Opinie Szaleństwo na desce oraz hodowla żółwi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Same różowe można zdobyć kosztem 214 energetyków, bo żółwie to żaden problem.
    PS Może mi ktoś przypomnieć sposób na szybką produkcję SP? Pamiętam, że kiedyś był do tego poradnik, ale albo wyparował, albo nie mogę go znaleźć. No jest też trzecia opcja, że nigdy nie istniał i zawodzi mnie pamięć - po 4 latach od kiedy przestałem grać, mogłem coś pomieszać :p
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja zauważyłam że pikolaków nie ma hihih bo oczywiście następnego dnia będą po 120 fl ;)
    mam wszystko więc trochę poklonuję :)
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tyle hodowli to jednak nie powinno być.:)

    Trochę inaczej to widzę:
    Potrzebujemy 420 szt. pizzy - zakładam, że na 210 wsadów wypadnie 210 szt. + 50% czyli 105, to razem będzie 315 szt.
    Brakuje 105 szt. - zakładam, że 70 wsadów na to wystarczy. SP będzie na to łącznie potrzeba 210+70x2=560 szt.
    xxx
    Napoju potrzeba 214 szt. - zakładam, że z tych 280 wsadów powyżej wypadnie 50% tj. 140 szt. czyli braknie 74 szt. x 2 SP = 148 SP.
    xxx
    Ochraniaczy potrzeba 98 szt. ale wypadają po 2 szt. z każdej hodowli, więc potrzeba 49 wsadów x 2 SP= 98 SP

    ***

    Zakładam, że na zrobienie całego eventu zużyjemy około 806 szt. SP
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zakładam, że dla uzyskania pizzy i napojów będę hodować wyłącznie żółwie (to też gady). Z 4 ich hodowli otrzymamy w sumie 8 przedmiotów - 4 pizze i 4 dodatkowe z równą szansą uzyskania pizzy i napojów. Przyjmijmy, że faktycznie równo te dodatkowe będą się rozkładać, to w sumie z tych 4 żółwich hodowli otrzymamy 6 x pizza i 2 x napój.

    Napojów wypadnie proporcjonalnie mniej niż faktycznie będzie potrzebne w evencie, więc wg nich policzę zapotrzebowanie na hodowle:

    428 hodowli żółwi da w przybliżeniu 214 napojów oraz 642 pizze.
    428 x 2 = 856 szt. SP + 98 SP na uzyskanie ochraniaczy (49 hodowli ptaków lub ssaków). Razem SP jakieś 954 szt.
     
  5. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    a jak ktoś fabryki deskorolek nie ma to <ciach> a w nagrodach też nie ma podstawy event pewnie zrobię dla pnącza

    Ciachnęłam wulgaryzm
    BA_Marion
     
    Marzenakruczek lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Fabrykę deskorolek (czyli podstawę) będzie można produkować od jutra w warsztaciku w mieście na ile tylko narzędzi starczy:)
     
  7. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    O Żółwich mówiło się już jakiś czas ..więc lekko się przygotowałem: żółwi 826, deskorolek 352 i 1200 SPxD więc chyba ewent łatwy. Chociaż zobaczymy jak pójdzie hodowla, ;)gdyby to było w realu to żółwice na raz składają kilkaset jaj więc zobaczymyxDxDxD
     
  8. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    a duzo chca...BB tez tylko kilka godzin... Chyba ze w weekend doloza z sp za 1 to sie skusze i zrobie
     
  9. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Zamotany jestemo_O.Rysiu nie masz czasem w przepastnych swoich archiwach wszystkich bonusów potrzebnych do fabryk hę:ptypu przyspieszenie produkcji,ilość ect...chętnie przytulę od Ciebie taką tabelkę;).
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na moje wyliczenia nie patrz.
    Kojot dobrze rachuje.
    https://board-pl.farmerama.com/thre...-oraz-hodowla-żółwi.85528/page-2#post-2460368
    Tu masz wszystko, jeśli chodzi o czasy:
    https://mojafarma.000webhostapp.com/kalkulatory.html
    O dopalacze ilościowe musisz pytać innych.
    Ze mnie marny hodowca.
     
  11. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Damy radę zobaczymy co się stanie w realu jutro
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Zastanawiam się czy w ogóle zaczynać event. Za taką ilość superpaszy takie nagrody? Różowe żółwie i tak w pasku wylądują
     
  13. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zapomniałam załadować oaz za 1 SP :cry::cry: na stanie tylko 260 super paszy :eek:

    za farmarki już wykupiłam w tym miesiącu, skrzynki wszystkie pootwierałam, w misjach które mi zostały do zrobienia mogę tylko zdobyć paszę za oddanie najwyższych kolorusów /których nie mam/ :cry::cry: chyba będę zmuszona odpuścić
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak, właśnie się zastanawiam czy skórka warta wyprawki.
    Coraz mniejsze profity dają za coraz większe wymagania.

    Czyżby i tu dotarła światowa inflacja?
     
  15. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Trochę żółwi pokoloruję ale tym razem nie robię całości - tylko do różowej zagrody. Kolorowych żółwi i deskorolek trochę mi szkoda oddać do eventu.
    Długo ta zagroda dojrzewa ale lubię zagrody w różu :p
     
  16. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    132 SP zaoszczędzone dzięki zniżce,
    199 SP rocznie odzyska się z pnącza,
    trochę zwierzaków zawsze wpadnie,
    dużo SG do zarobienia dzięki zgaduli,
    więc robię

    a inflacja dotarła w inne wymiary i nie zanosi się na jej spadek :-(
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    jutro będzie super wyprzedaż sp hahahahah ,jak nie wiadomo dlaczego takie ilości to już wiemy że chodzi o kasę ,mam sp ale zaczynam się zastanawiać czy robić cały event :) jutro zadecyduję zobaczę jakie będą wyniki w klonowaniu bo znając życie to przeskok o jeden będzie :D
     
  18. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Pocieszę cię- ja mam całe 24 szt żółwi i 242 SP ;)
     
  19. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witajcie :inlove: ja nie zamierzam robić eventu nie lubię hodowlanych ale w to miejsce porobie misje do spółdzielni ;) Jednak dla Was powodzonka ;) Trzymajcie się :)
     
  20. filip56702

    filip56702 Okazjonalny autor

    Żółwiki hmmm... Będzie ciężko... co prawda deskorolek mam na styk bo 50, samych żółwików ponad 210, 445 SP. Ale niestety oazy u mnie puste :cry: Mam nadzieję na jakiś dodatkowy "iwent" hodowla za 1 SP
    Pozdrawiam ;)
     
    bogusiania, aweva55 oraz 6elka4 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.