Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Grzeeeś, a przerobisz mi moją sygnaturkę?
    [​IMG]

    Może jak da radę to samo Musa zrób, nie będzie trzeba wtedy więcej przerabiać:D
     
  2. Kami

    Kami Ambasador forum

    Z nieba mię chopaku spadłeś :inlove: Ja walczę z krową xDxDxD
     
  3. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    o jakie piękne ja chcę w podonym stylu superasne

    a moze dla mnie w koncu zrobisz robisz wszystkim, ja prosiłam wcześniej

    Posty połączyłam.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 sierpnia 2014
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  5. Kami

    Kami Ambasador forum

    Proszę, dla Izoldy

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/izolda2.gif

    Visan, nie denerwuj się, teraz już jesteś na 4. miejscu w kolejce. Tylko zdecyduj, proszę, od kogo chcesz sygnaturę: od Grzesia czy ode mnie :) Lista jest TUTAJ :)
     
  6. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Ja tylko na gościnnych występach - kolejki się nie trzymam :p Robię co mi podejdzie. Reklamacje i skargi do autorki wątku proszę kierować :D

    BA_Musa - nie da sie. Likwiduję SMOD - buźka robi się smutna. Daję BA i robi się garbata i pomarszczona... :p
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I gzie ten avek dla mamy :p ?
     
  8. Kami

    Kami Ambasador forum

    Krasnal, Ty nie marudź, tylko szukaj wystrzałowego materiału. Znajdziesz, przyniesiesz, będzie się szyło :pxD
     
  9. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Grzesiu ja do Ciebie po prośbie :) Jakbyś w wolnej chwili zrobił coś dla mnie fajnego w kolorystyce czarno-różowej albo czarno-czerwonej, jakiś mroczny motyw, może być kruk, czaszka, wilk.. co tam Ci podejdzie :) napis tylko anka.
     
  10. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    No... po wielu namowach różowej kulki... dała się przekonać :p
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/ba-syg.png

    rumun846 - imię/nick najłatwiej zmienić. Jeśli sygna podpasi a zechcesz zmianę, to daj znać ;)
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/ru-syg.png
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/ru-av.png

    Ale się przez moment przestraszyłem. Brudny monitor i przez chwilę avek powyżej miał wąsy. Całkiem jak koncepcyjna kiełbasa z eurowizji... :D

    Aniu - nie ma problemu - jedne z moich ulubionych motywów. Jeśli mnie hiacynt nie zamuli :p to późnym wieczorem będziesz mieć gotowe ;)

    Pozdrufko
     
  11. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Kami :) Ja nie miałam nic złego na myśli,ten garnek jest super i z daleka wygląda jak oczka Smoczycy :) Awatar TL_Mouse :)
    Wybacz , może źle zadałam to pytanko :)
     
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Podziękować :)
     
  13. inwald060670

    inwald060670 Aktywny autor

    .... a ja, a ja tu brzoza ;)- już nie mogę - szanowne stylistki, już mnie skręca :wuerg: z zazdrości, że inni taaakie cuda noszą.... a człowiek z gołym .... lata...:cry:

    ... wiem, że jesteście zapracowane, nie poganiam, czekam... tyle, że mnie skręca:wuerg::oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    myślę że mamie będzie pasować S całe w lawendzie ;)
     
  15. Kami

    Kami Ambasador forum

  16. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witam...dziś wyjątkowo do Grzesia bo Kami zasypana jest materiałami :) jeśli znajdziesz chęci i czas to prosiłabym o sukienkę dla mnie. Miałabym na zmianę :) nie ma pośpiechu bo mam w czym chodzić ale ciuch od Ciebie sprawiłby mi radość. Stylowych kiecek nigdy dość a ja jak każda kobieta nie mam co na siebie włożyć;)
    mogłaby to być jakaś kobieta , resztę zostawiam Tobie i Twoim wizjom :)
    Przyznam, ze trochę pozazdrościłam granaszce :) moja kobietka nie ma być śliczna tylko ma być jakaś :) z pazurem, charakterystyczna :)
    może być np. rockowa :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum


    wiecie może jak zrobić taką super sygnę w kształcie książeczki ?
    Okej, będę cierpliwie czekał ;) I tak jesteśmy ostatni a ja nic do roboty nie mam :p

    EDIT : Zmieniam jeszcze sygnę na letnią ;) Bo u mnie wiatr już przez tą sygnę jest i leje :(
     
  19. Kami

    Kami Ambasador forum

    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  20. rumun846

    rumun846 Mieszkaniec forum



    Hej dzieki bardzo za sygne mam jeszcze prosbe zeby poprawic nick na imie Joanna lub Asia i jeszcze jedną sygne tylko z literkami Joanna lub Asia da rade?pozdrawiam