Opinie Walentynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Świnkamorek ma sporo pracy! Odbywa się tyle randek, że aż trudno za nimi wszystkimi nadążyć. Pomóż posłańcowi miłości dopasować pary w zabawnej minigrze i wygraj cudowne nagrody!
    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 10.02.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 16.02.2022, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    magdusia668, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. AnteKako

    AnteKako Czeladnik forum

    Pozdrawiam Graczy, instrukcję czytam
     
  3. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Ja przeczytałam i nie wiem czy robię. Na całość potrzeba 12103 zielska i 1078 wypadajek.
     
  4. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Ja poczytam poradnik 8)-.-
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no to niedlugo wszyscy beda miec sekundowe zwierzaki......xD
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Opryskiwacz... no no8) Czyżby się farmerama kończyła powoli?:p
     
  7. -troll-

    -troll- Wszystkowiedząca wyrocznia

    Robić czy nie robić, o to jest pytanie ?
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Raczej wyrównywanie szans.:)
     
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Po krótkiej naradzie z Miecią doszłam do wniosku że: event nie wydaje się trudny, a nagrody owszem, owszem... chyba jednak robię. Opryskiwacz kusi no i drugie jeżozwierze by się przydały :p
     
  10. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    a no będą 8), czyli tak BB próbuje przybalansować gręo_O, to się będzie działo na następne dożynki, tylko jeszcze dodać kilka pnączy skracających dojrzewanie drzew do sekundy i dodających +1000 do zbiorów i będzie wesoło.

    Oczywiście event robię, do końca;)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i zwiekszyc ilosc promocji na wejsciowki
     
  12. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    I pnącze dające bonusy do stodoły:D
     
  13. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    a po co zwiększać, włączyć na stałe8) i tak włączją ja co najmniej raz na tydzieńxD i wrzucić opryskiwacza za farmarki (całe 3) a nie kumpla niedźwiedzia, i bedzię git.
    Co mnie dziwi, to że nie ma kota w worku w tym evencie, brakuje mi jeszcze kolejnego kijka pogo czy kumpla niedźwiedziaxD
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    do tego pakiet ..dla co dziesiatej nowo zalozonej farmy pomocnicy za free na rok....xD
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Liczę te gwiezdne talary i wychodzi mi, że wyczyścimy sklepik (bez itemów) i jeszcze nam GT zostaną.:)
    Za 49 gier dostaniemy 1.715 GT, z bonusami dodatkowymi nawet więcej, a w sklepiku możemy wydać 1.690 GT.
    Itemy mi się do niczego nie przydadzą, to ich nie wliczam.
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak na szybko:
    Przedłużenie "Drogi do miłości"
    Badyl rośnie tyle samo.
    Też tylko na głównej.
    Wylotki podobnie - główna, dzika + polana.
    Różnica taka, że ilości ciut mniejsze.
    W nagrodach głównych opryskiwacz.
    W co BP pogrywa?
    Chce zdewaluować jego wartość?
    Do tej pory komplet do 1s zagród (5 szt.) był rarytasem, teraz powszednieje.
    Może liczy na wyportkowanie się z zapasów paszy i sięgnięcie po zakupy Super Paszy?
    Nie wiem, logika tej firmy jest dla mnie nie do ogarnięcia.
    Sklepik - nie widzę tam nic, co musiałbym mieć.
    Równie dobrze mogłoby go nie być.
    Kolejne długodystansowe pnącze.
    100% PD/TPD 12h/160 - raz na tydzień dopał dający średnio ~14% PD/TPD dziennie (biorę pod uwagę tylko poranny zbiór).
    Jakieś mdłe te walentynki, może po czekoladkach z kalendarzowej bombonierki?
    xD:cry:xD
    Do opryskiwacza potrzeba 49 specjalnych rękawic (wejściówki do mini gry, robione w młynie), jedna darmowa na start, czyli sieję na 48 sztuk.
    48 x 247 = 11.856 - naparstnica (badyl)
    48 x 22 = 1056 - rękawica bez palców (wylotka)
    Badyl to u mnie 19 x 600 (200 małych pól + CMJ) + 456 z rozsiewu.
    • I rozsiew - 10 x 7 = 70 (duże pola + kerst + biała + SN + CMJ, bez śmigieł)
    • II rozsiew 44 x 10 = 440 (duże pola + kerst + biała + SN + CMJ + śmigła)
    Brakujące 16 szt złapię z małych pól upchanych po kątach.

    Tym razem bez wygłupów - zero ilościowych dopalaczy, ewent 4 dniowy przy 5 zbiorach na dobę.

    Jak ktoś zrobił DDM (nie dezynfekcja, dystans, maseczka, tylko ewent "Droga do miłości";)), temu powinien dać radę bezproblemowo.
     
  17. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    do tego drzewo ważkowe - kozie mleko może rosnąć na drzewie, to dlaczego nie ważki
    i to drzewo też by było sekundowe xD
     
  18. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Ja będę robiła bez dopalaczy bo swoich mi szkoda na taki event, a wejściówki trzymam na karnawał (tylko czy warto ?):)
     
  19. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Spokojnie Norbi - nawet jeśli niebawem wszyscy będą mieć ,,dubeltówki,, by tych sekundowych zwierzaków nastrzelać , to bez odpowiedniego zaopatrzenia w ,,amunicję,, niewiele nawojują :p A zgromadzić dość owej amunicji to wyzwanie , któremu niełatwo jest sprostać.
    Mietka mi tu podpowiada, że najwidoczniej BP liczy na zwiększenie zysków z turbo młyna i dlatego tak hojnie raczy farmerów... częściami do owych dubeltówek - no, ja niedługo z tych części i dla Mietki złożę jakiego ,,śrutownika,, i niech się wprawia w polowaniu na drobniejszą zwierzynę xD:cry:
    zaczynając od myszy , czy ślimaków ...xDxD
    Co do ewentu, to jeszcze się zastanawiam, bo cała farma i wyspa w drzewach - nagrody jednak warte robienia, więc chyba Główna pod wycinkę pójdzie wieczorem i zasieję jakieś ziele na wypadajki .
     
  20. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    ja tam nie wiem, u mnie na targu (17) składników na paszę dla mant/ ważek brak, samej paszy też. Poza tym jak 10 farm będzie tę paszę kręcić, to amunicji będzie pod korek8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.