Opinie Szaleństwo na desce oraz hodowla żółwi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Rodzeństwo z Tortugi uwielbia śmigać na deskorolkach, ale na farmie nie ma rampy. Czas wziąć sprawy we własne ręce i zbudować najwspanialszą rampę wyczynową!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 17.03.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 23.03.2022, godz. 14:00

    Wraz ze startem eventu udostępnimy Wam szereg nowości, które pozostaną na stałe w grze, w tym hodowlę żółwi w Oazie miłości, nowe zagrody dla żółwi i nowe fabryki deskorolek. Po zakończeniu eventu w Spółdzielni pojawią się też 2 nowe misje: "Historia żółwi" oraz "Tajemnice kanałów".
    Życzymy dobrej zabawy:)


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 marca 2022
  2. halina415

    halina415 Koneser forum

  3. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Przynajniej można odpocząć od siania badyli ;), czasna stare misje ,które wymagają siania
     
    Marzenakruczek, incasent oraz aweva55 lubią to.
  4. tabeh

    tabeh Zaawansowany

  5. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No nie wiem... na stanie 107 żółwi :D i 154 super paszy :oops: Pnącze jak dla mnie ok,ale ... towaru brak w stodole -.-
     
  6. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    no i tak potrzeba: lewa strona 115 żółwi i 214 napoju energet.
    środkowa część 45 desek i 98 ochraniaczy
    prawa strona rubinowy żółw 10, żółw w kropki 12, fioletowy żółw 8, żółw w piżamie 2,żółw gad jitsu 1 sz oraz 420 pizzy weg. tak na szybko policzone, proszę mnie sprawdzić
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Paszę mam, żółwie mam, Oazy załadowane kameleonami, kukułkami i nietoperzami (po1 SP).:)
    No i teraz - losowość, co i ile z oaz wypadnie? Bo może wypadną 2 pizze, albo pizza i napój. Nie wiadomo ile SP będzie trzeba.
    A z tym napojem to też na dwoje babka wróżyła, bo albo wypadnie z hodowli gadów albo nie, bo średnia szansa jest aby wypadł.:oops:
    Nagrody też słabe - stare zagrody "Elbe" (meduzy) i drzewa "Fiji" (mongongo).
    No i jak tu nie narzekać.:D
    Tylko te różowe żółwie są ok.:)
     
  8. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Dokładnie. Zgadzam się z tobą w 100%
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    żółwi na stanie 2700,deskorolek 340,SP jest,oazy załadowane za 1SP,zobaczymy jak beda wypadać te wypadalce :p,jest tez BB,przy dobrych wiatrach jutro do 22 event powinien być zrobiony 8)
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Jak policzyłąm ile mam deskorolek... to chyba jednak odpuszczę :D Całe 15 sztuk xD

    Zazdraszczam,bo lubie eventy hodowlane :inlove:
     
  11. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Lewa stronaŚrodekPrawa strona
    - 115 zółwi
    - 214 energetyków
    - 45 deskorolek
    - 98 ochraniaczy
    - 10 rubinowy, 12 w kropki, 8 fioletowy, 2 w piżamie, 1 gad-jitsu
    - 420 pizz
     
  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    2 rzeżuchy x poziom farmy...
    2 sałaty x poziom farmy
    1 siano x poziom farmy...
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A zauważyliście, że od skorpionów w misjach z kolorowańcami przesunęli zdobycie florenów z 9 zadania na zadanie 10.
    Wszystko po to, aby "ułatwić" ich zdobywanie :pxD.

    Event robię, towar jest.
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Czyli 5,7 mln PD.:)
    Tylko czy warto zużyć na to tyle SP?
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdźcie czy nie macie zalegających w pasku skrzyń z rybami. Można z nich otrzymać deskorolki (i inne przydatne przedmioty):)
    Liczba potrzebnych w evencie wypadajek z oaz kompletnie mnie nie przeraża. Żółwie będę hodować tak intensywnie, że pizzą i napojami energetycznymi pewnie da się obdzielić kilka takich eventów. I z całą pewnością nie będę w tym odosobnionaxD Kolorowanie nowego zwierzaka to ogromna frajda i nie mogę się już doczekać ... Jak ja to lubię:inlove::inlove::inlove:
     
  16. incasent

    incasent Ambasador forum

    PD jest warte wiele SP :) - tylko rozbrajają mnie te nagrody "SG" ...
    Event robię. Żółwie i deskorolki czekają w stodole, a oaza zapchana zwierzakami :)
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ach, to miałeś na myśli.:)
    Na nagrody SG nigdy nie zwracam uwagi, to taki efekt uboczny robienia eventu. Więcej mamy ze skrzynek, w eventach jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką ilością, aby pokaźnie zasiliła konto.:)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Drogi ewent.
    Podeprę się gotową tabelką.:)
    i
    [​IMG]

    Najpierw pewniaki.
    Ochraniacze - 98/2= 49 hodowli

    Teraz średniaki.
    Energetyki
    Z gadów będą energetyki i pizze.
    Zakładając, że "średnio" oznacza 50%, to z hodowli mam 50% na wylotkę i kolejne 50%, że to będzie pożądana, czyli 25% (połowa z połowy) na konkretną wylotkę z jednej hodowli.
    Czyli z 4 hodowli - jeden energetyk i jedna pizza.
    Energetyków potrzeba 214, czyli 856 hodowli ? (przy okazji będzie 214 pizz).

    Pizze
    214 z powyższego, brakuje 206.
    Z żółwi 1 lub 2, to mogę liczyć że 155 hodowli styknie (pewniak x 1 - 103 x 1,5)

    Procenty nie są moją mocną stroną i pewnie się mylę w obliczeniach, bo wygląda to tragicznie.
    ~1050 hodowli!!
    Bardzo drogi gips - 4 podstawowe zwierzaki + ~500.000 PD, zbierane co dwie doby.
    Dla mnie nawet różowe żółwie nie są tego warte.
    Za 3 miechy wyrwę z balona dużo mniejszym kosztem.
    ********************************************
    Mam ogromną nadzieję, że moje założenia/wyliczenia są błędne i mocno zawyżone.
    Jutro się okaże.
    **********************
    Tu są poprawne wyliczenia:
    https://board-pl.farmerama.com/thre...-oraz-hodowla-żółwi.85528/page-2#post-2460368
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2022
  19. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Dzień dobry :) Kiedy będzie można wybudować fabrykę deskorolek ?
     
    aweva55, Marzenakruczek oraz Aisha1969 lubią to.
  20. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    O właśnie! I tego sie będe trzymac ;) :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.