Opinie Tajemniczy staw

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    no w formie wyprzedaży rzędu chmur xD
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ciągle mam nadzieję, że BP zależy na dobrym imieniu i jak coś spieprzyli to potrafią to naprawić.
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ekipy też ponoszą odpowiedzialność.
    Czyżby przy testach zgubiła ich rutyna i nie wyłapali tego.
     
  4. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Sądzę, że zakup dawał jednak gwarancję pnącza.
    Natomiast wykonanie eventów już nie, co można wywnioskować po rozżalonych głosach graczy.
    Ja już wyobrażam sobie co by się tu działo, gdyby wydana realna kasa nie zaskutkowała złowieniem pereł ;)
    Na taki numer BP by sobie nie pozwoliło, nawet biorąc pod uwagę okazywaną nam, graczom, arogancję.
    Coraz trudniej znaleźć argumenty na obronę działań BP.
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    ;)
    Elu pewnie, że potrafią - w marcu tego roku, w formie przeprosin dostaliśmy kod bonusowy. :D A to treść ogłoszenia:

    Drodzy Farmerzy,

    Jest nam niezmiernie przykro z powodu problemów jakich dziś doświadczyliśmy w grze, ale liczymy na Wasze zrozumienie.
    W geście przeprosin, przygotowaliśmy dla kod bonusowy z drobnym upominkiem.

    Jeśli użyjecie kodu:
    DELAY

    do Waszych kont zostanie dopisany 1 x wzmacniacz PD roślin akcji.

    BP to ma gest.;)xD
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czyli jak posmarujesz to jedziesz:music: ja nie smaruje to i pnącza nie mam :p :eek::wuerg:
    Elu zapomnij ze coś sie dowiemy na ten temat wszystko juz pod dywanem rączki umyli i mają z głowy a my mozemy sobie gdybać do uś
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No i jest komunikat-.-ale niesmak pozostaje:(
    Więc nie dziękuję BP za szybką reakcję i takie załatwienie sprawy bo pozbawiono mnie tego co najważniejsze w tej grze czyli radości z samodzielnego zdobycia nagrody
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie chciałam wcześniej zapeszyć, ale obserwując jak reagowali na przekazywane opinie, byłam pewna, że coś z tym zrobią. Potrzebowali tylko nieco czasu na ustalenie szczegółów :)

    I przy okazji dla pytających o testy (a nawet szukający winnych tam gdzie ich nie ma ;))...
    Tak, było testowane (ja nie testowałam,ale czytałam dyskusje i widziałam wyniki tych co to robili). Najpierw wypadało to źle, więc poprawili i wydawało się, że w tej wersji jaka była ostatecznie przygotowana, zdobycie pnącza to będzie bułka z masłem.
    Niestety, na żywym organizmie losowość okazała się bardziej kapryśna niż ktokolwiek mógł przewidzieć. I nawet robione w trakcie eventu niewielkie (większych technicznie chyba się nie dało) korekty nie pomogły na tyle na ile do końca mieli nadzieję, że pomogą.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trzeba było się nie lenić.:pxD
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przykro mi bardzo, ale losowość mnie zniechęciła do eventu zamiast zachęcićxD:p
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Super, chyba wybrnęli najlepiej jak mogli, szacun dla firmy :)
     
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ale jeśli odkryłeś wszystkie pola z kuponami to pnącze i tak powinieneś dostać. Przynajmniej ja tak to rozumiem, bo jest tam magiczne słowo "lub" :p
     
    Anetta41, AngelGina oraz morellaa lubią to.
  15. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Porządne i uczciwe załatwienie sprawy. Miło :)

    Gdybym była czepialska, to powiedziałabym, że brakuje tam sformułowania
    "Przepraszamy Graczy za nasz błąd. Ten się nie myli, kto nic nie robi ;)".

    Ale nie jestem czepialska, więc pozostawię tylko słowa pochwały, za szybką i adekwatną reakcję.
     
  16. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ale w jaki sposób można było zakupić samo pnącze? Koszyczki tak, ale pnącze ? Nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.
     
    Anetta41 lubi to.
  17. memlak

    memlak Zaawansowany

    [
    Jakie szczęście ?:cry:W piątek miałeś około 45 połowów i zero pereł o_O to coś tam nad tym stawem robił ? nurkowałeś za nimi?;)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no właśnie nie odkryłem, bo zabrakło mi czasu:cry:
    Nie pamiętam na ilu łowach stanęło, ale wydaje mi się, że 45:p
     
    Anetta41 i AngelGina lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja tez w szoku jestem ;o
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.