TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie męczy mnie kolejny tydzień przeziębienie.
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie witaj w klubie, od wtorku co dzień żałuję, że nie umarłam. byłam zdrowa raptem 2 tygodnie, gdyż wcześniej prawie 4 tygodnie leczyłam zapalenie zatok. >:(>:(>:(>:(
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie kluczy wypada więcej niepotrzebnych :(
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    niesprawiedliwie poszedłem spać o 1, wstałem o 6:30 i jestem niewyspany :(
     
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Bo sprawiedliwie spałeś za wolno. Trzeba spać szybciutko, tak raz koło razu. xD
     
    Anetta41, wolf031973 oraz MOD_Zgredek* lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Było sprawiedliwie leczyć się prądemxDxDxD Ponoć leczy wszystkoxDxDxD Nie stać Cię :D ? To zrób sobie własny i ustaw na odpowiednią częstotliwość i moc;)xDxDxD
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    ...a elektrody wsadź do nosa. Jak ci wypali, to zapomnisz o zatokach.

    To jakaś klątwa podejrzewam, bo dotąd nie wierzyłam, że można już 11 dzień czuć się nieprzerwanie tak samo i niezmiennie jak wtedy, gdy choroba przybrała nasilone objawy.
     
  8. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Sprawiedliwie spędziłam sobotni wieczór 8) biegając w lodowatym deszczu po Wrocławiu żeby posłuchać fragmentów Szekspira 8) Europejska noc literatury była pogodowo paskudnie wstrętna.

    I przed chwilą niesprawiedliwie sypał śnieg:mad:
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie około 12 niesprawiedliwie padał deszcz a tak to sprawiedliwie ciepło:p
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To akurat sprawiedliwie :pbo u mnie właśnie teraz sypie >:(
     
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    A u mnie leje, a ja wczoraj zaczęłam 4 tydzień chorowania i nic nie jest lepiej. Na leki wydałam już przeszło 500 zł, antybiotyk celowany tez nie zadziałał. Teraz biorę sterydy. Trenowanie straciło sens, bo po 500m umieram. Za 2 tygodnie zawody - kolejny półmaraton. Powoli tracę nadzieję na cokolwiek :mad::mad::mad:
     
  12. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    A to było 500+? Zamiast na pieluchy poszło na smarkanie?! Polecam "Pini" - orydżinal baj powyższe piszący... nie żebym se reklamę robił :p
    Ale tak na serio to herbata z miodem i cytryną, aspiryna i ciepła kołderka. I spływ kanapowy nad ranem :p

    Oczywiście Pini (w moim wydaniu BK 55%) też jest ok ale to... zwykły soczek :p
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    A ja już dawno pisałam, że Mychorka ma sobie zrobić do słoiczka miksturę z miodu , imbiru i cytryny i codziennie łykać po 2-3 łyżeczki tej mikstury8)to niesprawiedliwe, że nie słucha dobrych rad
     
  14. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    No - a skoro już dwie zupełnie obce sobie osoby piszą tak samo, to... coś w tym musi być.

    WH - nie zaglądaj mi przez ramię!

    :p
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

  16. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    I syrop z buraków. Też dobry na smarkanie i inne wydzieliny ;)

    Ja się pytam gdzie wiosna? :mad: Przedwiośnie jakieś w tym zasmogowanym Wrocławiu, a tu maj za progiem.
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie zadziałało - od marca (od tego pierwszego zapalenia zatok) codziennie stosuję
    Czosnek już co 2 dzień, bo ludzie się ode mnie odwracają ze wstrętem.:oops:
    Zrobiłam sobie też syrop z cebuli i zakisiłam buraki. To, co zyskałam po tych miksturach to poranne biegunki:mad:
    Jedyne co do tej pory nie zawiodło to emskie - po nich mniej kaszlę i grzane wino - po nim przesypiam noce8)8) Boję się, że jeszcze parę tygodni będę chorować i wyląduję w AA lub na oddziale czekając na przeszczep
     
  18. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    To teraz nie kiś tylko zalej miodem i zrób syrop.
    Sprawiedliwie łykend długi przed nami, aż do czwartku 8)
     
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Do jakiego czwartku :eek:to niesprawiedliwe bo mój łykend kończy się w środę o_O
     
  20. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ja w środę też do roboty - z tym, że jeszcze w poniedziałek muszę "odpękać" dyżur od 10.00 do 15.00:mad::mad::mad: