Opinie Wielka uczta III i Pełnia Księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    ja skonczylem hamaczek zamknalem kilka misji i zaczynam od zoltych najdluzszych milego ewetu
     
  2. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    gdzie go sprzedają?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  4. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

  5. gosiekd

    gosiekd Młodszy ekspert

    Jest pełnia, a eventu nie ma? :oops:
    Wylogowanie całkowite, update wersji okienkowej i jest - tak jakby ktoś miał z tym problem.
     
  6. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    ja to sobie poczekam z 30 minut bo w tej chwili gra strasznie muli
     
  7. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Na Bahama z Karnegi wylecialy 153 szklanki, zapowiada sie spoko.
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ogólnie event jest, wypadajki lecą obficie, roślina rozsiana, a muli, bo pewnie już dawno tyle osób nie rozpoczynało w jednym czasie eventu xD;).
     
  9. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    To taka tradycja Farmy:)
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Miałam się pobujać na hamaczku, bo nie ma Piccolo w nagrodach ale jak już wczoraj posiałam to i dziś zebrałam ;)

    [​IMG]

    Zaczęłam od Pełni. Dziś mam zamiar skończyć cały event, bo jutro podbijam Trójmiasto xD

    Powodzenia wszystkim życzę i przesyłam serdeczne pozdrowienia :)
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    wypadalce już są,zaczełam od wyspy,pózniej farma i na koncu pełnia 8),w miarę szybko muszę sie uporać z eventem bo mam mało czasu,echh
     
  12. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    może głupie pytanie, ale jak zacząć? tzn. skąd mam wziąć tą łyżkę i gdzie nacisnąć, żeby dostać papryczki? xD
     
  13. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    w gornym prawym rogu masz wejscie na plansze i zobaczysz migajace przykrywki i wybierasz kolor

    ja podobnie kupony jedynki czesto na kole wyskakuja

    Posty połączyłam. Zamiast pisać je jeden pod drugim, korzystaj proszę z opcji "Edytuj". To naprawdę nie jest skomplikowane...
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 maja 2023
  14. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Wypadajki z wyspy i farmy 100% z pełni 107szt,ogółem 497 zostało tylko sianie raślinek.
     
  15. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    u mnie nic ni migało, albo nie zauważyłam, ale na szczęście udało się zacząć :inlove:xD
     
  16. Kgysta

    Kgysta Naśladowca mistrzów

    Jak to zrobic najefektywniej, pierwszy rozsiew na duzych polach a potem juz na malych ??
     
  17. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Wielka uczta III i Pełnia Księżyca

    Snz=Super nawoz Zosi, Cmj=Chutney marchewkowo jablkowy
    + Super nawóz na wszystkie pola żeby szybciej rozsiać
     
    bogusiania, kybek93 oraz dora4370 lubią to.
  18. Kgysta

    Kgysta Naśladowca mistrzów

    Widziałem,tylko chyba cos nie czaje i dlatego pytam czy o to czy jak zrobię pierwszy rozsiew na duzych to potem od razu na male ??
     
  19. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Wpierw na 5 dużych, następnie na 44 dużych, a później masz już dość by rozsiać na małych.

    Aha, na Bahama będzie 40 dużych.

    Najbardziej optymalna wersja to 5 dużych x 7 Cmj, następnie 29 dużych x 7 <Cmj= 203. Zaoszczędzisz trochę super nawozu.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2023
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Na Plantacji na Wyspie wchodzi 41 pól, tylko trzeba ręcznie ustawić. Kombajn ustawia 40.

    = = = = =
    Tylko 415 szklanek mam, przegapiłam zakończenie pełni i został mi na polach kapelusznik. Nadrobi się.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.