Studio Grafiki u MRT

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika MRT_Greg, 29 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Witam wieczorowo :) Ślicznie dziękuje za sukieneczkę,wyszła fantastycznie.Jest mój Stefcio :p
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    akurat fantasyramy :D ? Czekam cierpliwie ;) Jak ja bym chciał by było jeszcze lato :p Grzesiu, spróbuję jeszcze na razie odgonić jesień surową i zamienić na słoneczne lato w pierwszym tygodniu, dobrze ? Zawsze to o tydzień więcej :D

    Grzesiu, to zrobiłeś , zmień link na tą co proszę, ok ;) ?
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    miłego dnia życzę:D
     
  4. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Akurat to Ciebie najmniej powinno interesować czemu i gdzie jestem:)

    Nooo, ja też:D Czerwiec najlepiej albo maj xD
     
  5. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Tylko czy cierpliwość się opłaciła?... :music:

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/02/moni-syg.png

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/02/moni-av.png

    Ciekawym czy potraktujesz to jako nowość... :p Nie mam pojęcia jak to wyjdzie na szerokim ekranie. Premiera :D
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/02/monika-syg.png

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/02/monika-av.png

    Żartujesz? Będziesz zmieniał sygny 2 razy na dzień? To częściej niż jakakolwiek użytkowniczka tego forum. Jesteś aby chłopcem? :p
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/02/kras-syg2.png

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/02/kras-av2.png

    To jutro pobudka? O której wstajecie. Ja, jak się obudzę. Dziś to była 10 :D Błogosławieństwo wolnego zawodu :music:

    Pozdrufko

    .
     
  6. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    DZIEN DOBRY !!!!!!!!!!!!!!!! Wolny zawod....w morde jeza. Ide wlasnie do pracy i nie pytaj o ktorej wstalam bo jeszcze spie-.-
    Pozdrufko
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja na 3 lekcję ( 1 nam odwołali bo normalnie mamy na 2) a wstałem razem z siostrą około 6-7 więc się nie pytaj -.- Jeszcze muszę zapłacić w szkole za obiady, kupić zeszyt od geografii i wyjść z psem do 9 -.- O 9 idę kupować zeszyt i płacić za obiady -.-
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    wow Grześ, jak zwykle cudeńka potworzyłeś :)
     
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien to i koszmarek ustawi sie w kolejce ;)
    hmm kolor czern i fiolet, moze byc cos z roslinami lub kobieta inych wymagan nie mam (chyba) ;) zdaje sie na Ciebie
    Milego ;))
     
  10. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Grześ - ja niby też mogłabym sobie pracować o dowolnych porach, ale wstaję razem z Mężem, bo jak się obudzę, to już nie zasnę ;)

    ale w sumie przyszłam z pytankiem, czy dałoby się dla mnie coś włochatego stworzyć? ;)

    onkapinka - dobrze mieć umiejętność kontrolowanego lunatykowania ;)



    krasnoludek10 - drugi dzień lekcji, a Wam już odwołują zajęcia? o_O


     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    bo stracili w poprzednim roku szkolnym klasę i teraz mają nową ;) Nauczyciele oczywiście :D Czyli pani od rosyjskiego i pan od informatyki :p A tak się składa że są 3 dni wyjazdu integracyjnego u nas ;)
     
  12. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Mi się wyświetla, że wpisałaś się o 5:39... uu... to ja się wtedy obracam na drugi bok :D I masz jeszcze czas się wpisac na foruma? To już jest więcej niż nałóg :p

    Kolejny szalony...:sleepy:

    Też to przerabiałem. Dopóki małż nie zaczęła wstawać o piątej...:sleepy:
    To w końcu kto się będzie "integrował"? :p

    Uaktualniam listę:
    - *ewa*
    - anndyj
    - stokrotka76
    - SCM_IRI

    - krasnoludek10
    - MOD_Magiczna
    - Moni15382
    - Krzychu2907

    - Monique
    - amber
    - onkapinka

    - kontakt23
    - ells.w87
    - MOD_Ananke

    Pozdrufko

    .
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2014
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Grześ:D
    i mili goście:D
    miłego dzionka życzę:D
    Grześ super sukieneczki poszyłeś:D
    co do wstania,to ja dziś wyjątkowo w środku nocy(o 7.30),bo mnie ZUS wzywał...................
     
  14. -akl2-

    -akl2- Baron forum

    to ja tez ustawię się w kolejce, poproszę komplecik z łosiem w roli głównej, pozdrawiam;)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    i jeszcze kartkówkę i klasówkę mamy zapowiedzianą >:(-.-:eek::eek::eek::eek:
     
  16. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Przyszłam i ja ustawić się w kolejce po komplecik odzienia ;)
    Motyw przewodni to Skorpion na plaży pod palmami :)
     
  17. Monique

    Monique Aktywny autor

    Grześ jesteś niesamowity :inlove: pięknie dziękuję, będę z dumą nosiła ten komplecik :)
     
  18. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Cześć. Takie fajne sygny, że i ja się ustawię w kolejce :). Temat przewodni - duchy. Sygnatura podobna do tych co każdemu zrobiłeś :D, bo wszystkie są ładne. No i gdzieś na tym imię Kamil i avatar do tego :).
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór mam na imię Anna.
    Podziwiam z krzaków Twoje prace i czekam aż kolejka stanie się mniejsza żeby zamówić sobie sygnaturkę i awatar - ale widzę, że tym sposobem to mogę czekać do wiosny.:);):)
    Zaklepuję więc sobie miejsce i proszę o komplecik wg. uznania.
     
  20. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Ano mam czas...bo tak jestem skonstruowana , ze nie lubie sie "gonic". Wstaje wiec wystarczajaco wczesnie, zeby ze spokojem sie wyszakowac, zjesc cos i wypic kawe. ..przy okazji obrobic pole i poczytac co sie w swiecie i na forum dzieje...ale wiesz rozne sa zboczenia:p:p