Opinie Ucz się i dorastaj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Witajcie Farmerzy,

    W roku 2016 liczni mieszkańcy naszej planety ciągle jeszcze nie mają dostępu do edukacji, czystej wody i prądu elektrycznego - zasadniczych rzeczy, które powinny stanowić podstawowe prawa człowieka i które większość z nas uważa za oczywistość. W ramach pomocy w walce z nękającymi wielu ludzi na całym świecie trudnościami Farmerama współdziała z fundacją Malali, stawiając sobie za cel zapewnienie wszystkim dziewczętom bezpiecznej i należytej jakościowo edukacji.
    Fundacja Malali jest inspirowana działalnością jej współzałożycieli: Malali i Ziauddina Yousafzai. Jej celem jest zapewnienie dziewczętom obejmującej dwanaście lat, bezpiecznej i nacechowanej dobrą jakością edukacji, dzięki czemu będą one mogły wykorzystać swój potencjał i stać się impulsem do korzystnych zmian w swoich rodzinach i społecznościach. Fundacja Malali współpracuje z partnerami na całym świecie, troszcząc się o wzmocnienie pozycji dziewcząt i usłyszenie ich głosu. Przejawia się to w inwestowaniu w miejscowe podmioty organizacyjne i projekty w zakresie edukacji oraz staraniach o zwiększenie środków na edukację i bezpieczną szkołę dla każdego dziecka.
    Wiemy, że nasza społeczność Farmeramy okazuje współczucie i chęć wspierania pozytywnych zmian na świecie. Nasze poprzednie akcje przyczyniły się do zaopatrzenia w wodę tysięcy ludzi w Etiopii i Kenii, a także 11 gmin w dotkniętych skutkami trzęsienia ziemi regionach Nepalu.
    Od 24 listopada do 9 grudnia wszystkie wpływy uzyskane z akcji specjalnej “Ucz się i dorastaj” oraz z przedstawionej tu kampanii pomocy będą przekazywane na konto organizacji wspierającej edukację dziewcząt na całym świecie. Dodatkowo do tego podczas akcji specjalnej Bigpoint pokryje wszystkie opłaty powstające na skutek transakcji i przynależnych kosztów.
    Możecie też wspierać tę kampanię bezpośrednio za pośrednictwem linka https://give.classy.org/Farmerama!
    Wiedza to potęga! Pomóżcie w zapewnieniu edukacji dziewcząt, biorąc udział w akcji specjalnej Farmeramy „Ucz się i dorastaj” lub wspierając tę kampanię!

    ScreenHunter_823 Nov. 21 22.30.jpg

    [​IMG]
    Czwartek 24.11.2016, godz. 14:00

    [​IMG]
    Piątek 09.12.2016, godz. 14:00
    ScreenHunter_824 Nov. 21 22.30.jpg


    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Peonia i gretag lubią to.
  2. donatka69

    donatka69 Mistrz forum

    Ha ha... to chyba żart ? Czy Wy tak na serio ??
    Musze wydać bagatela 40 zł żeby wziąć udział w evencie ?
     
    bogusiania, Renia1920 oraz ania5757 lubią to.
  3. ania5757

    ania5757 Baron forum

    czyli -event bezstresowy
    nie kupie koszyczka-nie mam szans na ukonczenie w calosci
    luz-blus
     
  4. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    Nie uda się skończyć całego eventu bez dokonaniu zakupu
    koszyka zawierającego item "Drzewo wiedzy"!

    (niemożliwe staje się uzyskanie imprezowych wejściówek i złotych bananów w nagrodach dodatkowych z uwagi na niedostateczną ilość kamyczków).drżyjcie narody nakolana bo szanowne BP idzie z koszykami :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  5. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    donatka69 nie musisz wydawać nic i też weźmiesz udział w evencie. Z tą różnicą, że nie uda Ci się go skończyć w całości (nie dasz rady odblokować wszystkich pól uprawnych z uwagi na brak dostatecznej ilości kamyczków, więc nie zdobędziesz tych dwóch nagród tj. imprezowych wejściówek i złotych bananów o których mowa w poradniku).

