Opinie Tajemnicze laboratorium 2000

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Lulek Lepuś idzie w ślady dr. Frankensteina podczas pełnej cudów i dziwów akcji specjalnej, w której czeka cię mnóstwo zabawy, potworów i wspaniałych nagród - w tym żetony naukowca do wykorzystania podczas akcji specjalnej "Wzburzone wody"!


    news.png

    [​IMG]
    Środa, 27.10.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 02.11.2021, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. Patryk887s

    Patryk887s Okazjonalny autor

    Czyżby poradnik nie działał?
     
  3. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

  4. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

  5. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Poradnik się nie otwiera :(
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Spokojnie, to tylko awaria. Poradnik będzie za chwilę ;)
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przepraszam za brak poradnika, zaskoczyła mnie nagła sprawa
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Spokojnie;) Zawsze to nie poradnik w dzień eventu jak to już bywało:D


    Event trzeba robić, bo żetony do zdobycia. Mimo, że nie lubię tych jaj okropnie, bo w ogóle do nich szczęścia nie mam, więc z potworami będzie podobnie zapewne8) Swoją drogą dziwne, że siejemy tego badyla na głównej i dzikiej łące a nie na pełni jak produkujemy potworyo_O
    EDIT: Na same żetony naukowca potrzeba 8180 punktów. Wie ktoś ile to będzie badyla i wylotek w najbardziej pesymistycznym przypadku, w realistycznym i optymistycznym? Ewentualnie w mieszanych, ale tego raczej nikomu nie chce się liczyć...
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2021
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E co to ma być
    nie umiem tej mini gry [​IMG]

    Cel to żetony a reszta ile się zrobi :sleepy:
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też jej kompletnie nie umiem:cry::cry::cry:
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A ja pasjami lubię tę mechanikę i te potwory... Są takie urocze:D
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    I tym razem event na polach Farmy, a spodziewałam się, że znów w Pełni. :)
    Żeby zdobyć wszystkie ulepszenia trzeba wysiać 25.300 szt. rośliny.
    No ale są jeszcze do zdobycia żetony i tu wszystko zależy od tego jak się będą układać karty.
    Gdyby udało się uzyskać średnią ok.100 pkt. za grę, to aby zdobyć wszystkie żetony (8.180 pkt.) potrzeba wysiać ok. 37 tys. rośliny.
    Trochę tego siania jest, czy koło i tym razem będzie współpracowało ???:)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak chyba każda osoba po ostatnich dwóch eventach:D

    Te 37 tys. optymizmem nie napawa, bo koło się zlitowało przy "Ogniu i siarce", więc teraz niestety chyba nie będzie za chętne do współpracy...
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Lubię mechanikę ,choć trochę robię na czuja:)
    Siew na farmie przerwie na chwilę produkcję indyków na święta:)
     
  15. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    nie trawie eventu z tą mechaniką, żeby nie żetony to bym go sobie odpuściła, siania pełno, a koło u mnie albo sianogrosze, albo gwiazdki ( mam już ponad 9000 i odkryte drzewko), albo złote banany (mam ponad 8000 i wszystko odkryte na baha), albo żółta mleczarnia -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2021
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    37 tys. zielska i 100 pkt. za gierkę?? Trzeba się starać, aby zdobyć z gierki mniej niż 200 pkt., przynajmniej w poprzednich edycjach tak było... Zresztą zajrzyjcie do wątku eventowego z Pizza party >>klik<<. Chyba wszyscy mieli średnią dobrze ponad 200 pkt.:) Zauważcie też o ile mniej pkt. trzeba teraz zdobyć, aby zgarnąć wszystkie nagrody z listy po prawej - 13.040, w Pizza party było 21.950. Zanim zacznie się narzekać, warto sprawdzić, czy faktycznie są do tego powody;)
     
  17. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ja mleczarni mam już prawie dwieście a bananów blisko 7000. Wszystko przed Tobą xD
    A event zrobię bez fanatyzmu, dla żetonów. Co wpadnie, to wpadnie.
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z tego co pamiętam, to w Pizza Party udziału jednak nie brałem a w jajkach za dużo szczęścia też mi nie było dane... Z drugiej strony średnia 176,3 pkt na grę to nie tak źle, ale nie pamiętam jak to zrobiłem kompletnie:eek:
     
    Marzenakruczek, basia_z_ oraz AngelGina lubią to.
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    O matuchno jak dawno nie było narzekania ale radocha poczytać:)
    Ja wole to niż szukanie różnic i 60....układanie stworków będzie super, bo trzeba myśleć i kombinować i to mi się podoba
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewent jest, trzeba robić, a ile się ugra to akurat niewiele od nas zależy. Niezbyt lubię tę mechanikę, albo się ma farta albo nie, ja raczej nie mam.:oops:
    Spojrzałam, wtedy to była dość ostra jazda, bez dopalaczy się nie dało.:oops:
    Średnią miałam niezbyt wysoką, ok. 219, miejmy nadzieję, że teraz nie będzie gorzej.xD
    No ja jednak wolę nauczyć się i szukać, a tu myślenie i kombinowanie jest mocno ograniczone losowością kart.:oops:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.