Opinie Wielkie łowy VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Melduję że lewa strona zrobiona. Prawej nie ruszam.
    Skrzynie dały
    Uczeń Ingrid
    Bukiet kwiatów
    Kumpel niedźwiedź
    Jetem zadowolona, kupony i SP się przydadzą
     
  2. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    koło trochę współpracowało i efekt jest taki że mam ponad 6000 eventówki i brak wypadajek :(
    szkoda chlapać zielonymi kropelkami .... zbiór trzciny za niecałe 2 godziny. ile wypadnie tyle zrobię.

    piccolo dało: inwazję robali, bajkowe źródło i tańczący z liśćmi
     
  4. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Okey wkońcu zrobiłam event, na noc jeszcze dziś posiałam różę igiełkowatą i na szczęscie nie musiałam nadrabiać wypadajek super nawozem. Ogólnie na zrobienie lewej strony zużyłam bonus do rośliń na 100%
    SNZ w granicach 700 sztuk, a SN 1200, więc jak na to jak robię eventy to drogo mnie to wyszło. Piccolo wystawione i czekam :)
    Na czas eventu miałam wystawionych 8 wielkich drzew, ale wkońcu mogę wystawić 6 pozostałych :p
    Dostałam uczeń ingrid x2 i wieczne poszukiwanie skarbów


    Według mnie jedynie sianie z super nawozem rośliny z najlepszym uszlachetnieniem pod wypadajki

     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2021
  5. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    I ja skończyłam
    lewą stronę oczywiście:)
    z prawej nagrody wzięte do 85- ale to tak przy okazji
    szczerze to w ogóle mi się nie podobało to szukanie i odklikiwanie po parę razy, parę gier wyłączyłam krzyżykiem z braku cierpliwości
    gratuluję wszystkim którzy skończyli, a najbardziej tym co zrobili też prawą stronę- szacunek...musicie mieć anielską cierpliwość;)
     
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    tak bardzo się starałam o ulepszenia miotły a teraz nie mogę ich nałożyć,,dlaczego??trzeba miotłę wywalić z wybiegu??czy jak??
     
  7. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    wystaw na inne pole niż wybieg, a po ulepszeniu możesz wrócić
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wielkie dzięki,bo już byłam blisko załamki,pozdrawiam:inlove:
     
  9. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ze skrzynek dostałam drzewko - ale magiczne - i 2xcylinder iluzjonisty jest ok.
     
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Niestety, lewa strona cała a prawa zatrzymała się na 84-8823. Szkoda, że tak źle się szukało, gra się wieszała i długo zaczytywała.
    Skrzynek jeszcze nie wystawiłam.
     
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ostatni zbiór 21:50, szybko do młyna i 4 gry do końca lewej strony.
    Że tak powiem, sama lewa strona bez bonusów była bardzo trudna, ale to już norma. Nagrody jednak ok.
    Wypadajek potrzeba jeszcze 120 i raczej tyle mi nie wyleci z trzech pól, tym bardziej, że kurkowy już od rana przykręcił, zawsze było z pola około 50 wypadajek a rano już 18.. (jakby komuś zalegała sadza to przyjmę) ;)
     
  12. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    A mnie braknie ziela na 1 ruch ech no cóż :)
     
    krasnoludek10, PoloMit oraz hiacynta lubią to.
  13. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Lewa strona zrobiona ze skrzynek dyniowy prezent, cylinder iluzjonisty i tanczacy z liscmi jestem zadowolona.
     
  14. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Piccolo dało Dyniowy prezent, Święto świateł, wieczne poszukiwanie nie jest źle. Prawą stronę zakończyłam na 83 zadaniu, wystarczy;) Życzę drzewka FL tym co jeszcze nie otworzyli skrzynek:)
     
  15. -barubar-

    -barubar- Okazjonalny autor

    Ledwo się event skończył już jutro następny.
    Kogoś w tym BP [ciach]
    Nie ma nawet czasu taczki załadować.
    Chyba się komuś słupki nie zgadzają, że tak cisną z tymi eventami.

    Wykropkowany wulgaryzm usunęłam.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 marca 2021
    hiacynta, nikolabln oraz krasnoludek10 lubią to.
  16. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no i mi się udało zrobić lewą stronę. z piccolo wyrosły chomicza muchołapka, kwieciste melodie ( sic!) i bukiet kwiatów.
     
    KsiądzxD, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja z piccolo dostałam uczeń Ingrit,kosiarz trawy i 2x genialny wielozadaniowiec więcej nie piszę szkoda słów i SN
     
    KsiądzxD, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Ze skrzynek wypadło Swięto Świateł i Genialny Wielozadaniowiec. Z tego pierwszego się cieszę a drugi zawsze lepszy niż dziesiąty Kumpel Niedźwiedź
     
    KsiądzxD, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A nie mówiłem?
    Sprawdźcie klienta.
    Normalnie cud, F5 wróciło !!
    Zagrywka ewidentnie celowa, poniżej pasa, i nikt mnie nie przekona, że było inaczej.
    Syf się robi coraz większy.
    BP po przejęciu zeszło na psy.
    >:(:mad:>:(
     
  20. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Tja... I nikt nam nie udowodni, że Halny to Ryś, a Borsty to Dzik? Normalnie rozwalasz mnie chłopie!xD
    Może od razu napisz, że w BP siedzi taki mały złośliwy programiasta i od rana myśli tylko co by tu jeszcze złośliwie popsuć?xD:cry:xD

    Normalnie marnujesz się kolego. Weź może zacznij jakie powieści sensacyjno-kryminalne pisać, bo z takim talentem do spiskowych teorii dziejów, to masz szansę konkurencję Mrozowi zrobić i będziesz pisał więcej od niego xD Tylko szczegóły dopracuj, żeby nie było, że się ciekawie zaczyna i bez polotu kończy :p

    A eventy to są dobre, ale tylko te ze mną w roli głównej:inlove:, reszta nie warta zachodu!
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.