TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    Gna... trening (21 km) i zakupy odwaliła, męża wygnała na 15 km, nakarmiła Młode, posprzątała, upiekła rogaliki z czekoladą (bo mnie Młode na schody wysyłały, więc sama wygnałam pod pretekstem pieczenia), jutro do pracy na 12h....
    Zakwaszona od stóp do głów, żyjąca (jeszcze) a Małżon pranie wiesza... sam z siebie o_Oo_Oo_O a ja piwko popijam, a co!:p
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  2. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Już po przeczytaniu pierwszej linijki musiałem skorzystać z Krecikowego zaproszenia. Na sucho dalszej części nie dało się przełknąć. Jestem pod wrażeniem. Ja to jak zdążę 3 razy odśnieżyć podjazd, to mi wystarcza zajęć na cały dzień...:p Niesprawiedliwie dziś i te trzy razy to o 2 za mało... :(
    :D
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Może o zamrażarce się dowiedział i się zaczął bać 8):music:

    Proponuję podjazd podgrzewany :)

    Sprawiedliwie poniedziałki mam wolne :D
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    O zamrażarce nic nie mówiłam, ale po tekście "coś Ty taka zadowolona..., coś Ty tam robiła?" wyciągnęłam wódkę, krakersy, pastę z tuńczyka. Wypiliśmy, zagryźliśmy, ja się poszłam kąpać, a jak wróciłam i on na mnie tak czekał, to ja powiedziałam - "Się domyśl". Po czym poszłam spać...
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie pod stół nie zaglądałam, więc nie mogę być wiarygodnym świadkiem Twojej niewinności ;)
    Ale chłopa potraktowałaś przynajmniej sprawiedliwie 8)
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    Też tak uważam. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz - pod który stół nie zaglądałaś? Bo w knajpie też był...i to niejeden:p
     
  7. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a kiedy tak było????????
     
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    potem :p
     
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ale kiedy?????? data dzień miesiąc rok??????

    brak odpowiedzi i ja dzwonię:):):):)
     
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    potem, Marynia.....Ci to nakreślę, a jak nie potem, to później i na klawiaturze....może być? Chwilowo maluję paznokcie
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a po co Ci paznokcie na jutro????? Oczywiście piękne

    To niesprawiedliwe
     
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    A dzwoń...mam wyciszony :p Jutro do pracy potrzebne mi paznokcie - w dziale obsługi jestem
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Pazurki jak u wiewiórki:):):):):)
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    gryzoń wszakże...sprawiedliwie
    ale te 3 razy pod rząd????
     
  15. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Yhy... i wszystkie koty z okolicy miałby sie gdzie wylegiwać...

    No czasem jak mus to mus. Ale za to kolejnego dnia nawet na jeden raz sił brak :p
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Albo koty albo śnieg ;)
    Z tym, że koty jak będziesz wjeżdżała/wyjeżdżał uciekną. Śnieg raczej nie.
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem będzie zakup pługu :)
     
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie produkuję WZ-kę i pieczone papryki z fetą (owczo-kozią) w marynacie z oliwy, czosnku i pietruszki. A wszystko to na jutrzejszą imprezkę z okazji dnia babci, dziadka i imienin mojego rodziciela
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A już się wyustraszyłam, że niesprawiedliwie jakimś cudem babcią już zostałaś :cry::cry:xD
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie wszystko jest możliwe. Zależy o ile starszego bliźniaka sobie znajdzie potomstwo :D