Opinie Wielkie łowy VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    jeśli masz drzewa nawozowe i chomikujesz imprezowe wejściówki, a do tego jesteś systematycznym graczem, to wcale nie musisz wydawać real kasy , a co dopiero całego morza....:)

    sprawdziłam u mnie i z SP mam 87 sztuk.....sieję na małych polach, chlapię SN i póki co rozegrałam 52 gry ze średnią koło 115 punktów ....nie jest źle ;);););)
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Mało SN mam i taki wybór wydaję się najlepszy.
     
  3. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    to można jednocześnie mieć kilka bonusów ? zastanawiam się w jaki sposób zdobyć 133 szt. z jednego pola. Ja cieszyłam się jak miałam na kole 200%, a tu taki wynik. rewelacja
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Pewnie, że można mieć klika bonusów na raz :)Trzeba wykręcić sporo bonusów na kole, dodać chutnej MJ, można dodać dyniowy prezent ( jak się ma) ...no i to chyba tyle :)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    hejka:) sieje mimoze a pokazuje mi skrzynki na drugim polu sieje mimoze a wyskakuje sliwka xDciekawe co rano bedzie do zbioru :p
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty chociaż miałaś szczęście na kole:p Ja mam jakieś wybrakowane, mogę kręcić 300 razy i nic, dalej 0 bonusówxD:cry:xD

    W temacie - pierwszy zbiór z małych pól rano, bo nie mam zamiaru czekać na niego do 3:30:p;)
     
  7. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    zgodnie z radą doświadczonych graczy chomikowałam wejściówki, nazbierałam 80,wszystkie wykręciłam i nawet jednego, małego bonusika nie trafiłam, głównie perfumy, nawóz i pasza, no i jeden wiosenny zagrzybiały dom. no i jak tu zrobić lewą stronę eventu, kiedy w nocy nie chciało się wstawać na zbiór mimozy. marne szanse.
     
  8. Irena

    Irena Zaawansowany

    Witam, czy ktoś ma dostęp do plansz, a może już ktoś znalazł/
     
  9. ewalinda

    ewalinda Czeladnik forum

    Irena- cofnij się do 3 strony

     
  10. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    [​IMG]
    mam nadzieję że pomoże
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2021
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Poszukuję szklarni,jakby ktoś miał screen:)
     
  12. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    jest na 3 stronie
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak dobrze widzę to tutaj: #44
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Szukałam i ślepota totalna,nawet przed łowieniem przedmiotów,dziękuję:)
     
  15. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    beznadzieja-.-
    wyuczyłam się tych obrazków na pamięć ale żeby zaliczyło znalezioną rzecz trzeba kilka razy kliknąć a czas leci
     
  16. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Serdeczne dzięki za ściągę. Czajniczek jest pod pająkiem Mruczki obok imbryczka i ślimaka (Chyba ? - tam nacisnęłam i wzięło zniknęło)o_O:). Powodzenia wszystkim.
     
  17. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    zgadza się dzięki;)
    dopisałam już go na obrazku
     
  18. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    jestem na etapie siania mimoz a reszta .....
     
  19. Angelika37

    Angelika37 Aktywny autor

    Dokładnie,mam to samo,naciskam parę razy i rzecz nie chce się pojawić. Gra fajna,zabawa też ale jak zwykle niedopracowana bo ciągłe problemy techniczne. Dobrze by było to poprawić bo szkoda czasu i w ten sposób nie ukończymy tego ewentu. :-(
     
  20. vencja

    vencja Młodszy ekspert

    karla170480 dzięki za ściągę , jest super. Jeszcze obok księgi zaklęć miałam rękę Zombi, sprawdź jak jest u ciebie.

    powodzenia szukającym:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.