Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zasiane mam 188 pól.
    Najpierw zbieram ręcznie tylko 20 poletek.
    Potem usuwam puste poletka i wstawiam JC.
    Dla pewności, że gra załapie zmiany, przechodzę na inna łąkę.
    Wracam i dopiero zbieram pozostałe168 poletek z 20 JC. :p
    Wszyscy tak robią, ale podają ogólną liczbę obsianych pól.
     
  2. ewanta

    ewanta Komandor forum

    krótsza roślina wysiana, teraz sieję warzywa na wylotki - na razie 270/810. ciężko będzie uzbierać


    edit:
    poranna zbiór wspięgi dał 133 kompasów /z 4 JC tylko/. teraz na polu króluje kolczoch :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2022
  3. beblak11

    beblak11 Forumowy żółtodziób

    hallo
    co to jest to JC?
     
    Aisha1969 lubi to.
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    [​IMG]

    Zwiększa szansę na wypadające podczas żniw przedmioty o 5%. Działa na łące, na której jest ustawiony.
     
  5. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    John Cytryna , zwiększ szansę na wypadajki o + 5% . Jeden czy dwa nie pomogą ,, trzeba mieć armię
     
    Aisha1969 lubi to.
  6. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,posiane na wypadajki,ale taka refleksja mnie naszła,event cały nie do zrobienia dla normalnego gracza który pracuje i jakieś życie rodzinne,tym bardziej że farma od kilku dni muli na całego i to nie wina graczy i sprzętu który posiadają
     
  7. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    robie tylko do pnącza w nocy śpię w dzień pracuję zarzynać się nie będę
     
  8. beblak11

    beblak11 Forumowy żółtodziób

    dziękuję za odpowieź
     
    Aisha1969 i -MarekW- lubią to.
  9. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Tak samo robię :), a nawet dzielę nieraz Jaśki na dwie tury, przykładowo zbieram 10 pól, kasuję, wstawiam Jaśki, zbieram następne 10 pól, kasuję je, wstawiam następną dyszkę JC i zbieram resztę :D, ale to tylko wtedy, kiedy mi się chce, albo mam bardzo mało wypadajek :D
    Na ten moment mam 257 kompasów (w tym parę od sąsiadów), ale nie zbierałam pierwszego "wypadajkowego" zbioru z Jaśkami, [ciach], a roślinkę eventową szybko kombajnem ścinam i zapominam o wystawieniu JC ;)

    Fragment niezgodny z Regulaminem gry oraz OWH, usunęłam.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 maja 2022
    Aisha1969, -MarekW- oraz hlnrys lubią to.
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    o_OxD bardzo ciekawe spojrzenie na sprawę, nawet jeżeli znacznie oderwane od rzeczywistości.
     
    Aisha1969, Elatea oraz tajger1212 lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    AngelGina w związku ze złamaniem OWH i Regulaminu gry w punktach:

    6. Dane i bezpieczeństwo konta, 6.2. Wspólne korzystanie z jednego konta w grze

    Otrzymujesz punkty karne zgodnie z tabelą kar i blokadę konta na forum.
     
    Aisha1969 lubi to.
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    a moje kochane Jasie na wczasach byly;), w pasku :sleepy:8),
    jak to dobrze Was poczytac;)
    Pozdrawiam, ;)
     
    Aisha1969 i Alicjanastka lubią to.
  13. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Skąd wziąć te Jaśki Cytryny..? :oops:
     
    Aisha1969 lubi to.
  14. rysio

    rysio Ambasador forum

    jak zwykle gdy event zalezy od wypadajek u mnie kompletna bryndza
    lilie voodo juz koncze a wypadajek 361 szt i to przy dwoch JC
    mam wrazenie ze BP za mnie (nie)zrobi eventu jak tak dalej pojdzie
     
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    rob, ile dasz rade, zawsze cos na farme wpadnie, a moze pnacze tez zdobedziesz , hmm:)
    farma, to tylko fajna, spokojna rozrywka, :), odskok od realnych problemow;)
     
    -MarekW- i Aisha1969 lubią to.
  16. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    jedną roślinkę za godzinę skończę, a wypadajek mam 415 :oops: ups.....
    a gdzie kolejne 810 :p
    wiadomo, że posieję coś długiego, bo inaczej nie przejdę do drugiej części eventu , ale żeby aż tyle brakowało :eek::eek:
     
    zuzineczkowa, Aisha1969 oraz Elatea lubią to.
  17. rysio

    rysio Ambasador forum

    witaj w klubie pilnie potrzebujacych wypadajek, za 3 godz koniec lilli voodo a wypadalcow 411
     
    Aisha1969 lubi to.
  18. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    u mnie się powiększyło do 435 xDxD
    posiałam wspięgę z tiki i alchemikiem, zobaczymy ile da wypadajek i jak długo będę musiała ją siać :eek: żeby zacząć drugą roślinkę
     
    Aisha1969 lubi to.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wrzuciłam rano do slotu bonus 100% na plony z roślin polnych. Dzięki temu skończę z sianiem krótszej roślinki jutro, a nie w poniedziałek (jak wstępnie mi wyszło):) Wyliczyłam, że mniej więcej w tym samym czasie nazbieram wypadajek na zrobienie 6 i 7 zadania (no może z lekką górką). Zostaną 3 dni na dłuższą roślinkę i na drugą porcję kompasów... Powinno się udać (SN czeka w rezerwie...):).

    Czasem jest wyprzedaż, podczas której można kupić 1 szt., ale już dość dawno jej nie widziałam. Można je też zdobyć drogą wymiany (lub prezentu) podczas minieventu Gift&Trade.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2022
    Aisha1969 i Elatea lubią to.
  20. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry:)
    A ja miałam rano wrzucić 200% i jeszcze setkę do złotego slotu, ale... jednego piccolaka trzema setkami raczyć to już... musiałby tam w nim być gwarantowany florenowiec:p tymczasem ze statystyk mi wychodzi , że na takowego będzie szansa dopiero gdzieś od połowy przyszłego roku - zostawię więc sobie te setki i niech nań czekają cierpliwie - no chyba ,że Mietka je wcześniej przepije w jakim innym ewencie , to się nie doczekająxD:cry:xD
    A tu spokojnie sobie sieję te ,,misie,, i zrobię tylko I-szą część , bo nie chce mi się gimnastykować i z sianiem i z wylotkami na tej jednej łące - ze zbioru wypada tak do 20 sztuk, zatem na uzbieranie wymaganej ilości ta gimnastyka musiałaby być bardzo intensywna , a to już nie na moje zdrowie - i szczerze mówiąc nie dla takich nagród :pzwłaszcza, że ostatnio z tych nowszych zagadkowości wykluwają mi się przeważnie te najstarsze starocie -.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.