Opinie Wielka uczta III i Pełnia Księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pewnie.
    Z wylotkami każdy powinien sobie sam poradzić.:p
     
  2. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    W sedno xD Teraz sie zastanawiam co mam posiane w pełni... Obornika mam po korek+ zapas na targu który nie poszedł. Zasoby nawozów jakieś tam są,bonusy rownież... tylko czy warto to tracić na jak najszybsze skończenie eventu ? A moze na piechotke wyjątkowo zrobic? U mnie da rade 4 zbiory na dobę zebrać...
     
  3. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Moim zdaniem, event w którym warto użyć dopalaczy, bonusów itd, by odbierać kupony, super pasze i farmarki. Wypadajki na końcu, na spokojnie. Oczywiście każdy zrobi wedle uznania.
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ja muszę deczko podgonić, bo sobota i niedziela u mnie w tym tyg. wyleci z życia farmowego.
    Ale to pikuś :)
     
  5. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witajcie Farmerzątka :D Heh i ja schodzę z hamaczka koniec obijania się :D event bardzo fajny i ta skrzynka z florenami cudo jak dla mnie co 2 dni od 3 do 15 fl taka losowość może być :) Także do roboty i nie ma ociągania się :D hehe jeszcze w dodatku moja ulubiona strefa odblokowana będzie pełnia a wiec trochę strasznie się zapowiada buuu :D
     
  6. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    jak zobaczyłem samo +1 dla anakond to chciałem robić
    a tu patrzę dodatkowo taka skrzynia to już w ogóle bajka
    trochę mnie dziwi że albo dają kompletnie bezużytczene pnącze, albo jakieś mega wypasione, ale no cóż :p
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    koniec lenistwa:p
     
  8. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Mała ściąga mamy do zdobycia wśród nagród dwie skrzynie oto ich zawartości :
    - Skrzynia romantyczności II


    [​IMG]

    - Skrzynia ognistej ścieżki I

    [​IMG]
     
  9. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    pełnia to chyba fioletowy nie zielony
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :)Fajny, fajny event. Dobrze że na mrocznej polanie wysiałam długo rosnące rośliny :) Oby nie było problemów ze szklankami mleka.8)
     
  11. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Idealny avatar dla ciebie :D xd
     
  12. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    A butelki, dostajesz tylko 5 ,potem uzupelniaja. Kupujesz koszyki?
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    cytat z poradnika
    .
     
  14. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    z 5ciu zrobisz rozsiew na 44 duże pola. Duze pola, 3x10 SnZ+CMJ, 2x7 CMJ, wersja ekonomiczna.
    Zebrane sosy chili mozesz juz rozsiewac do woli. System jak w niedawnym "Zaginione miasto Aquatica".
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2023
  15. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Pewnie będzie kłopot z wypadajkami ...
     
  16. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Wiem, ale troche to potrwa, 5 butelek to 5 nasion. "Zaginione miasto Aquatica". tego nie robilam.
     
  17. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Podpowiedz, następne butelki chowasz w młynie. Po 5godz gra doda ci 5 nowych. Anulujesz butelki w mlynie i dajesz ponownie.
    Uważaj tylko by Ci ich nie zmieliło. W następnym etapie będziesz mieć więcej nasionek.
     
  18. akamar

    akamar Czeladnik forum

    A jak sie chowa cokolwiek w mlynie?
     
  19. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Ale tam wypadajki z drzew.
     
  20. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Dajesz do produkcji, czy to nasion czy paszy. System tego nie widzi w twoim inwentarzu. Przydatny sposób na "złodziejaszków" ze spółdzielni, jeżeli robisz miesięczny. Gdy anulujesz produkcje, zasoby wracają do stodoły.

    W przypadku tego ewentu chowasz butelki, i wtedy dostaniesz następne 5. Jeżeli będą leżały w stodole, to więcej nie dostaniesz. Jak schowasz w młynie to wpadnie następne 5 po 5godz. Wtedy anulujesz butelki z młyna i wkładasz ponownie, tym razem 10 itd. Ważne żeby nie zmieliło. By temu zapobiec dajesz na pierwszy plan pasze na x godz, najlepiej na Bahamaramie wrzucić dla pand. Oczywiście trza pilnować odbiór nowych butelek.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2023
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.