Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    Zrobiłam ile mogłam bez pieniędzy bo lubię siać i grać w farmę, a o resztę niech martwią się bogaci:p
     
    olkaa001, bealara oraz Adasadas lubią to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Napisz w tej sprawie do pomocy technicznej, na forum Ci nikt nie pomoże.
     
  3. ellika

    ellika Forumowy żółtodziób

    hej, mam pytanie dot: Rząd Cudownego Pnącza "Ucz się i dorastaj": mam Koniec szkoły, Pora na posiłek, Czas na skakankę,
    Jedno dziecko i 1 nauczyciel oraz Nauka to potęga, dlaczego nie mogę tego ustawić na cudownym pnączu?? Dzięki
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bo pnącze jest osobno, do kupienia za kasę.
    Itemy z eventu nie mają własnego pnącza, stawia się je normalnie na polach czy w ogrodach.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  5. ellika

    ellika Forumowy żółtodziób

    oki, dzięki
     
  6. Nelaa50

    Nelaa50 Naśladowca mistrzów

    Event skończyłam wczoraj, siejąc baardzo powolnie i troszkę się obijając. Nie rozumiem skąd taka fala hejtu. Po co takie narzekanie? Przy nakładzie pracy bliskim zeru dostajemy jakieś nagrody, w tym tajemniczości, które przecież kupuje się zwykle za fl... Skończy się świetlikowy, to wystawię TSy :)
     
  7. arczi54

    arczi54 Aktywny autor

    czy rosliny ktore zostana po sadzeniu beda wymienione na sg
     
  8. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Tak, napisano o tym w FAQ.
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Doszłam do końca darmowej części.Jak już pisałam,tej inicjatywy akurat nie chcę wspierać,ale idea słuszna - połączenie charytatywności i dodatkowej atrakcji w grze.
     
  10. sophie1949

    sophie1949 Forumowy żółtodziób

    Witam,może ktoś mi podpowie co robię źle,że nie mogę ustawić itemów dających nasiona roślin specjalnych. Próbowałam na pustych polach 2x2, na trawie i nic.
    Pozdrawiam
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Stawiasz w szkolnym ogrodzie

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2016
    agniecha$ lubi to.
  12. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    w poradniku jest info o kamykach a nie o roslinach
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jednak nie tylko o kamykach ....

    [​IMG]
     
    eliza9070 i agniecha$ lubią to.
  14. sophie1949

    sophie1949 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję.
     
  15. Agan17

    Agan17 Stały bywalec

    No cóż wszyscy narzekają to i ja ponarzekam :(
    Z zagród dostałam uwaga............... słonie klasyczne, wielbłądy i pandy................. pszczoły, niedźwiedzie i wydry. Co za szał na 93 poziomie. Normalnie ptaka urwało :oops:
    Dziękuję za wszystko :cry:
     
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    A co ma poziom gry do TS-ów? bo jakos nie ogarniam.... to jest loteria, albo Lotto, masz szczęście wygrywasz, nie to trudno... czy te zagrody są złe? kurnika nie dostałaś...ja na wyższym poziomie dostałam podobne zagrody, ale nie narzekam, kiedyś i takie się przydadzą, jak ich nie chcesz to możesz podarować młodemu graczowi na G&T. Poza tym masz je za darmo, nie wydałaś prawdziwej kasy, więc po co narzekać?
     
  17. Agan17

    Agan17 Stały bywalec

    Boże skaliwa to był żart!!!!!!!!! Nawiązywałam do narzekaczy. Wyluzuj :D
     
    eliza9070 lubi to.
  18. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ok, w takim razie nie załapałam, sorry :pxD
     
    Nutka lubi to.
  19. Agan17

    Agan17 Stały bywalec

    Nie ma sprawy :inlove:
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Akurat poziom ma wiele.
    Mając drugi poziom masz dostęp tylko do kurnika i tylko on jest w puli z TSami. Tak więc szansa na nowość jest bardzo duża.
    Na wysokim poziomie masz dostęp do wszystkich zagród (dolicz do tego wszystkie ulepszenia) i szansa na coś extra drastycznie maleje.
    Z tego właśnie powodu tworzone są multi.
    Na niskich lvl multi, gracze kupują TSy, a potem w czasie G&T przesyłają zdobycze na główne.
    Praktyka zakazana, jednak stosowana.
    BP przymyka oko, bo jednak florki, a co za tym idzie - realna kasa, jednak na TSy idą.
     
    Azile lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.