Studio Grafiki u MRT

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika MRT_Greg, 29 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Już nic nie poprawiaj, bo będę miała problem z wyborem.....są takie ładne :)...... jeszcze raz bardzo dziękuję:)
    Miłego dnia:)
     
  2. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Przyszedłem podziękować, bardzo zgrabne ubranko. Czasem warto poczekac :)
    Pozdrawiam :)
     
    ryba4862 lubi to.
  3. Keerok

    Keerok Czeladnik forum

    Dzięki za avatar :)
     
  4. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Dzięki Grześ,właśnie sobie przypomniałam xD
    A sygna super,dzięki wielkie,trochę do mnie nie pasuje,bo z natury pyskata jestem,ale ten palec na ustach może oznaczać też,że wszyscy wokół mają być cicho i w takiej sytuacji jest idealna,już zapisuje i jeszcze raz dziękuję xD:p

    Pozdrówka ;)
     
    ryba4862 lubi to.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witam i dziękuję za pamięć a po ubranko pójdę gdzie będzie trzeba bo chyba z dostawą to zbyt wiele :) Pozdrawiam , miłego dnia :)

    [​IMG]
     
  6. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Myślałem o dostarczeniu do łapek nim zwąchają ją (sygnaturkę) inni. Choć widząc powyższą dumną kocia damę jestem pełen obaw co do Twojej akceptacji mojej tfurczości.
    Zatem na wstępie umieszczę tu zestaw oraz jeden element (gorsze jakościowo od oryginału), które jako jedne z kilku wchodzą w skład całości. I wtedy zdecydujesz czy mam tu wstawiać zamówienie ;)

    [​IMG] [​IMG]

    Pozdrawiam
    MRT
     
    mika081989 lubi to.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj, polne kwiatki, słodka kicia już wiem, że mi sie podoba :D czekam więc na całość czas uprzyjemniając sobie sianiem eventowych roślinek :)
    Ciekawość lekko mnie zżera :D
     
  8. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ha...jest bossssko, dziękuję bardzo :D ciekawość zaspokojona a wrażenie przeogromne :D
     
    MRT_Greg lubi to.
  10. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Cieszę się niezmiernie. Przepraszam, że zapomniałem o avku... z tego całego wrażenia, że wreszcie udało mi się zrobić coś, o zrobieniu czego jeszcze nie tak dawno mogłem tylko pomarzyć ;) Ale widzę, że bez problemu sobie poradziłaś - lepiej bym sam nie wymyślił ;)

    Pooozdrówko ;)
     
    ankagdw, ryba4862 oraz stokrotka76 lubią to.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ten komplecik to kooperacja bo avka zrobiła niezawodna Kami :D
    Pozdrawiam i idę pokazać się na forumie :D
     
    ryba4862 lubi to.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :) powiem krótko: jest moc :Dw sygnaturce dla Stokrotki :)
    A ,żeby nie było ;) to jak będziesz kiedyś miał mało zamówień i dużo wolnego czasu , to poproszę o ubranko dla mnie xD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2014
    ankagdw i stokrotka76 lubią to.
  13. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Hah... mogłem się spodziewać wizyty ;)... :D

    Rybko - zamówień nie mam sporo ale i tak u mnie trzeba się uzbroić mocno w cierpliwość. Głównie dlatego, że staram się wykonywać zamówienie wtedy, gdy mam wenę a ta nie zawsze łaskawa.

    Pytanie moje tylko brzmi;
    Czy to ma być animacja czy sygna statyczna - a jeśli ta druga to kolor czy monochrom?

    Dziękując za uznanie,

    Pozdrawiam
    MRT
     
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Hm jestem cierpliwa -.- no ... dobrze poćwiczę xD
    Rozumiem , jak ważna jest wena w pracy twórczej i nie tylko .Jakoś ciągle brak mi weny ,żeby zabrać się za umycie okien :oops::)
    Ale , nie o tym ...Jeśli chodzi o zamówienie , to całkowicie zdaję się na Twoją wenę twórczą ...a i proszę o komplet xD
    Pozdrawiam
    Renata
     
  15. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Gregory slońce ty moje możesz mi wydziergać sygnaturke na sylwestra
    mam juz jedna od ciebie ale chcialabym miec jeszcze futerko z czapeczka
    jakbyś miał chwilkę czasu
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2014
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Jak mi sie dobrze wydaje -a dobrze, to on a nie ona :D Grzegorz :D
    A tak jak juz tu jestem to sie przywitam i powiem ze fajny ten kotek dla stokrotki :)
     
    stokrotka76 lubi to.
  17. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    a literówki ci sie nie zdarzały nigdy ale dzieki za to , poprawione
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ojeeeej zdarzaly ..to przeciez nie krzycze tylko mowie z usmiechem-wiecej luzu..:oops:;)
     
    ryba4862 i stokrotka76 lubią to.
  19. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    luz bedzie teraz
    i futerko nowe i czapeczka moze jak Grzes cos zrobi fajnego
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cześć Grześ,prywatnej kiecki od Ciebie nie zdążyłam wykorzystać,mam nadzieję że to Cię nie zniechęci,bo teraz przyszłam prosić o jakąś nową kreację.Nie mam żadnego pomysłu,zdaję się na Twoje zdolności i pomysłowość:)Będę cierpliwie czekała,z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko ;)