Ogłoszenie Ważny 24-godzinny test techniczny

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,

  Przed migracją do klienta Unity / WebGL, która ma nastąpić w grudniu 2020 r., musimy wykonać bardzo ważny 24-godzinny test, aby zebrać więcej danych technicznych, np. dotyczące czasu ładowania i obciążenia serwerów. Podczas tego testu musimy wyłączyć klienta Flash.
  Liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie! Chociaż mamy świadomość, że niektórzy z was mogą poczuć się przytłoczeni lub nawet zirytowani, to nie mamy innego wyjścia niż przeprowadzenie takiego testu na serwerach na żywo i mamy do Was jedną ogromną prośbę:

  Grajcie w Farmeramę od wtorku 24 listopada 2020 r. od godziny 14:00 przy wykorzystaniu klienta Unity Web/GL - nie musisz nic robić, wersja załaduje się automatycznie.

  Uprzejmie prosimy wszystkich, abyście grali w grę tak normalnie, jak każdego dnia, nawet jeśli napotkaliście jakieś problemy podczas fazy otwartej bety - spróbujcie jeszcze raz. Ponadto, nawet jeśli podczas testu wykryjecie problemy z ładowaniem klienta Unity / WebGL, po prostu spróbujcie ponownie, zapoznajcie się z często zadawanymi pytaniami >>FAQ<< - zajdziecie tam wiele przydatnych zaleceń, jak sprawić, żeby gra zaczęła działać i wówczas spróbujcie raz jeszcze. Pamiętajcie, że początkowy czas ładowania jest dłuższy niż jesteście do tego przyzwyczajeni. Dlatego bądźcie cierpliwi i jeśli to możliwe, nie przerywajcie procesu ładowania. Z góry bardzo dziękujemy!

  Zdajemy sobie sprawę, że w tym czasie mogą wystąpić pewne problemy z wydajnością i z góry przepraszamy za spowodowane tym niedogodności. Przełączymy się ponownie na klienta Flash z końcem testu w środę, 25 listopada 2020 o godzinie 14:00.

  Nie musicie się tym bać, ani zbytnio martwić, być może przeczytanie w tzw. międzyczasie >>FAQ<< otwartej bety odpowie na niektóre z Waszych pytań. Wiemy też, że na forach jest kilka fajnych tematów, do których warto zajrzeć. Wszyscy wiemy, że to była długa droga i długi proces, ale teraz jesteśmy blisko mety, a dzięki Waszej pomocy poprzez udział w grze w wersji Unity / WebGL będziemy jeszcze bliżej. Co warto jeszcze raz zaznaczyć: pamiętajcie, że obsługa Flasha zakończy się wraz z końcem 2020 roku.

  Jesteśmy optymistycznie nastawieni i przekonani, że wszyscy gracze będą mogli grać w Farmerama po zakończeniu wsparcia dla Flasha. Alternatywne rozwiązanie dla Unity / WebGL jest również w końcowej fazie przygotowań i zostanie przetestowane przez naszych moderatorów w ciągu najbliższych kilku dni. I jak tylko będziemy zadowoleni z jakości, przedstawimy je Wam. Bądźcie czujni!

  Na koniec chcemy podkreślić: jesteśmy w pełni świadomi, że niektórzy z was mogą być rozczarowani lub nawet zdenerwowani z powodu doboru "nieodpowiedniego momentu" na te testy. Dożynki (i Frappé Olé ) rozpocznie się w środę, a wiemy dla części z Was Dożynki to najważniejsze wydarzenie w całym roku. Rozumiemy, że niektórzy z was mogą poczuć się tym zlekceważeni. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przełożyć rozpoczęcie obu wydarzeń z godziny 14.00 na 18.00, co daje przynajmniej 4 godziny dodatkowego czasu na przygotowanie. Nie będziemy w stanie w pełni tego zrekompensować, ale w środę przekażemy kod bonusowy, aby ułatwić rozpoczęcie wydarzenia.

  Jako małą motywację przygotujemy także dodatkowy mały kod bonusowy na okres testowy. Ogłosimy go we wtorek wraz z rozpoczęciem testu!

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie, zrozumienie i lojalność - doceniamy to!

  Wasz zespół Farmeramy

  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 listopada 2020
 2. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,

  Właśnie rozpoczął się ważny test techniczny i aby zachęcić wszystkich do udziału w nim, przygotowaliśmy dla Was mały kod bonusowy.

  Jeśli użyjecie kodu:

  IMPORTANT

  do Waszych kont zostaną dopisane 3 imprezowe próby na farmerskie koło fortuny.
  Z kodu można skorzystać raz na danym koncie i jest do jutra do tj. środy, 25 listopada 2020 r. do godziny 23:59.

  Dziękujemy za wsparcie,

  Wasz zespół Farmeramy​
   
  lubieplacki135 lubi to.
 3. BA_Rock

  BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,

  Ważny test techniczny właśnie się zakończył i ponieważ musieliśmy z tego powodu opóźnić o kilka godzin ważne dla Was wydarzenie jakim są Dożynki, chcemy przynajmniej trochę zrekompensować związane z tym niedogodności, dlatego ponownie stworzyliśmy dla was mały kod bonusowy.

  Jeśli użyjecie kodu:

  HARVEST20

  otrzymacie:
  1 x wzmacniacz żniw - rośliny akcji; wzmacniacz PD roślin akcji;
  1 x chutney marchwiowo-jabłkowe.

  Kod można wykorzystać jeden raz na danym koncie i jest ważny do jutra - czwartek, 26 listopada 2020, do godziny 23:59.

  Dziękuję za Waszą lojalność,

  Wasz zespół Farmeramy
   
  Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2020
 4. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,

  Chcemy Wam wszystkim życzyć szczęśliwego weekendu. Możemy sobie wyobrazić, że wszyscy są przytłoczeni obecnymi wydarzeniami na całym świecie. Pamiętajcie, aby nie tracić nadziei! Dbajcie o bezpieczeństwo, bądźcie pozytywnie nastawieni i trzymaj się zasad, które wprowadzają Wasze rządy. Ponadto zawsze pamiętajcie: szerzcie miłość, a nie nienawiść!
  Mamy dla Was mały prezent - jeśli użyjecie kodu:

  COZY

  do Waszych kont zostanie dopisana jedna skrzynia bonusów.

  Kod jest ważny od teraz do jutra (niedziela, 29.11.2020) do godziny 23:59 i można z niego skorzystać jeden raz na danym koncie.

  Jeszcze raz dziękujemy i życzymy miłego weekendu,

  Wasz Zespół FARMERAMY​
   
  Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.