Opinie Traktorowe show

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Skończone wczoraj wieczorem. Zwierz i produkty się przy okazji uzupełniły. Przydadzą się przy zapowiadanych misjach wysokopoziomowych
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Na start eventów miałam na łąkach magazyny, warsztaty( najwięcej na farmie), zagrody na wyspie. Później tylko na wyspie były zagrody bo na farmie siałam eventówkę.
    Kołem zakręciłam raz za imprezówkę bo był bonus 200 % do stodoły ale niestety nie zdobyłam go. Ze zwykłych wejściówek zdobyłam raz +1. Mam dwa itemy dające po +2 szt. Imprezówki zbieram bo mam swój plan na ich zużycie..
    Ze względu na to,że mam spory zapas nawozów to siałam z SN i z Zośką.. Nigdy się nie ścigałam i nawozy oszczędzałam to się nazbierało...
    Na wypadajki też trochę poszło nawozu
    Siewny event zakończyłam w czwartek. Natomiast z ciągnikami rano w piątek. Muzyczni koledzy pomogli w wypadajkach..
     
  3. memlak

    memlak Zaawansowany

    [
    Tak teraz to dostrzegam.
    W momencie czytania poradników nie mogłem już nic zmienić dopiero o 4 rano zebrałem owoce i dałem zagrody na baha i tylko kilka na leśnej reszta farmy w uszlachetnionej malinie :sleepy: i biegusiem do roboty ;)
    To był błąd.
    Nie to że do roboty :ptylko że dałem rośliny zamiast zagród.
    Dzięki Grecia dzięki norbi na wszystko mam mało czasu mało czasu a spać się chcę :sleepy:
     
    gretag lubi to.
  4. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Miałam nie robić, ale traktory skończone, folii trochę się samo uzbierało, więc sieję. Do pnącza chyba nie dojdę, ale coś tam w sklepiku kupię. :)
    Pozdrawiam wszystkich "wystawców" :)
     
    AngelGina i gretag lubią to.
  5. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    event robię bo różowe mnie satysfakcjonuje aż tak wybredna nie jestem pnącze jak pnącze jak się da to będzie bo wypdalce skąpo lecą bo tylko z bahamy a że się jeszcze zapytam czy kupujecie ulepszenia domku na drzewie bo nie mogę się zdecydować i ciekawe co tam w tych skrzynkach będzie

    a to nie trzeba było itemów kupować ? to po co ja tyle monetek wydałam:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 maja 2019
    tigre i gretag lubią to.
  6. bimbledonia

    bimbledonia Wielki mistrz forum

    A skąd wy bierzecie te wszystkie kierownice, kluczyki itd? Już pokończyliście to wydarzenie, a ja drugiego punktu z kierownicami przejść nie mogę :/
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    na start eventu miałam wszędzie zagrody - a teraz na wyspie dalej stoją. na farmie manufaktury i menażerie pozostały. sieje do drugiego eventu na zmniejszonej powierzchni. event dopiero dzisiaj skończyłam, ale już się nazbierało kierownic kluczyków itp całe 130 sztuk.
     
    gretag i AngelGina lubią to.
  8. bimbledonia

    bimbledonia Wielki mistrz forum

    Ja mam całą wyspę w zagrodach, na polu głównym tylko ok. 8 zagród. I kierownice lecą żałośnie słabo :(
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jak będzie nadmiar kluczyków i opon można skorzystać z opcji wymiany.
    Event skończony.
     
    gretag, AngelGina oraz Anhedrea lubią to.
  10. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    No i traktory skończone, dzisiaj wypadła reszta brakujących akcesoriów. Teraz muszę podgonić trochę sianie do wystawy, bo coś wolno idzie. Sprzątam zagrody na leśnej i tam też będę siać. Powodzenia walczącym.
     
    gretag i AngelGina lubią to.
  11. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam czy to pnacze do wystawy to trzeba kupic czy go sie dostaje po slonczonyn calym evencie
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj magros.

    Rząd chmur trzeba kupić w sklepie eventowym za 150 Monet zębatych, natomiast komplet itemów potrzebnych na ten rząd zdobędziesz już po rozegraniu 30 minigier. Wszystkie informacje znajdziesz w poradniku: Wystawa. Jednak zwróć proszę uwagę, że w tym wątku rozmawiamy na temat eventu Traktorowe show.
     
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    to i ja sie pochwale, ewencik skonczony, traktory przybraly kolorkow;)
    mozna spokojnie zrobic ewent, nawet bez bonusow z kola,
    dzisiaj odpoczynek, sianie roslinek jeszcze na" blizniaczy" ewent:) i pokonczyc troszke misji w spoldzielni;)
    Pozdrawiam i powodzenia jeszcze walczacym;)
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pomalutku do przodu, już ostatnie prosta.
    Brakuje 106 kierownic, 125 kluczyków i 98 opon.
    Jeszcze 3 dni eventu, więc spokojnie dotrę do mety.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2019
  15. lusiowe_pole

    lusiowe_pole Okazjonalny autor

    Witam,
    czy bylbys tak mily i wytlumaczyl mi jak mozna miec te 381 sztuk..mam manufature i na farmie i wyspie..menazerie tez...wszedzie po 8 slotow i jakbym nie liczyla to nie mam 381 :( … mozesz mi podpowiedziec co robie zle?
    pozdrawiam :)
     
    gretag i Marzenakruczek lubią to.
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A ile masz tych menażerii i manufaktur. Czy wszystkie możliwe do zdobycia w grze? Te za floreny także?

    Wystawiasz wszystkie możliwe menażerie i manufaktury, a na pozostałych polach zagrody i warsztaty.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2019
    Marzenakruczek i olgs3 lubią to.
  17. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam dzieki ateno za podpowiedz
     
    gretag i Marzenakruczek lubią to.
  18. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Już skończone oba tylko teraz wykupuję ze sklepu co się da. Na Bahamie tylko zagrody, wypadajki lecą jak szalone.
    Pozdrawiam tych co pracują jeszcze dużo czasu do końca
     
    gretag, AngelGina oraz Frytka2012 lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Traktory naprawione 8) wystawa na 34 kroku-luuuzik :p
     
    gretag, AngelGina oraz aleksandra lubią to.
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witanko,u mnie 1 traktor naprawiony,,teraz wszystkie kierownice wymieniam na opony :D
     
    AngelGina i gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.