Opinie Wszystko zakurzone - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 10 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Dobre życzenia mają swoją moc, z pola hortensji wypadło 127 wypadalców :D misja ukończona;)
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja też skończyłam ten etap wczoraj dziś pewnie będę rozsiewała z opóźnieniem jadę na urodziny wnuka i wnuczki
     
  3. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Misje idą gładko, aż trudno uwierzyć:D
     
  4. annetta

    annetta Forumowy żółtodziób

    Witam mam wielką prośbę brakuje mi 14 wiosennego nawozu może ktoś pomoże .Za pomoc wielkie dzięki:):)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Baw się dobrze:D Ja pewnie też, ale dlatego, że idę dalej poznawać historię Warszawy (oczywiście jak zdążę) - tym razem ulicy Górnośląskiej, która - skądinąd - ciągnie się prawie do mojego dawnego liceum, bo przez nią chodziliśmy na rekolekcje:p;)


    Misja nr 3 ukończona sukcesem.
     
  6. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    annetta- daj sowke,wysle nawozik,misja zrobiona,czekam na nastepna
     
  7. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Hejka moze mnie ktos oswiecic co to jest pomnik muzeum tropikalnego i gdzie to szukac
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To pomnik odblokowujący muzeum tropikalne - magazyn na itemy.
    Jest w XII komnacie za 105 ZB.
    [​IMG]
     
  9. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Czy ktoś wie kiedy owieczki pchające taczkę skończą tą robotę.??????
     
  10. rosingspark

    rosingspark Młodszy ekspert

    Owieczki , owieczki do domu !!
    Boimy się .........
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    czego?xD
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wilka złego xD

    misja 4 zrobiona :D
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja dopiero drugi rozsiew zrobiłemxD:cry:xD Co prawda myślałem, że przewodnik za daleko nie zajdzie przez 10 - 15 minut i się przeliczyłem, ale ile pozwiedzałem fińskich domków, wystaw przy ambasadach, Muzeum Ziemi itd. (od zewnątrz, ale jednak), to moje:p;) Oczywiście nie wszystkie i Muzeum Sztuki Współczesnej, które chciałem, też nie, ale i tak jestem zadowolony:) A przy okazji natrafiłem na jakiś marsz, ale o nim i moich opiniach o nim nie będę pisał, bo to podchodzi pod politykę (skądinąd słusznie).
     
  14. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    4 misja zrobiona, ale to tylko dlatego, że pootwierałam skrzynki jakie mi się pozbierały w pasku i wpadło trochę bonusów, nigdy nie mam cierpliwości tego gromadzić tylko zawsze skrzynki na bieżąco wyklikuję :p
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja bodajże wczoraj czy przedwczoraj też je pootwierałem, ale niestety na plony ani jednego procentowego a ten z symbolem "S" nie współgra z CMJxD:cry:xD
     
    hapsak89, Ciasteczkowa♥ oraz hiacynta lubią to.
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Skąd wziąć ten wachlarzyk?
     
  17. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Fabryka wachlarzyków - skorpiony

    i oczywiście targ (produkty farmy)
     
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Och, myślałam, że wszystkie fabryki mam uruchomione, a tu zaskoczenie. Dziękuję za uświadomienie, że coś przegapiłam. A ja myślałąm, że to po prostu wypadajkaxD
     
  19. Julciowo

    Julciowo Czeladnik forum

    Czy brakujący item można jakoś jeszcze zdobyć? Czy wymienić się z sąsiadem na inny?
     
    hapsak89, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Misja 4 zaliczona

    piccolo; święto świateł


    jutro ostatnia misja :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.