TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Poproś o pozwolenie na utworzenie wątku, w którym gracze mogliby pisać hymny pochwalne na cześć moderatorów.
     
    ZgredzioO lubi to.
  2. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Napisałem xD
    I stało się kilka rzeczy. Wymienię tu najistotniejsze.

    Niesprawiedliwie nie dostałem zgody na założenie osobnego wątku z wazelinką. Zostałem sprawiedliwie pouczony, że wazelinkę należy stosować indywidualnie w wątkach osób, którym chcemy ją zaaplikować.

    Przy okazji byłem świadkiem najbardziej sprawiedliwego cudu w swoim farmerskim życiu. Odpowiedź była podpisana nickiem osoby, która jej udzieliła!

    Jest to sprawa tak doniosła i sprawiedliwa, że zasługuje na pogrubienie i kolorową czcionkę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2014
    onkapinka lubi to.
  3. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    o to nie dbam

    a to cenna informacja

    Czyli korespondencja z PT była sprawiedliwie owocna? Czy pouczono Cię w jakich dawkach i jak często aplikować tę wazelinkę?
     
  4. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    O dawkowaniu nie było mowy. Nie wiem, czy to jest sprawiedliwe, czy nie. Bo co się stanie, jeżeli zastosuje się niewłaściwą ilość wazelinki?
     
  5. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Za mało - nie podziała. Za dużo - mogą nie przeżyć. Musisz dopytać chyba.
     
  6. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Proponuje wiec masowy event wazelinowy..zeby w koncu bylo sprawiedliwie...
    Od dzis wedrujemy z wiaderkami wazeliny po forum i aplikujemy gdzie sie da:p[​IMG]
     
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    event: "pomiziaj moderatora swego"?
    Trzeba znać jeszcze dawkowanie. Pomiziany w nieodpowiedni sposób moderator może zamykać pytania zanim zdążysz je zadać a nie o to nam chodzi.
     
  8. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    xDxDxD jeszcze napiszcie mi , proszę, którą część ciała modów miziać tą wazelinką? ;)
     
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    xDxDxDxDxDxDxDxDxD dotyczy wszystkich wypowiedzi, olbrzymie brawoxDxDxDxD
     
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja mam to w ... nogach. Pobiegam, a po 13-15 km i tek mi już wszystko jedno. Chcę spać
     
  11. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Mychor, daj sprawiedliwie odpocząć nogom. Pobiegaj na rękach ;)
     
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ale Ty jesteś okropny ZgredziuxDxD
     
  13. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Mysle , ze wazelinka trzeba maziac dlonie...bo wtedy latwiej sie wyslizgnac z uscisku :D
    A miod z ust musi plynac...Kas...pomiziany nie zamknie swojego watku..albo?

    Mychorce wysmarujemy dzis stopy...
     
    -kangoo- lubi to.
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    i dłonie też, zgodnie z zaleceniem ZgredziaxD
     
  15. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Mazianie wazelinką łapek może budzić złe skojarzenia. Śliski paluszek może miast miziania sprawić zbytnią... yy... nazbyt wiele... yyy... jakby tu sprawiedliwie wyjść z impasu...
     
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Np. tak:
    nawazelinowany palec, moze pozostawic niesprawiedliwa plame na odziezy wazelinowanego osobnika.. i sprawic mu...przykrosc oraz klopot zwiazany z praniem odzienia i usuwaniu tlustej plamy .-.-
     
  17. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Wazeliną o_O
    Toż będzie się ślizgać, przewróci się po dwóch krokach i sobie jakąś krzywdę zrobi :eek:
    Oj, bardzo niesprawiedliwie jej życzysz :(
     
  18. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Zgredzio..ona teraz nie biega, tylko chciala sie polozyc spac. Po treningu jej te stopy wysmarowac chcialam...bardzo niesprawiedliwie oceniasz moje intencje:(.
    [​IMG]
     
  19. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    W takim razie sprawiedliwie zwracam honor :)

    żółwik :)
     
  20. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    kwiaty a nie żółwik! 8)
     
    onkapinka lubi to.