    u mnie to samo:(
     
  7. Megan

    Megan Komandor forum

    Tym razem na każdej przeglądarce wyrzuca, może naprawiają lub całkiem popsuli:oops:
     
    babula40 lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    :sleepy: no i mnie teraz dopadło na Chrome, mam nadzieję, że to wskutek czynności naprawczych. Sprawdzę w międzyczasie inne przeglądarki.
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam przeglądarkę Edge i było w miarę dobrze, od kilku minut wywala mnie z gry ile razy uda mi się do niej zalogować... a najczyściej dochodzi do 25% (przy owieczkach) i wylatuję...
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nie działa na żadnej przeglądarce.. wyskakuje za każdym razem "zostałeś wylogowany:(
     
  11. babula40

    babula40 Komandor forum

    U mnie też wyrzuca , toć to szok :p
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie to było chwilowe, już teraz jest dobrze i na Mozilli i na Chrome, a z tego co widzę to wylogowanie mogło być związane z wprowadzaniem indywidualnych pakietów - pojawił się u mnie pakiet Legenda farmy.

    amber♥ a nie masz przypadkiem otwartych kilku okien lub przeglądarek i nie logujesz się na nich jednocześnie? informacja o tym, że zostałeś wylogowany pojawia się właśnie w momencie kiedy jesteś zalogowana w jednym oknie lub przeglądarce i logujesz się na kolejnej.
    Mnie jak wyrzuciło ze strony logowania to do głównej bez żadnej informacji.
     
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No nareszcie jest sprawiedliwość :)

    U mnie już żadna przeglądarka nie trybi, kompletnie nic nie można zrobić :(
     
    bona53 lubi to.
  14. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Wątek ma 11 stron, a problem jak był tak, jest. Wywala mnie już ze wszystkich przeglądarek. Nawet gdybym chciała kupić nachalną, walącą po oczach biedronkę to nie mam na to szans. Można dać promocję, ale naprawić problemu, który ma masa osób już nie?
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No też już myślałam, że i mnie w ramach solidarności należy się taki "kopniak" ale jednak wszystko wróciło szybko na właściwe tory.
    Nadal jednak myślę nad przyczyną problemów u Graczy, u których one są cały czas. I może tutaj ma jakiś wpływ jak już wcześniej wspominałam - zainstalowany antywirus (który analizuje, blokuje i przerywa połączenie z niektórymi stronami), np. popularny Avast. Z tego co doczytałam to jemu się zdarzają takie blokady a żeby to sprawdzić to trzeba by na chwilę działanie takiego antywirusa wyłączyć, zalogować się do gry i jeśli nie będzie wylogowywać to albo zbieg okoliczności albo coś ten program miesza i być może wymaga odpowiedniego ustawienia, ewentualnie aktualizacji. Ja nie mam żadnego dodatkowego tylko Windows Defender, może dlatego też te problemy u mnie nie występują.
     
  16. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Też mam tylko Windows Defender nowy laptop, 500GB do dyspozycji i co wywalało to wywala a jaką masz przeglądarke jeśli mi wolno zapytać
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2020
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    bona53 no to ja już nie wiem gdzie może tkwić problem (rozumiem, że sprawdziłaś od wczoraj kilka przeglądarek i na wszystkich jest to samo) ale mam nadzieję, że dział techniczny to ustali i będzie w stanie te wylogowywania wyeliminować, tego wszystkim życzę.
     
  18. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Proszę podpowiedz mi z jakiej przeglądarki korzystasz jeśli mogę o to zapytać.
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Mam tego samego firmowego z 10, a UPCeusz tak śmiga że jeszcze nie wiem jaką stronę otworzyć a on już ją otwiera.

    Na 100% to Korona wirus, bo żadne antywirusy nie mają jego bazy danych, chińczyki mówią że za półtora będą mieli lekarstwo - poczekamy, ja już nawet nie próbuje wchodzić na farmę szkoda czasu, czekam na info od centrali.
     
    bona53 i hlnrys lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak napisałam kilka stron wcześniej: Mam najnowszą wersję Chrome czyli 80.0.3987.132 (Oficjalna wersja) (64-bitowa), aktualizuje się automatycznie razem z AFP (32.0.0.330) 64 - bit.

    .Farmeria. no z tym korona to nie ma co żartować ale ja mam nadzieję, że nasi programiści znajdą przyczyny trochę szybciej niż 1,5 roku;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.