Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    wolałabym, żeby każda kiecka miała inny fason, nie tylko kolor ;) ale generalnie szkielet ten sam - kwiaty i nick :) mam nadzieję, że to nie problem?

    EDIT:
    o rany, nie mogę przywyknąć, że pod tym, co piszę, jest kolorowo :D
     
  2. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Toż to są krówki :DPrzyłapałam Cię,ktoś podrzucił Ci babeczkę ze świnkami :p
     
  3. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    IRI pewnie to Steffek z zazdrości- trzeba było mu zostawić choć jedna babeczkę ;)
    a sygienka -Sayki- bajeczna :)
     
  4. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    a co do podpisu w sygnie, to proszę bardzo ;)
     
  5. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

  6. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Dzień doberek mogę prosić jakąś sukieneczkę na jesień?pozdrawiam
     
  7. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dzień dobry:):):):) Owieczki wróciły:Djupiii! Piękne kiecuszki Kami, szczególnie ta kwiatowa:)
     
  8. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    ja jestem może nie cierpliwa , ale jak każdy golas chciałby sie w koncu w sukienke ubrac
    Kami przepraszam ze naciskam
    Buziaczki
     
  9. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    :)Puk puk, w 9 poście proszę o szatkę. Wiem, że w Stylowej szafie jest ful zamówień. Cierpliwie czekam ale się przypominam:).
     
  10. Zelda57

    Zelda57 Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry...ja też przyszłam po prośbie, nie wyrywam sie przed innych , stoje w kolejce ale bardzo chciałabym sygne w stylu sygny bumelki jest czadowa xD może być z innym zwierzakiem niz owca ale styl ten odpowiada mi najbardziej. dodam jeszcze, że nie lubie niebieskiego i fioletu :)
    Pozdrawiam :)
     
  11. babula40

    babula40 Komandor forum

  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ponownie ja :p Dla mamuni jeszcze avek proszę dorobić bo nie wiedziałem czy chce czy nie a teraz jest na salsie ;)
     
  13. babula40

    babula40 Komandor forum

    Kami ,moja szefowa oznajmiła ,że sygna czadowa xDxDxD
     
  14. smieszki

    smieszki Młodszy ekspert

  15. Kami

    Kami Ambasador forum

    Cieszę się, że mniej więcej większość zadowolona z tego, co dostała :D:D:D
    Babula, bo ten osobnik, co to przebrany za sprzątaczkę tam chodził, to byłam ja - z ukrytą kamerą. Jakoś Twoje zdjęcie musiałam zdobyć :D:D:D
    Aż się zimnym potem oblałam i poleciałam sprawdzić - nie w 9. poście a na 9. stronie - czyli gdzieś koło Bożego Narodzenia tam się doczłapię :D:D:D
    Krasnal! No-no-no, kochany, Ty pod nieobecność rodzicielki w dokumentach jej nie przestawiaj. Ani chybi by kobicina na zawał zeszła, gdyby zobaczyła, że ma innego avka niż tego, który nosi od zarania forum.

    Chyba zrobię tak jak Mili i wypiszę wszystkich, którzy mi jeszcze pozostali, bo się zgubiłam totalnie :cry:xDxD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    sama mnie wczoraj prosiła :p
     
  17. Kami

    Kami Ambasador forum

    Jak przyjdzie i tu potwierdzi, to zrobię :p:p
     
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    Krasnoludku ,ja nie wiem ,czy robisz sobie tyły u mnie czy przody u Kami :pxDxD
    Kami ,a czy ten ząb mógłby jakoś błyszczeć ?:D:D
     
  19. Kami

    Kami Ambasador forum

    Leżęęęęęęęęęęęę, a co to ja kurczaki? Dentystka? :D:D:D:D:D:D Proszę mię tu przynieść wyniki ostatnich badań, rtg zęba, kopertę z zawartością i się pomyśli....
     
  20. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Ty nie myśl ino działaj... zlecenia zaczynają ze stołu spadać i się pałętają po całej szwalni :p