Studio Grafiki u MRT

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika MRT_Greg, 29 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    witam Szefa:D Grzes cos z forum nie teges i nie da sie avkow wrzucic:) ja zawsze wrzucam z kompa. Dzis dostalam od Kami nowa sygne, chcialam avek zmienic a tu nie da rady :(
     
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

  3. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Heh, ja się spodziewałem czegoś w stylu Eli albo Agnieszki:D
    Ale też fajne, zabieram od razu xD

    Miłej niedzieli :)
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witam, Grzesiu :) Roboty nie dokładam, ale sygna onkapinki bardzo mi się podoba :)
    Ale że Ci się baby znudziły to się naprawdę dziwię... No nie poznaję Kolegi ;)
     
  5. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Grzesiu ja wiem jak to robic i nigdy nie mialam problemow. Odczekam jakis czas i sprobuje ponownie
     
  6. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    Witam pieknie Gregora
    moge zlożyc zamowionko na sukienke i avka podrzuce ci zdjęcie i opis jakbys mógł cos pokombinować

    http://www.humanrecycling.pl/index.php/rozwoj-osobisty/joga-kundalini-oraz-joga-majanska do tego animacja napis monika i znak Ing i jang - to taka sukienka do jogi na dni melancholijne i do zadumy, a drugi jakbys mogł to na podstawie takiego obrazka to ;abirynt w Medżugorie [​IMG] z góry dziekuję, moze być w kolorze morskim,
     
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no to się pozaskakiwaliśmy ;):p szczerze mówiąc, nie dostrzegłam, że jest aż tak włochata.. ;)
    życzę więc włochatego natchnienia xDxDxD
     
  8. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    No... fakt, że tło jest nieco płaskie ale główny motyw jest w 100% włochaty :D

    Visan - nie robię animacji. Cała reszta no problemo (znaczy; da sie :p )
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2014
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a Ciebie kto obudził i dlaczego? ;)
    taaa... 100% włochatości xDxD
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Grześ:D
    miłego dnia życzę:D
     
  11. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Witaj
    Wzajemnie :)
    Nie kto, lecz co. Pęcherz :p

    Przepraszam bardzo ale czy tylko ja tam widzę niedźwiedzia polarnego, podczas zamieci śnieżnej, na Alasce???? Miś jest tak włochaty jak tylko być może... I jest mu kaczkowsko zimno, co jednak nie przeszkadza mu filuternie spozierać wprost na Ciebie ;) :p

    Czytając to, gdzie nas posyłają, wychodzi, że nie Ty jedyna masz problem. Ja na całe szczęście zmieniam avka raz na pół roku, więc może do kwietnia coś "sie naprawi"... :D

    Nie wiem czy by mi się podobało, gdyby ktoś się cały czas na mnie gapił... I dlatego dostała go użytkowniczka a nie przedstawicielka ekipy :D
    A od bab po prostu czasem trza odpocząć. Najlepiej z kumplem przy pełnym szkle... :D

    ************

    Agnieszka chce być jak Krzychu, Krzychu jak Agnieszka. Niby nowe forum ale "zboczenia" stare... :D:D:D. Niech Wam będzie - Aga dostanie długiego sękatego drąga, z opadłymi... listkami, Krzychu dwa duże... buttony. SMOD przerwa Zwiadowca....

    Chyba muszę się w klawę ugryźć bo zaraz ban poleci... :D:D:D
     
    ells.w87, bacowa70 oraz ankagdw lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    beheheheeheheee dobreeeee xDxDxD:cry: i nic wiecej nie powiem bo nie moge ze smiechu xDxD:cry:
     
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Grzesiu Ty nie gryź klawiatury bo jak będziesz odwiedzać swój domek tutaj? :)
    po tym jak napisałam tamtego posta zauważyłam link do pytania ale z lenistwa nie chciało mi się już tego edytować ;) dopiero w kwietniu założysz coś innego? :)
    MOD_Ananke ma tam tylko 1 misia? ja tam widzę całe stadko ale może zwyczajnie okulary się przybrudziły ;)
     
  14. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Tak. To jest przychodzący miś a nie misie odchodzące xDxD
     
  15. kontakt23

    kontakt23 Wyjątkowy talent

    Hej wypraszam sobie takie insynuacje -.-:p

    .... opadłymi :D gałązkami :pxD
     
  16. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Wedle uznania od konkretów jest o tyle łatwiej, że korzystam z pojawiającej się weny, bez szukania inspiracji. I tak wysuwa się przed kolejkę :p

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/08/baca.png
    Wrócił zwiadowca. Znalazłem. Motyw niestety - nie rysunek. Ale może takie coś już podpasi ;)

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/08/SMZw.png

    Reszta - wkrótce
    Pozdrufko
     
  17. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    ok moze byc bez animacji
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Coś mi się wydaje, że zainspirowała Cię ta złota karetaxDxD:p
    Założyłam i pasuje. Dzięki wielkie. :)
    Teraz awek od innego kompletu:eek:, ale i tak są kłopoty z wklejeniem.
    Jeżeli mogę pomarudzić to bardzo proszę o taką samą ze szmaragdowym wnętrzem (będzie na przebranie);)


    Edit: Grześ jak dzisiaj z rana zobaczyłam sygnaturkę to jednak skojarzyła mi się z ostatnim pożegnaniem.:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2014
  19. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nie no, miś jak żywy xDxD nie spodziewałam się, że misie mogą tak filuterne spojrzenia rzucać ;) ;)

    się zastanawiałam, co zrobiły pozostałe z nosami (bo oczy mogły zamknąć), ale.. ;)


    od tej strony tego nie rozważałam ;) xDxDxD:p
     
  20. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    jak to? nosy sie przybrudzily w sniegu ;)