    Do ukończenia całości będzie potrzebny item "Drzewo wiedzy" dający oprócz punktów - kamyczki.
     
    tarantula66 i agniecha$ lubią to.
  6. poziomkowaMarjola

    poziomkowaMarjola Aktywny autor

    Ostatni event sianie i nic więcej, biorę udział w TOP,przewietrzę trochę stodołę, a potem mam zamiar odpocząć od farmy, gra powinna sprawiać przyjemność, jeżeli chodzi o akcję charytatywną.....pomagam zawsze, ale nie na farmie.
     
  7. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    witam,nie ma sie co dziwic wiekszosc z nas costam inwestuje w gre,pieniazki ida na cele charytatywne,kazdy moze wybrac
     
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Jeżeli nie skończę to nie będę płakać xD
     
  9. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    rozumie cel eventu charytatywny to przecież można było sprzedać tony kamyczków dla tych co chcą szybko skończyć event a nie pozbawiać mnie radości zakończenia eventu bo nie kupię koszyka mogę podzielić się od serca a nie na siłę chytrym sposobem narzuconym przez BP>:(
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hm a ja lubię kończyć jak coś zaczynam - trzeba zajwaniać do centrum po kartę .
    Jak to ma pomóc - to czemu nie .;)
     
  11. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    nie kupię koszyka ,nie będzie też pnącz? czy się mylę ,pomóc można nie powiem nie
     
    zoe1047 lubi to.
  12. ania5757

    ania5757 Baron forum

    cmj-zakaz uzywania
    woda-mozna podlewac
    a zwykly nawoz a super nawoz-?
    zrozumialam ze nie mozna ich uzywac
    ale moze sie myle
     
  13. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    panda-p25 Rząd Pnącza jest w najdroższym koszyku, ale jak zauważysz w poradniku - itemy do niego nie są "spersonalizowane".
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    pierwszy koszyczek ma kamyki ,drugi koszyczek na super kupke a trzeci tylko pnacze ( nie licze itemow)bo nie widze w nim kamykow i kupki?????
     
  15. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    ja czytam poradnik i w zasadzie nie wiem jak ma wyglądać to odsłanianie pól do siania. Idziemy drogą jak w grze planszowej i odkrywają się pola sąsiadujące z drogą, czy jak?
     
  16. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Co można zrobić na polach szkolnego ogrodu zostało ujęte w poradniku. Skoro nie ma tam nawozu i super nawozu to oznacza że nie można z nich korzystać. Dobrze zrozumiałaś.

    ross2 - itemy z najdroższego koszyka dają oprócz PD - kompost i kamyczki.

    Jest animacja przedstawiająca odblokowywanie pól. Dajesz lisicy kamyczek i odblokowujesz kolejne pola.
    odblokowywanie pól uprawnych.gif
     
    tarantula66 i panda-p25 lubią to.
  17. Azile

    Azile Komandor forum

    Szczerze mówiąc nie podoba mi się ta akcja, gdyby B.P. chciało tak na prawdę pomóc, to by przeznaczyło część dochodów ze wszystkich eventów, nie oszukujmy się to nie jest biedna firma, każdy coś kupuje, jak nie kombajn to paszę jak nie paszę to nawóz jak nie nawóz to stajennego, jakiś młyn, nazbierało by się tego, po co robić oddzielny event na to? Można było zrobić np. miesiąc pomagania i z tego co gracze kupowali przeznaczyć dochody na cel charytatywny, dla mnie to przekombinowane trochę....
     
  18. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    Nagrody w evencie też jakieś kiepskie :(
     
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    wiem ze itemy dawaja kamyki i kupke ale mnie chodzi o to ze nie ma w najdrozszym koszyczku dodatkowych kamykow i az 75 kupki przy samym zakupie czyli mam rozumiec ze pnacze ma mi zrekompensowac te dwa produkty a place jak za zboze -cos tu nie gra>:(>:(
     
    tarantula66, panda-p25 oraz 0olimpia0 lubią to.
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Nie robię,nawet nie zaczynam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.