Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    Kami myslę że wolałabym moze od ciebie kobietka jestem ale jak woda i ogień, jak niebo słoneczne i jak niebo z błyskawicami, jak aniol i diabeł
    całuski
     
  2. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Przychodzę,oglądam i podziwiam - śliczne te Wasze sukienki ;)
    Grześ jakbys przypadkiem sie deczko nudził i miał wene twórczą to zamawiam i ja u Ciebie sukienkę dla mnie :)coś stylowego uzupełni moją szczupła jak na razie garderobę i bedę miała sie w co stroić xD
    Z góry dziękuję :)
     
  3. rumun846

    rumun846 Mieszkaniec forum

    Kami a ja jakas propozycje od Ciebie tez mogłabym prosic:p?zawsze robiłas mi na starym forum wiec wiesz co lubie:)poczekam ile bedzie trzeba nie spieszy mi sie tylko prosze zamiast nicku imie Joanna lub Asia i avek do kompletu:)pozdrawiam
     
  4. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    :)
    Ręce zacieram, chyba wdzianko dostanę przed Bożym Narodzeniem. Już mi się cieplej robi:):)8)
     
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hiacynta na poprzedniej stronie czeka na Ciebie, nowy, śliczny komplecik :)
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

  7. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sprawdzam jak się prezentuje moje nowe wdzianko;) i dziękuję za tak szybkie uszycie, już nie będę golusieńka8);):)
     
  9. Kami

    Kami Ambasador forum

    Szaszthi lubi to.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    Stokroteczka była:) a ja wróciłam ze spacerku.
    Edytko wyczarowałaś cudo dla ankagdw, jest śliczna ta sygnaturka:) Jak mnie się podoba:)
    Dla Grobara, śmieszna:),też fajna:)
    Tatuażowe prace MRT_Greg świetne. Będę musiała na starym forum strusia poszukać o ile nie zwiał:)
    Jutro już pojawię się w wersji elegancko-dowcipnej ha ha, czyli na weekendowo.
    Złoty ząb jednak jest na swoim miejscu.
    Pozdrawiam.
     
  11. bumelka

    bumelka Okazjonalny autor


    Hej;) ja też podziwiam te prace GREGA i bardzo podobająmi się....mogłabym mieć taki ciuch ale strasznie lubię to co mam teraz i trudno mi się rozstać z tą kreacją chyba, że w weekendy xD
     
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dla mnie MRT_Greg uszył raz kieckę ze strusiem, to mój herb na farmie, kolory czarny i fiolet. Nie wiem czy znajdę:)
    Te prace są takie wyjątkowe,mają styl:)
    Mnie się podobają wszystkie moje ciuszki,ale do niektórych mam sentyment.
    Tą co teraz nosze, uwielbiam:)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Edyta ja nie wiem co mam napisac nawet...pacze juz z 5-10 minut na ta sygnature i pacze i pacze...i napaczec sie nie moge:inlove::inlove::music: alez Ty masz glowe do tych kompozycji:inlove:cudenko wyszlo-pieknie dziekuje Ci- z reszta nie ma pospiechu-bedziesz miala czas to zrobisz najpierw pomoz Kami a ja to w wolnej chwili jak juz odsapniecie kochane;)Wieeelkie buziole zasylam i wskakuje w kiecke i ide poparadowac po forumie a co 8):p
     
  14. bumelka

    bumelka Okazjonalny autor

    Ja mam jedną i do niej jestem przywiązana :D:D:D a ta Twoja sygnatura jest taka elegancka , powiedziałabym luksusowa. Ja w takiej nie byłabym ubrana tylko przebrana :D każdy musi dobrać to w czym się dobrze czuje a ta moja jest trafiona w dziesiątkę . Dla artyski duże brawa bo robiła dla mnie po raz pierwszy i od razu celnie :)
     
  15. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Poprawione ;)

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/ru-syg2.png

    Jeśli chodzi o sygnę złożoną z samych literek, takich dużych kolorowych - to nie moja działka ;)

    Kaaamii!!... :D
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Edytko ale cuuuuuuuudowną masz sukieneczkę:D
    dobrej nocki kochani:D
     
  17. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    dziekuje Ewus, Kamisia mi uszyla:) tez uwazam ze jest swietna:D

    Aniu ciesze sie, ze sygna przypadla do gustu:)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pfff przypadla do gustu-to malo powiedziane ... jest mega kosmos :inlove::inlove::music:
     
  19. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    no to tym bardziej mnie cieszy :)
     
  20. Kami

    Kami Ambasador forum

    Ostatnie dzisiaj zamówionko. No i visan doczekała się, ale nie wiem, czy będzie zadowolona, ale jakoś tak ten obrazek wpadł mi w oko:

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/visan08ba7.png

    Anka, czadowo wyglądasz w tej kiecce :)
    Grześ, krzycz trochę ciszej :D:D:D:D Dzisiaj już niczego nie szyję :D:D:D:D