Opinie Walentynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Poszło wg planu.
    https://board-pl.farmerama.com/threads/walentynki-2022.85094/#post-2451889
    Zakładka "inne" pusta, GT zostało na jeden item - wziąłem najmocniejszy: królicza miłość.

    Królicza miłość (item)
    (nazwa zostanie zmieniona)
    [​IMG]
    7.500 PD/TPD co 20 godz.; 2 małe pola

    Mi on niepotrzebny, jak ktoś chce, to niech da znać, na G&T podeślę.
    Trzeba będzie pilnować zmiany nazwy, tylko czy będzie OO, czy partyzantka, jak to BP ma w zwyczaju.

    Mógłbym jeszcze walnąć karniaka:
    [​IMG]
    xD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2022
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ukończyłam i ja - nareszcie - ależ mi się wlókł ten event.
    Po nocach nie wstawałam -bo to nie dla mnie- więc odpaliłam coś tam z zasobów własnych.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    GreenHills zmniejsz proszę ilość wierszy w podpisie sygnatury na zgodną z Regulaminem forum:

    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    Nick, awatar, sygnatura i podpis nie mogą naruszać punktu 1.2. Regulaminu.

    Nick, którym się posługujesz, to Twoja wizytówka. Nick nie może być wulgarny (w tym zawierający słowa z języków obcych, których brzmienie w języku polskim kojarzone jest z wyrażeniami wulgarnymi) ani obraźliwy.

    Awatar może mieć maksymalne wymiary 200 x 200 pikseli, a jego rozmiar nie może przekraczać 39 kb. Nie może on zawierać treści zawartych w punkcie 1.2. Regulaminu.

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)


    Język podpisu jest dowolny (pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia).

    *Sygnatury i podpisy ekipy mają prawo być większe.
     
    Marzenakruczek i Aisha1969 lubią to.
  4. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Dzięki :))) Skorzystałam:)))
     
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ufff... skonczone :)


    Mam nadzieję,ze juz poprawiłam co trzeba :)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, teraz już jest OK :)
     
  8. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A juz się bałam,ze chodzi o Hildę :D Bo ona tak nie do końca ubrana, tyle,że zawsze ma zasłonięte miejsca strategiczne :D
     
  9. kamder

    kamder Hrabia forum

    Event zrobiony na piechotę bez bonusów :).
    [​IMG]
    Ze sklepu wszystko wziąłem i starczyło jeszcze na króliczą miłość :)
    Teraz mam na posiadaniu 4 opryskiwacze, więc w połączeniu z pnączem oraz rzemiosłem mogę mieć 1s zwierzęta :music:. Szkoda tylko, że pnącze działa tylko godzinę :(.
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    mam już dość koniec siania badyla event uważam za zakończony :D
     
  11. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Na chwilę obecną mam 42 gierki rozegrane jeżozwierze będą wieczorkiem nie wiem czy zrobię event do końca zobaczymy jak z czasem ;)
     
  12. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Próbuj, tak niewiele brakuje. :p
    Ja już skończyłam :D
     
  13. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    49/49, koniec!:D Mój pierwszy event oficjalnie zakończony! :inlove::p
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ponieważ już nie sieję eventówki, to oczywiście zapomniałam, że mam jeszcze 6 wejściówek do gierki i GT do wydania. Teraz przeczytałam, że kończycie event i mnie oświeciło, że on jeszcze trwa, a u mnie coś zalega. :p
     
  15. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    I u mnie koniec :) Oficjalnie posiadam mrówki, rudziki i jeżozwierze po półtora miesiąca gry. Trochę to zajmie, ale ZŁAP JE WSZYSTKIE :D Następny event już na pewno odpuszczam bo w stodole świecą pustki, warsztaty się kurzą bo zwierząt brakuje, kaski trzeba zarobić poza tym wyjeżdżam na tydzień pojutrze to i tak przymusowa przerwa na zwykłe sianie.
     
  16. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Nooo moje już jeżozwierze są 45 gier za mną jutro będzie koniec a może jeszcze dzisiaj kto to wie :D xd jeszcze odblokowałem sobie delfinki a ze zwierzątek te nieszczęsne homary są brakujące w stodole ;) sklepik prawie wyczyściłem a itemki i tak już mam ;) Jestem zadowolony bo to był mój cel ale jak szaleć to szaleć :D
     
  17. Elatea

    Elatea Aktywny autor

    Skończyłam, ale okropnie mnie zmęczył ten event.-.-:sleepy::( Czy tylko ja tak mam, czy dla Was też nie był zabawny?
     
  18. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    No ja po 13 tej zakończę event aż nie mogę uwierzyć :) 47 gier za mną finisz niedługo ;) także wyrobie się ale można powiedzieć rzutem na taśmę to będzie 3 kolejny event ukończony pod rząd w całości za mną ;) Powodzenia walczącym jeszcze ;) Dacie radę :)
     
  19. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    nie wiedziałam o kodzie >:(>:(>:(
    ewent skończony 104 gry zrobione
     
  20. TLaskowski

    TLaskowski Czeladnik forum

    Miało być 49 zrobione wczoraj, ale co byłem offline no i też źle pokręciłem w młynie przez co musiałem rozmnażać od nowa.
    Zrobione 44 kolejne jeżozwierze do kolekcji. 2 rękawiczki jeszcze do wykorzystania, ale nie robię, jakoś denerwuje mnie ten mechanizm gry.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.